بهترین بیمه گاهی انتخاب کردن بین چند گزینه می‎تواند سخت‎ترین کار دنیا باشد.بهترین بیمه  اگر پیامدهای این تصمیم، آینده ما و عزیزان‎مان را متاثر کند، انتخاب به مراتب دشوارتر می‎شود.بهترین بیمه ، بازنشستگی بخشی از زندگی است که افراد در آن برهه، کمترین میزان درآمد را دارند.بهترین بیمه  ،شما با انتخاب یک بیمه بازنشستگی خوب می‌توانید سال های سالمندی‎تان را با کیفیت بیشتری سپری کنید. بهترین بیمه ، بازنشستگی چه مشخصاتی دارد؟ برای پاسخ به این پرسش با ما همراه باشید.

بهترین بیمه ،بیمه بازنشستگی چیست؟

اص است. در این طرح شما بخشی از درآمدتان را برای دوران بازنشستگی خود سرمایه‎گذاری می‎کنید.


بهترین بیمه ،انواع بیمه بازنشستگی

سه نوع بیمه بازنشستگی وجود دارد که به شرح زیر است:

بهترین بیمه بازنشستگی

ویژگی‌های بهترین بیمه بازنشستگی

بهترین بیمه بازنشستگی

برای انتخاب بهترین بیمه بازنشستگی، شما به یک استراتژی سرمایه‌گذاری نیاز دارد. بهترین استراتژی سرمایه‌‎گذاری آن است که اهداف، امکانات و شرایط زندگی و مالی شما در آن لحاظ شود. طبق نظر کارشناسان، داشتن ترکیبی از بیمه‌های بازنشستگی می‌‎تواند بهترین استراتژی سرمایه‌گذاری برای دوران سالمندی فرد باشد. ترکیب بیمه‌‎ها به شرح زیر است:

اگر شرایط، به شما اجازه داشتن هر دو بیمه‌ ‎نامه را نمی‎دهد، نگران نباشید. ما در مدیر بیمه همیشه پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

بهترین بیمه بازنشستگی، چه مشخصاتی دارد؟

بخشی از پاسخ به این پرسش، بنا به شرایط افراد و اهدافی که مدنظر دارند، متفاوت است. مثلا یک خانم خانه‌دار با فردی که شغل آزاد دارد ممکن است شرایط و اهداف مختلفی داشته باشند. یک خانم خانه‌دار ممکن است قادر به پرداخت حق بیمه شرکت‌های خصوصی نباشد یا ترجیح بدهد که به جای دریافت مستمری ماهانه‌‎ی تامین اجتماعی، اندوخته خوبی از بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بدست آورد. پس همان‌طور که در بالا ذکر شد قبل از انتخاب بهترین بیمه بازنشستگی، لازم است اهداف فرد مشخص شود:

بخش دیگر آن، توجه به قابلیت‌های شرکت بیمه است. در هنگام انتخاب این شرکت‎ها لازم است موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید:

  1. سطح توانگری مالی شرکت بیمه
  2. طرح‌‎ها و پوشش‌های شرکت بیمه

پس از پاسخ به این پرسش‌‎ها می‌توانید بهترین بیمه بازنشستگی را انتخاب کنید.

بهترین بیمه،بیمه عمر و سرمایه‌‌گذاری

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری به عنوان محبوب ترین بیمه بازنشستگی شناخته می‌‎شود. این بیمه را به عنوان مکمل بیمه‌های خصوصی و دولتی می‌شناسند. افراد می‎توانند این بیمه‌نامه را از شرکت‌های بیمه مانند شرکت بیمه سامان، پاسارگاد،پارسیان، ایران، ملت و…. تهیه کنند.

بهترین بیمه ،پوشش‌های رایج در بیمه عمر و سرمایه‌‌گذاری

موارد زیر جزو رایج‎ترین پوشش‌های بیمه عمر و آتیه است:


بهترین بیمه ،توانگری مالی به چه معناست؟

رتبه توانگری مالی، یکی از مهم‎ترین شاخص‎ها در دسته‎بندی شرکت‎های بیمه است. این شاخص، نشان‎ می‎دهد که آیا شرکت بیمه‌ توانایی ایفای تعهدات خود را دارد؟ به بیان دیگر، توانگری مالی شرکت بیمه نشان‌گر اعتبار و قدرت هر شرکت در پرداخت خسارت‌های بالا و قبول ریسک‌های سنگین است. سطوح توانگری مالی به ۵ دسته تقسیم می‌شود. در این رتبه‌‎بندی سطح ۱ بالاترین و سطح ۵ پایین‎ترین درجه توانگری را به خود اختصاص می‌‎دهد. بیمه مرکزی مسئولیت بررسی سطح توانگری مالی شرکت‌های بیمه را به عهده دارد.

 

source:bimeh.com
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]