در این دوره گرانی، افزایش قیمت لحظه ای شده است. اگر غافل باشیم شاخ از سرمان بالا می زند. ضرورت داشتن خرید بیمه بدنه با تخفیف در کنارِ بیمه شخص ثالث بر هیچکس پوشیده نیست. این بیمه‌ نامه می‌تواند بخش زیادی از خسارت‌های ما را جبران کند. در این مقاله، قصد داریم شما را با خرید بیمه بدنه با تخفیف آشنا کنیم، همچنین از نحوه استفاده از خرید بیمه بدنه با تخفیف آگاه خواهید شد. بدین منظور در ادامه باما همراه باشید.

بیمه بدنه چیست؟ خرید بیمه بدنه با تخفیف

فرض کنید حادثه ای رخ داده و شما مقصر هستید.در این صورت، جبران خسارت‌هایی که به خودروی شما وارد می‌شود، به عهده خودتان است. اما اگر بیمه بدنه داشته باشید بخشی از خسارت وارده به خودروی شما تحت پوشش بیمه بدنه قرار خواهد گرفت.

در حقیقت، ماهیت خرید بیمه بدنه با تخفیف جبران خسارت‌های مالی وارد شده به خودروی شماست! خطراتی که خرید بیمه بدنه با تخفیف تحت پوشش قرار می‌دهد به دو دسته پوشش های اصلی و اضافی تقسیم می‌شود.


شرایط خرید بیمه بدنه با تخفیف

برخی از شرکت‌های بیمه برای خرید بیمه بدنه با تخفیف درنظر می‌گیرند.که به شرح زیر هستند:
۱. تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه
۲.تخفیف بر اساس ارزش خودرو
۳.تخفیف نقدی
۴.تخفیف بیمه خودروی صفر
تخفیف بیمه خودروی صفر از کاراترین تخفیفات بیمه بدنه به شمار می‌رود که اکثر شرکت‌ها آن‌ ارائه می‌دهند.


خرید بیمه بدنه با تخفیف عدم خسارت 

چنانچه بیمه‌گزاری در طول مدتی که بیمه‌ نامه را خریداری کرده است دچار حادثه نشود، تخفیف عدم خسارت به وی تعلق خواهد گرفت. میزان این تخفیف نیز طبق سال‌هایی که شخص از بیمه‌نامه‌اش استفاده نکرده است محاسبه می‌شود. لطفا دقت فرمایید:


خرید بیمه بدنه با تخفیف نقدی

برخی از شرکت‌های بیمه تسهیلاتی را در اختیار بیمه‌گزاران قرار می‌دهند.در واقع علاوه بر پرداخت نقدی حق بیمه، پرداخت قسطی نیزبرای آن‌ها فراهم خواهد بود. همچنین برای افرادی که حق‌بیمه خود را نقدی پرداخت می‌کنند تا ۱۰ درصد تخفیف درنظر گرفته می‌شود. بیمه پاسارگاد، شرکت بیمه ایران، پارسیان، دانا، البرز و آسیا از جمله شرکت‌هایی هستند که بابت دریافت نقدی حق‌بیمه تخفیف قابل توجهی درنظر می‌گیرند.

خرید بیمه بدنه با تخفیف

در ادامه این مقاله، قصد داریم در رابطه با این تخفیفات و انواع آن بحث نماییم، از ادامه‌ی همراهی شما پیشاپیش سپاسگذاریم.

خرید بیمه بدنه با تخفیف خودروی صفر

برخی از شرکت‌های بیمه برای خودروهای صفرکیلومتر نیز تخفیفی درنظر می‌گیرند. این تخفیفات به آن دسته از خودروها تعلق می‌گیرد که از زمان تحویل آن‌ها سه ماه نگذشته باشد. امکان دارد شرکت‌ها معیارهای متفاوتی را در نظر بگیرند. در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:


خرید بیمه بدنه با تخفیف خودرو صفر بیمه ایران

تعداد زیادی از شرکت‌هایی که خودرو تولید می‌کنند، در زمان تحویل آن برای مدت زمان مشخصی خرید بیمه بدنه با تخفیف یا کارت طلایی ارائه به مشتریان خود ارائه می‌دهند.شایان ذکر است که تمامی خطرات تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند. به همین علت است که مالکان خودرو مشتاق‌اند پوشش بیشتری از خرید بیمه بدنه با تخفیف را در اختیار داشته باشند. شرکت بیمه ایران برای خودروهای صفر تخفیف ویژه‌ای درنظر گرفته است. این تخفیفات بین ۳۰ تا ۴۰ درصد است.

کاهش قیمت بیمه بدنه بر اساس تخفیف عدم خسارت ثالث

برخی از شرکت‌های بیمه نیز باتوجه تخفیف عدم خسارت ثالث، درصدی را از حق‌ خرید بیمه بدنه با تخفیف نیز کم می‌کنند. در حقیقت به هراندازه تخفیف عدم خسارت ثالث شما بیشتر باشد تخفیف بیمه‌ای بیشتری دریافت خواهید کرد.

بیمه دانا، البرز، آسیا و پارسیان جزو شرکت‌هایی هستند که به ازای سال‌های عدم خسارت بیمه ثالث، برای خرید بیمه بدنه با تخفیف در نظر می‌گیرند.


خرید بیمه بدنه با تخفیف برای دارندگان دیگر محصولات شرکت بیمه مثل بیمه عمر

برخی از شرکت‌های بیمه‌ای به آن دسته از بیمه‌گزارانی که بیمه عمر یا آتش سوزی را نیز از خودشان خریده باشد، برای خرید بیمه بدنه با تخفیف قائل می‌شوند.
بیمه سامان، آسیا و پاسارگاد همان شرکت‌هایی هستند که به دارندگان بیمه عمر این تخفیف را تقدیم می‌کنند. بیمه سامان نیز نه تنها برای بیمه عمر بلکه برای افرادی که بیمه آتش سوزی دارند هم، تخفیف درنظر می‌گیرند.


حداکثر خرید بیمه بدنه با تخفیف

جالب است بدانید که در خرید بیمه بدنه با تخفیف تنوعات زیادی وجود دارد. تخفیفاتی که به مشتریان از طرف شرکت‌ها ارائه می‌شود نباید از ۷۰ درصد عبور کند. برخی از این شرکت‌ها این تخفیفات را ارائه داده و برخی آن را کم‌تر درنظر می‌گیرند.


خرید بیمه بدنه با تخفیف ایران

بیمه ایران به عنوان شرکت دولتی به علت پشتوانه مالی قوی خود، سالانه مشتریان زیادی را برای فروش بیمه بدنه جذب می‌کند. تعدادی از مهم‌ترین تخفیفات بیمه بدنه ایران در این قسمت مشخص شده است:


بهترین خرید بیمه بدنه با تخفیف خودرو

با توجه به اهمیت بیمه بدنه و فروش آن توسط اکثر شرکت‌ها، انتخاب بهترین بیمه بدنه نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری خواهد داشت. علاوه بر این تخفیف ، در شرکت‌های مختلف، عوامل دیگری در تعیین بهترین خرید بیمه بدنه با تخفیف موثر است. میزان فروش شرکت‌ها، توانگری مالی آن‌ها، پوشش‌های ارائه شده، تخفیفات ویژه و درصد فرانشیز کسر شده در خسارت قابل پرداخت، از عواملی است که در تعیین بهترین بیمه بدنه تاثیر دارد. البته باید توجه داشت ارزان‌ترین خرید بیمه بدنه با تخفیف همیشه بهترین بیمه نیست و تخفیف به تنهایی نمی‌تواند معیار درستی در انتخاب آن باشد.


خرید بیمه بدنه با تخفیف ،بیمه بدنه با حداکثر تخفیف را چگونه بخریم؟

اکثر شرکت‌ها علاوه بر تخفیفات دائمی، تخفیف مناسبتی هم برای بیمه‌گذاران در نظر می‌گیرند. برای آگاهی از طرح‌های خرید بیمه بدنه با تخفیف و به روزترین اطلاعات آن‌ها به صفحه استعلام و خرید اینترنتی بیمه بدنه سایت مدیر بیمه  مراجعه کنید. همچنین می‌توانید برای انتخاب مناسب‌ترین بیمه بدنه با توجه به شرایط مالی خود با مشاوران مدیر بیمه  تماس بگیرید تا به شکل رایگان اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورده، بهترین آن را انتخاب کنید.

 

Source :bimeh.com
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]