استعلام بیمه شخص ثالث خودرو (Inquiry about third party car insurance)

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران  و بیمه شخص ثالث  (همانند سایر شرکت‌های بیمه‌گر) برای تمامی مدل‌های خودرو در سایت مدیر بیمه امکان پذیر است. برای خرید راحت و آسان بیمه ایران (بیمه ثالث اصفهان یا خرید آنلاین بیمه بدنه ایران) می‌توانید جهت اطلاع از حق بیمه ثالث خودرو مشخصات خود را ارسال و خرید آنلاین بیمه انجام دهیدو در صورت نیاز به مشاوره درخصوص انواع بیمه‌ ماشین با مدیر بیمه  در تماس باشید.

 

بیمه-شخص-ثالث-خودرو

استعلام آنلاین بیمه شخص ثالث خودرو (Online inquiry about car third party insurance)

نمایندگی بیمه شخص ثالث خودرو ایران با بیشترین سهم از بازار بیمه، پرطرفدارترین بیمه بین ایرانیان محسوب می‌شود. اما در اینجا می‌توانید استعلام قیمت بیمه و استعلام بیمه خودرو شرکت ایران را با سایر شرکت‌‌های بیمه مقایسه و خرید کنید.

 

بیمه شخص ثالث خودرو  ایران (Iran car third party insurance)

می‌توانید برای محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث خودرو مدیر بیمه ایران  در سال 1400 و نیز خرید اینترنتی آن در مدیر بیمه اقدام کنید.

 

استعلام نرخ بیمه شخص ثالث خودرو (Inquiry about car third party insurance rates)

برای تمدید بیمه شخص ثالث خودرو ایران  نیز تنها کافیست با کلیک بر روی این دکمه “خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث خودرو ایران”، مشخصات خودروی خود را در فرم وارد کنید و قیمت بیمه خودرو ایران اصفهان  را استعلام کنید و پس از آن  و با ثبت سفارش بیمه‌نامه خود را بصورت آنلاین تمدید کنید.

نرخ دهی بیمه ایران در مدیر بیمه به راحتی انجام میشود. در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09131760166 با مدیر بیمه  در ارتباط باشید.
بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

2-نرخ بیمه بدنه (Body insurance rate)

برای نرخ دهی بیمه بدنه ایران، می‌توانید اطلاعات خودرو، پوشش‌ها و تخفیف‌های خود را در سایت مدیر بیمه وارد کنید و بصورت آنلاین قیمت بیمه بدنه ایران اصفهان را محاسبه کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب فیلتر تمامی شرکت‌های بیمه در صفحه نمایش قیمت بیمه‌نامه، هزینه بیمه بدنه ایران را با سایر شرکت‌های بیمه ارائه دهنده مقایسه کنید. پس از محاسبه بیمه شخص ثالث و در صورت نیاز مقایسه با سایر شرکت‌ها، می‌توانید بصورت اینترنتی و با تکمیل مشخصات، بیمه بدنه ایران را آنلاین خریداری کنید و بدون نیاز به حضور، بیمه‌نامه خود را درب منزل تحویل بگیرید.

علاوه بر بیمه بدنه ایران، بیمه شخص ثالث خودرو اصفهان  ایران و سایر شرکت‌ها را می‌توانید در سایت ‌مدیر بیمه استعلام بیمه شخص ثالث کنید و پس از مقایسه تمامی شرکت‌های بیمه‌ای، مناسب‌ترین بیمه‌نامه را انتخاب و خریداری نمایید.

می‌توانید برای محاسبه قیمت بیمه بدنه ایران در سال 1400 و نیز خرید اینترنتی آن در سایت مدیر بیمه اقدام کنید.

برای تمدید بیمه بدنه ایران اصفهان ، توجه داشته باشید که در قسمت تخفیف‌ها (در صفحه نمایش قیمت بیمه‌نامه) تعداد سال‌های تخفیف خود را وارد نمایید تا از تمامی تخفیف بیمه بدنه ایران بهره‌مند شوید. در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09131760166 با مدیر بیمه در ارتباط باشید.


3-تخفیف بیمه شخص ثالث ایران اصفهان

در میان انواع طرح‌های بیمه‌ای که از جانب شرکت‌های مختلف ارائه می‌شوند، بیمه شخص ثالث خودرو اصفهان همچنان پرمخاطب‌ترین نوع بیمه است. بدون شک یکی از دلایل اصلی سهم بالای تخفیف بیمه شخص ثالث خودرو در بازار ایران، اجباری بودن این بیمه است. به صورتی که اگر وسیله نقلیه‌ای تحت این پوشش نباشد، ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد که به آن خواهیم پرداخت.
اما به راستی بعد از محاسبه بیمه شخص ثالث ایران خودرو  چه مواردی را پوشش می‌دهد و علت نامگذاری این بیمه چیست. در پوشش بیمه شخص ثالث، شخص اول مالک وسیله نقلیه یا بیمه گزار، شخص ثانی شرکت بیمه یا بیمه‌گر و شخص ثالث فرد زیان‌دیده غیر از راننده مقصر در حادثه هستند.

محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث  اصفهان

بر اساس قانون جدید بیمه شخص ثالث خودرو  از این پس با داشتن ۱ بار خسارت تمام سوابق تخفیف شما از بین نمی رود و فقط مقداری از تخفیفتان کم میشود.

محاسبه بیمه ثالث اصفهان

قانون جدید تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو اصفهان به شرح زیر است:
یکسال عدم خسارت 5%
2 سال عدم خسارت 10%
3 سال عدم خسارت 15%
4 سال عدم خسارت 20%
5 سال عدم خسارت 25%
6 سال عدم خسارت 30%
7 سال عدم خسارت 35%
8 سال عدم خسارت 40%
9 سال عدم خسارت 45%
10سال عدم خسارت 50%
11سال عدم خسارت 55%
12سال عدم خسارت 60%
13سال عدم خسارت 65%
14سال عدم خسارت 70%
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
یکبار خسارت مالی 20% کاهش تخفیفات
یکبار خسارت جانی 30% کاهش تخفیفات
دوبار خسارت مالی 30% کاهش  تخفیفات
دوبار خسارت جانی 70% کاهش تخفیفات
سه بار خسارت مالی 40% کاهش تخفیفات
سه بار خسارت جانی 100% کاهش تخفیفات


4-جدول نرخ بیمه شخص ثالث اصفهان

همان طور که‌ می‌دانید بر اساس قانون، بیمه شخص ثالث اصفهان بیمه‌ای اجباری برای همه دارندگان خودرو است و در آن خسارت مالی و جانی وارد شده به اشخاص ثالث و همچنین خسارت جانی وارد شده به راننده مقصر حادثه پرداخت‌ می‌شود.

 

محاسبه بیمه شخص ثالث ایران اصفهان

یکی از موضوعات قابل توجه در زمان خرید این بیمه قیمت آن است که در ادامه این متن به نحوه محاسبه قیمت و محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو و نرخ این بیمه در سال 1400 خواهیم پرداخت.

 

نرخ بیمه شخص ثالث خودرو سال 1400 اصفهان

حق بیمه پایه و محاسبه بیمه شخص ثالث اصفهان هر سال توسط بیمه مرکزی تعیین و به شرکت‌های بیمه ابلاغ‌ می‌شود. این مبلغ بر اساس میزان دیه و تعداد سیلندر خودرو مشخص‌ می‌گردد.

در سال 98 مبلغ دیه برای ماه‌های حرام (ذی‌القعده، ذی‌الحجه، محرم و رجب) 360 میلیون تومان و برای ماه‌های غیر حرام 270 میلیون تومان است.

با توجه به افزایش مبلغ دیه در سال 1400، نرخ بیمه شخص ثالث سال 1400 نیز نسبت به سال 99 افزایش 35درصدی داشته و میزان آن برای وسایل نقلیه مختلف در جدول زیر قابل مشاهده است.

با توجه به جدول فوق، قیمت پایه بیمه شخص ثالث خودرو  اصفهان برای خودروهای کمتر از چهار سیلندر 11.236.000 ریال، برای خودروهای پیکان، پراید و سپند 13.306.000ریال، برای خودروهای چهار سیلندر15.642.000 ریال و برای خودروهای بیشتر از چهار سیلندر 17.505.000 ریال‌ می‌باشد.

به این نکته توجه کنید که مبالغ تعیین شده در جدول فوق، بر اساس تعهدات جانی 360 میلیون تومان (معادل دیه ماه حرام) و حداقل تعهد مالی 9 میلیون تومان است و برای بیمه‌نامه‌های شخص ثالثی اعمال‌ می‌شود که تاریخ شروع پوشش آن‌ها از 1398.01.01 و پس از آن باشد.

همچنین توجه داشته باشید که قیمت‌های اعلام شده، قیمت نهایی و هزینه بیمه شخص ثالث خودرو نیست و عواملی مثل تخفیف عدم خسارت و یا جریمه دیرکرد‌ می‌تواند باعث کاهش یا افزایش نرخ آن شود.

در جدول زیر نرخ حق بیمه شخص ثالث خودرو انواع خودروهای سواری را بر اساس تعداد سال تخفیف آن‌ها در سال 98 مشاهده می‌کنید (اعداد به تومان می‌باشند):

نحوه محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو در سال 1400 اصفهان 

بیمه-شخص-ثالث-خودرو-ایران

عوامل تعیین کننده حق بیمه ماشین و محاسبه شخص ثالث خودرو شامل موارد زیر است:

حق بیمه پایه:

همان طور که گفتیم حق بیمه پایه شخص ثالث هر ساله توسط بیمه مرکزی تعیین‌ می‌شود که جدول آن را در مطالب فوق بررسی کردیم.

تخفیف بیمه شخص ثالث ایران اصفهان 

تخفیف عدم خسارت

تخفیف عدم خسارت تعداد سال‌هایی است که شما به عنوان دارنده بیمه شخص ثالث خودرو اصفهان حادثه‌ای برایتان رخ نداده باشد و از بیمه‌نامه خود استفاده نکرده باشید. همان طور که‌ می‌دانید هرچه تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت بیشتر باشد، قیمت بیمه‌نامه شما کمتر خواهد شد.

نحوه محاسبه ارزانترین بیمه شخص ثالث خودرو  و تخفیف را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 

جریمه دیرکرد

با توجه به اجباری بودن خرید بیمه شخص ثالث اصفهان ، در صورتی که بیمه‌گذار بیمه خود را به موقع تمدید نکند باید در زمان تمدید بیمه‌نامه جریمه پرداخت کند. نحوه محاسبه این جریمه به صورت روزشمار است که در جدول زیر حداقل مبلغ آن را برای خودروهای سواری و به ازای هر روز مشاهده‌ می‌کنید.

توجه داشته باشید که مبالغ موجود در جدول فوق مربوط به سال 98 و خودروهای با تخفیف عدم خسارت 1 سال است.

همچنین بهتر است بدانید که حداکثر جریمه دیرکرد تعلق گرفته به یک خودرو 365 روز‌ می‌باشد.

 

پوشش مالی بیمه‌نامه

پوشش مالی حداکثر مبلغی است که شرکت بیمه در زمان بروز خسارت مالی پرداخت‌ می‌کند. حداقل پوشش مالی بیمه شخص ثالث خودرو در سال 98 و در تمامی شرکت‌های بیمه، 9 میلیون تومان است اما حداکثر آن در شرکت‌های مختلف از 30 میلیون تومان تا 154 میلیون تومان متغیر است.

اگر در زمان خرید بیمه شخص ثالث خودرو پوشش مالی بیشتری را انتخاب کنید، قیمت بیمه‌نامه شما افزایش پیدا خواهد کرد اما در زمان دریافت خسارت‌ می‌توانید خسارت حادثه رخ داده را به صورت کامل تری دریافت کنید.

 

تخفیف شرکت‌های بیمه

طبق قانون بیمه شخص ثالث خودرو ، حداکثر تخفیفی که شرکت‌های بیمه‌ می‌توانند به بیمه‌گذاران ارائه دهند، 2.5 درصد است. تا سال گذشته تمامی شرکت‌های بیمه به جز بیمه ایران این تخفیف 2.5 درصدی را به بیمه‌گذاران خود ارائه‌ می‌دادند اما در اسفند ماه سال 97 بیمه مرکزی طبق ابلاغیه‌ای شرکت‌های بیمه را از ارائه این تخفیف منع کرد که در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های بیمه با توجه به این ابلاغیه از ارائه تخفیف 2.5 درصدی خودداری‌ می‌کنند.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران اصفهان

جدول تخفیف و محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو سال 1400 اصفهان 

یکی از تخفیف‌های بسیار مهم در خرید و محاسبه بیمه شخص ثالث اصفهان، تخفیف عدم خسارت است که‌ می‌تواند قیمت نهایی این بیمه را به شکل قابل توجهی کاهش دهد. تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث در سال 98 نیز مشابه سال 97 و طبق جدول زیر محاسبه‌ می‌شود. حداکثر میزان تخفیف که در سال چهاردهم تکمیل‌ می‌شود نیز همان 70 درصد است.

الحاقیه بیمه شخص ثالث سال 1400 اصفهان

با افزایش نرخ دیه یکی از سوالاتی که برای بیمه‌گذاران مطرح‌ می‌شود، لزوم دریافت الحاقیه است. قبل از تصویب قانون جدید بیمه شخص ثالث خودرو ، در صورت افزایش نرخ دیه دارندگان این بیمه موظف به دریافت الحاقیه بودند اما پس از تصویب قانون جدید بیمه شخص ثالث خودرو ، پرداخت مابه‌التفاوت نرخ دیه جدید و نرخ تعهدشده شرکت بیمه به عهده صندوق تامین خسارت‌های بدنی است و دیگر نیازی به دریافت الحاقیه نیست.

 

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث اصفهان از مدیر بیمه

با توجه به مطالب ذکر شده، بیمه شخص ثالث خودرو در سال 98 دچار تغییراتی شده است که دلیل اصلی آن را‌ می‌توان افزایش مبلغ دیه عنوان کرد.

بیمه ثالث انلاین اصفهان

اگر‌ می‌خواهید بیمه شخص ثالث اصفهان خود را با قیمت و شرایط جدید آن خریداری کنید، یک روش ساده پیش روی شماست و آن هم خرید از سایت مدیر بیمه است. شما‌ می‌توانید در سایت بیمه آنلاین مدیر بیمه اطلاعات خودرو و بیمه‌نامه قبلی خود را وارد کنید و پس از مقایسه دقیق قیمت بیمه ثالث خودرو در تمامی شرکت‌های معتبر، بیمه شخص ثالث خودرو مناسب با شرایط خود را انتخاب و خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث خودرو ایران، البرز، آسیا و … را انجام دهیم.

همچنین شما‌ می‌توانید در تمام مراحل خرید بیمه ‌نامه از مشاوره‌های تخصصی و بی طرفانه کارشناسان مدیر بیمهاستفاده کنید.

مدیر بیمه(modirebimeh.ir) اولین مرکز مشاوره و انتخاب بیمه است که انواع بیمه از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه عمر و … را ارائه‌ می‌دهد.


5- محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو  چیست

شاید برای شما هم جالب باشد که بیمه شخص ثالث خودرو پر مخاطب ترین نوع بیمه ای است که در ایران ارائه می شود. از نگاه کارشناسی علت آن مربوط می شود به اجباری بودن بیمه شخص ثالث خودرو در بازار بیمه ایران و باید توجه داشت در صورتی که وسیله نقلیه ای تحت پوشش این بیمه نباشد مسلما مشکلات و عواقب سنگینی برای راننده در پی خواهد داشت که در این متن حتما به طور مفصل شرح داده می شود.

نکته اینجا است که شما به عنوان یک شهروند ایرانی تا چه اندازه با جزییات پرمتقاضی ترین نوع بیمه در کشور آشنایی دارید؟

 

دلیل نامگذاری این بیمه تعامل سه طرفه ای است که در آن وجود دارد:

در بیمه شخص ثالث خودرو ، مالک وسیله نقلیه شخص اول به شمار می آید (که در اکثر بیمه نامه ها تحت عنوان بیمه گزار شناخته می شود)، شخص ثانی شرکت بیمه است که متعهد به جبران هزینه ها طبق قرارداد است (که در بیمه نامه با عنوان بیمه گر درج می شود) و در نهایت شخص ثالث فرد زیان دیده در حوادث رانندگی است (که منظور غیر از راننده مقصر است). به عنوان نمونه، تمامی اشخاصی که در یک حادثه تصادف، زیان مالی و جانی می بینند تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار می گیرند و این بیمه هزینه های مربوط به درمان، فوت و خسارات وارد شده به اموال را جبران می کند. در اینگونه اتفاقات راننده مقصر هم می تواند از مزایای بیمه حوادث راننده که شاخه ای جدید از بیمه شخص ثالث به شمار می آید استفاده کند. باید توجه داشت که بیمه حوادث راننده فقط و فقط زیان های جانی را به عهده می گیرد و در مقابل زیان های مالی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بیمه شخص ثالث خودرو را می توان از تمامی شرکت های بیمه خریداری کرد و هزینه های تعیین شده برای این نوع بیمه تقریبا در تمامی شرکت ها یکسان هستند. شاید کیفیت ارائه خدمات در هرکدام از شرکت ها متفاوت باشد که بستگی به سیاست های جلب رضایت مشتریان در آن شرکت دارد. به این ترتیب می توانید با بهترین نوع بیمه شخص ثالث خودرو نیز آشنا شوید.

 

چگونگی محاسبه حق بیمه در بیمه شخص ثالث اصفهان

بیمه شخص ثالث خودرو بر چند اساس تعیین می شود و عوامل مختلفی هم وجود دارد که بر قیمت نهایی این بیمه تاثیر می گذارند.

اول- بیمه مرکزی ، اعلام کننده حق بیمه پایه

مبلغی که برای دیه کامل انسان در ماه حرام اعلام می شود تعیین کننده حق بیمه در بیمه شخص ثالث خودرو و تعهدات این بیمه برای پوشش زیان های جانی و مالی است. این رقم را هر سال قوه قضاییه اعلام می کند. برای مثال در سال ۹۸ دیه کامل انسان در ماه های حرام ۳۶۰ میلیون تومان و در ماه های غیر حرام ۲۷۰میلیون تومان اعلام شد. بر اساس تقویم قمری ماه های ذی الحجه، ذی القعده، رجب و محرم به عنوان ماه های حرام شناخته می شوند. به این معنا که اگر شخصی در هر کدام از این چهار ماه بر اثر حوادث رانندگی فوت کند میزان دیه ای که برای او تعلق می گیرد ۳۶۰ میلیون تومان و در سایر ماه ها ۲۷۰ میلیون تومان است. به این ترتیب حداقل پوشش مالی در سال ۹۷ به میزان یک چهلم دیه کامل انسان در ماه های حرام یعنی ۹۰ میلیون تومان تعیین شده است. بیمه مرکزی با توجه به این مبلغ، حداقل و حداکثر حق بیمه پایه را محاسبه کرده و به شرکت های بیمه گر اعلام می کند. از آنجایی که این مبلغ حق پایه بیمه است، فاکتورهای مختلف دیگری وجود دارد که حق بیمه را می توانند افزایش و یا کاهش دهند که در ادامه با این عوامل بیشتر آشنا خواهیم شد.

دوم- عدم خسارت بیمه شخص ثالث اصفهان  و تخفیف های مربوط به آن

محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو ،این عامل که با عنوان مخفف «ت ع خ» (=تخفیف عدم خسارت) در بیمه نامه ها ذکر می شود در واقع تخفیفی است که اشخاص بیمه گزار با استفاده نکردن از مزایای بیمه شخص ثالث می توانند از آن بهره مند شوند. هرچه تعداد سال هایی که از بیمه شخص ثالث خودرو استفاده نکرده باشید بالاتر باشد از تخفیف بیشتری برخوردار خواهید شد. برای مثال اگر به مدت دو سال از بیمه شخص ثالث خود استفاده نکرده باشید و در تصادفی مقصر شناخته نشوید، در زمان مقرر که برای تمدید بیمه نامه خود به دفتر بیمه مراجعه می کنید می توانید از ۵% تخفیف بهره ببرید و هزینه کم تری بپردازید. با این حساب هرچه تعداد سال های عدم استفاده بیشتر باشد تخفیف شما مطابق با جدول پایین بیشتر خواهد بود.

محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو ،از آنجایی که میزان ریسک در بیمه برای شرکت های بیمه گر یکی از اساسی ترین عوامل تعیین حق بیمه است، نوع کاربری وسیله نقلیه نشان می دهد که شرکت بیمه تا چه میزان متقبل ریسک و هزینه های معمول در حوادث رانندگی می شود. برای مثال خودروهای با کاربری تاکسی که میزان تردد بالایی دارند ۲۰% بیشتر و یا خودروهای آموزش رانندگی که احتمال خطای راننده در آن ها بالا است، ملزم می شوند تا برای بیمه شخص ثالث ۱۵% حق بیمه بیشتری پرداخت کنند. از نظر کارشناسی کاربری های دیگری مانند آمبولانس، بارکش، سازمانی و… هم تعریف شده اند که هرکدام شرایط ویژه خود را دارند.

سوم- محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو ،نوع کاربری وسیله نقلیه

از آنجایی که میزان ریسک در بیمه برای شرکت های بیمه گر یکی از اساسی ترین عوامل تعیین حق بیمه است، نوع کاربری وسیله نقلیه نشان می دهد که شرکت بیمه تا چه میزان متقبل ریسک و هزینه های معمول در حوادث رانندگی می شود. برای مثال خودروهای با کاربری تاکسی که میزان تردد بالایی دارند ۲۰% بیشتر و یا خودروهای آموزش رانندگی که احتمال خطای راننده در آن ها بالا است، ملزم می شوند تا برای بیمه شخص ثالث ۱۵% حق بیمه بیشتری پرداخت کنند. از نظر کارشناسی کاربری های دیگری مانند آمبولانس، بارکش، سازمانی و… هم تعریف شده اند که هرکدام شرایط ویژه خود را دارند.

چهارم- محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو ،بیمه شخص ثالث خودرو  و جریمه دیرکرد

همانطور که می توانید برای «ت ع خ» از مزایای تخفیف حق بیمه برخوردار شوید در مقابل در صورتی که برای تمدید بیمه شخص ثالث دیرکرد و یا به هر دلیلی وقفه ای داشته باشید ملزم خواهید بود که حق بیمه بیشتری پرداخت کنید. این قانون به علت اجباری بودن بیمه شخص ثالث تصویب شده است. رقم جریمه دیرکرد به صورت روزشمار محاسبه می شود و حداکثر برای ۳۶۵ روز در نظر گرفته می شود. به این معنا که دیرکرد یک سال با دوسال تفاوتی نخواهد داشت و همان یک سال به عنوان دیرکرد محاسبه می شود.

پنجم- سقف تعهدات

این هم یکی از آن عواملی است که هرچه رقم آن بالاتر باشد باعث می شود حق بیمه هم بیشتر شود. میزان پوشش که نشان دهنده سقف تعهد مالی شرکت بیمه در برابر بیمه گزار و خسارت های مالی و جانی است تاثیر مستقیمی بر حق بیمه می گذارد.
همانطور که گفته شد هرساله بیمه مرکزی مبلغی را به عنوان حداقل پوشش مالی اعلام می کند که این رقم برای سال ۹۸ مبلغ ۹۰ میلیون تومان بوده در حالی که تمامی متقاضیان به عنوان بیمه گزار این امکان را دارند تا با پرداخت حق بیمه بیشتر سقف تعهدات مالی شرکت بیمه را افزایش دهند. اگر فرض کنیم که در یک تصادف میزان خسارت وارده حدود ۱۰ میلیون تومان باشد و بیمه گزار همان حداقل پوشش مالی را خریداری کرده باشد، حالا ملزم است که ۲٫۳ میلیون تومان را شخصا پرداخت کند. این درحالی است که می توانست با پرداخت مبلغی بیشتر، پوشش مالی بالاتری در حدود ۱۱ و یا ۱۲ میلیون تومان را خریداری کند.

ششم- محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو ،تخفیف شرکت های بیمه

با توجه به اینکه بیمه مرکزی هر سال اعلام می کند که حداقل و حداکثر حق بیمه باید چه میزانی داشته باشد، شرکت های بیمه با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و سیاست های خاصی که در پی می گیرند، مبلغ حق بیمه را در همین بازه تعیین می کنند. علت تفاوت حق بیمه شرکت ها با یکدیگر در همین است که هر کدام مبلغ مشخصی را به عنوان تخفیف مجاز در نظر می گیرند تا رضایت مشتریان را بیشتر جلب کنند. اما در نهایت با وجود تخفیف ها، حق بیمه نباید از حداقلی که بیمه مرکزی اعلام کرده، کم تر باشد.

هفتم- مدت اعتبار بیمه نامه ها

مدت اعتباری که برای بیمه شخص ثالث خودرو تعیین می شود، متغیر بوده و می تواند از چند روز تا یک سال را شامل شود. به همین جهت است که بعضی از شرکت ها، بیمه شخص ثالث را به صورت روزشمار ارائه می دهند. با این حال خرید بیمه شخص ثالث اصفهان به صورت سالانه برای متقاضیان به صرفه تر است. علت آن است که ریسک بیمه های کوتاه مدت بیشتر است و برای همین قیمت یک بیمه نامه سه ماهه، از یک چهارم قیمت بیمه نامه سالانه بیشتر خواهد بود.

با توجه به تمامی نکات و عواملی که گفته شد، هرکدام از این موارد می تواند در افزایش و یا کاهش میزان حق بیمه تاثیرگذار باشد. محاسبه قیمت نهایی حق بیمه با در نظر گرفتن تک تک این متغیرها صورت می گیرد و با تغییر هرکدام از این فاکتورها و در نتیجه تغییر قیمت نهایی، می توانید از بیمه ای با شرایط مطلوب خودتان بهره مند شوید. برای مثال می توانید میزان پوشش مالی را تا ۲۰ یا ۲۵ میلیون و یا حتی بیشتر افزایش دهید.

درنهایت همانطور که گفته شد قیمت بیمه شخص ثالث اصفهان در شرکت های مختلف تفاوت محسوس چندانی ندارد اما شرکت های بیمه برای رقابت با یکدیگر و جلب رضایت مشتریان خدمات متفاوتی را ارائه می دهند و سیاست های ویژه خود را دنبال می کنند.

 

چگونه می توان جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث خودرو را کاهش داد؟

در بخش های پیشین توضیح داده شد که بیمه شخص ثالث برای تمامی دارندگان وسایل نقلیه اجباری است و نداشتن آن حتی برای مدت کوتاهی در حد یک روز هم عواقبی را برای اشخاص به دنبال خواهد داشت. شرایط مختلفی را می توان تصور کرد که در آن اشخاص امکان تمدید بیمه نامه را در تاریخ مقرر نداشته باشند. عواملی مانند: فراموشی، مشکلات مالی، در دسترس نبودن دفتر بیمه و یا … به این ترتیب شرکت های بیمه در صورتی که در تمدید بیمه شخص ثالث تاخیر داشته باشید آن را به صورت روزشمار محاسبه و اعمال می کند.

محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو ،هزینه ای که تحت عنوان دیرکرد بیمه شخص ثالث خودرو به حق بیمه اضافه می شود به هیچ عنوان قابل تخفیف نبوده و کاهش یا حذف آن توسط نمایندگی دفتر بیمه تخلف به شمار می آید.

 

محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو ،عواقب دیرکرد بیمه شخص ثالث در اصفهان

علاوه بر جریمه دیرکرد که در نهایت متوجه دارندگان وسایل نقلیه می شود، تبعات متعدد دیگری نیز وجود دارند که برای شخص مشکل آفرین می شوند:

 1. متوقف شدن توسط پلیس راهنمایی و رانندگی : به محض اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی خودرو شما را به عنوان وسیله نقلیه ای فاقد بیمه شخص ثالث شناسایی کند، خودرو شما متوقف و به پارکینگ انتقال داده می شود. در این حالت به سرعت باید بیمه نامه شخص ثالث تهیه کنید و علاوه بر جریمه دیرکرد، هزینه های پارکینگ هم بر عهده شما خواهد بود.
 2. تصادفات و خسارت ها: در صورتی که بیمه شخص ثالث خودرو شما به پایان رسیده باشد، در سوانح رانندگی چه مقصر باشید و چه زیان دیده، مشکلات مختلفی را پیش رو خواهید داشت. اگر مقصر باشید تمامی هزینه ها و خسارات مالی و جانی به عهده شما خواهد بود. در چنین وضعیتی اگر فردی در تصادف فوت کند و یا دچار صدمات جدی جانی شود با موقعیت سخت و جبران ناپذیری مواجه می شوید.
  در صورتی که زیان دیده باشید باز هم مشکلاتی برای شما پیش می آید. پلیس راهنمایی و رانندگی برای ارائه گزارش سانحه و جزییات آن به مدارک هر دو طرف تصادف نیاز دارد. شرکت بیمه ای هم که طرف قرارداد شخص مقصر است، در پرداخت خسارت ها به شخص زیان دیده که اعتبار بیمه شخص ثالث او به اتمام رسیده، ممکن است مشکلاتی به وجود آورد و به این ترتیب زیان های مالی و جانی سنگینی متوجه شما خواهد بود.
 3. خرید و فروش خودرویی که فاقد بیمه شخص ثالث است: امکان خرید و فروش خودرویی که فاقد بیمه شخص ثالث است وجود ندارد و مالک باید برای خودرو بیمه شخص ثالث تهیه کند.
 4. افزایش حق بیمه: همانطور که قبلا گفته شد، جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث به هیچ عنوان قابل بخشش و یا تخفیف نیست و مواردی پیش می آید که این مبلغ حتی به یک میلیون تومان هم می رسد.

خودرویی که دارای «ت ع خ » (تخفیف عدم خسارت) باشد، در صورتی که در تمدید بیمه شخص ثالث تاخیر داشته باشد، تعداد سال های تخفیف آن از بین نمی رود و شرکت بیمه آن را در محاسبه بیمه اصلی لحاظ خواهد کرد. برای مثال ماشینی که سه سال «ت ع خ» دارد، مطابق با روزهای تاخیر در تمدید بیمه نامه جریمه خواهد شد و این دیرکرد را بدون هیچ گونه تخفیفی باید پرداخت کند. اما در محاسبه حق بیمه اصلی، تعداد سال های عدم خسارت و تخفیف شامل آن لحاظ می شود و در پرداخت حق بیمه اصلی از ۱۵% تخفیف برخوردار خواهد شد.

چند روز قبل از اتمام اعتبار بیمه نامه برای تمدید آن باید اقدام کرد؟

اعتبار بیمه نامه از راس ۱۲ بامداد فردای خرید بیمه نامه شروع می شود و در بامداد روز سررسید (که در بیمه نامه ذکر شده) به پایان می رسد. برای مثال در صورتی که سررسید بیمه نامه شما روز چهارشنبه باشد و شما در هر ساعتی از همان روز بیمه نامه خود را تمدید کنید، اعتبار بیمه نامه جدید شما از ۱۲ بامداد پنجشنبه شروع می شود و در این فاصله تحت پوشش بیمه شخص ثالث به شمار نمی آیید و در صورت بروز حادثه، تمامی هزینه ها را شخصا باید پرداخت کنید.

بهترین زمانی که برای تمدید بیمه نامه می توانیم به شما پیشنهاد بدهیم، یک هفته قبل از پایان اعتبار است. تمدید بیمه نامه زودتر از یک هفته، از نظر کارشناسی مقرون به صرفه نیست و به نحوی هدر دادن پول و زمان است.

در مدت زمانی که بیمه نامه قبلی و بعد هم پوشانی دارند و تاریخ آن بین هردو بیمه نامه مشترک است، از بیمه نامه قبلی استفاده می شود و آن را ملاک قرار می دهند.

اگر ۴ سال تخفیف عدم خسارت داشته باشید این رقم در بیمه نامه جدید شما نیز درج می شود. در صورتی که در مدت هم پوشانی دو بیمه نامه دچار سانحه شوید و شرایط به نحوی باشد که از بیمه شخص ثالث خود استفاده کنید ۴ سال تخفیف شما از بین می رود و باید در بیمه نامه جدید اعمال شود. در این حالت باید مبلغی را که به عنوان ت ع خ از حق بیمه اصلی شما کسر شده بود پرداخت کنید و الحاقیه ای دریافت می کنید که در آن از بین رفتن ت ع خ نوشته شده است.

محاسبه بیمه شخص ثالث خودرو ،یک استثنا در بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث اصفهان

فقط در یک صورت است که جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث بخشیده می شود. آن هم در حالتی است که اعتبار بیمه نامه شما در زمانی به پایان برسد که خودرو در پارکینگ نیروی انتظامی باشد. در این حالت می توانید با ارائه مجوز رفع توقیف به شرکت بیمه طرف قراردادتان از پرداخت جریمه دیرکرد معاف شوید.

یکی از بهترین راه ها برای خرید و تمدید بیمه، خرید آنلاین بیمه در اصفهان از سایت مدیر بیمه است. به این ترتیب هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان و مکان نخواهید داشت و در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید و در هر نقطه ای از جهان که هستید می توانید بیمه مورد نظر خود را خریداری و یا تمدید کنید. یکی از مزایای ویژه آن، یادآوری سررسید بیمه در زمان مناسب به شما است.

روش های انتقال بیمه شخص ثالث در اصفهان

موقعیت های مختلفی وجود دارد که ممکن است تصمیم به انتقال بیمه شخص ثالث خود بگیرید. چند روش برای انجام این کار وجود دارد:

 1. تمدید بیمه شخص ثالث با شرکت دیگر: در موقعیت های بسیاری مانند عدم رضایت از خدمات ارائه شده و یا … ممکن است تصمیم بگیرید که بیمه شخص ثالث خود را با شرکت دیگری تمدید کنید. در این حالت روال کار و مدارک لازم، با همان حالتی که برای تمدید بیمه با شرکت قبلی لازم بود یکسان است.

در صورتی که بیمه شخص ثالث شما دارای ت ع خ باشد و تصمیم بگیرید بیمه نامه خود را با شرکتی دیگر تمدید کنید، تمامی سوابق و سال های تخفیف شما حفظ خواهد شد و به هیچ عنوان از بین نمی رود.

 • انتقال بیمه شخص ثالث به مالک جدید خودرو: بیمه بدنه تنها به یک شخص تعقل دارد و نمی توان آن را انتقال داد اما بیمه شخص ثالث عملکرد متفاوتی دارد و می توان آن را به شخص دیگر نیز انتقال داد چون این بیمه می تواند متعلق به خودرو و یا خود شخص باشد. در صورتی که ماشین خود را بفروشید، مالک جدید آن می تواند بیمه نامه را به نام خود ثبت کند. در این حالت یک الحاقیه به بیمه نامه اضافه می شود که نشان می دهد بیمه نامه به شخص دیگری انتقال داده شده است. در عین حال می توانید مشخصات بیمه نامه را تغییر ندهید و ماشین را با خیال راحت معامله کنید چون شماره شاسی خودرو در بیمه نامه نوشته شده و از آنجایی که کارت خودرو به نام مالک جدید آن ثبت می شود هیچ مشکلی متوجه شما نخواهد بود.
 • انتقال دادن تخفیف بیمه شخص ثالث: ممکن است در مواقعی تمایل به انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث خود به خودروی دیگری داشته باشید. این کار را می توانید به دو شکل انجام دهید. در صورتی که خودروی خود را بفروشید و ماشین جدیدی خریداری کنید، می توانید تخفیف بیمه نامه خود را به ماشین جدید انتقال دهید. حالت دوم مربوط به زمانی است که قصد داشته باشید تخفیف بیمه نامه خود را به شخص دیگری انتقال دهید. در این صورت انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث فقط در بین اعضای خانواده (پدر، مادر و فرزندان) امکان پذیر خواهد بود.

در انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث محدودیت «خودروهای مشابه» وجود دارد. این قانون شما را به این محدود می کند که فقط می توانید بین خودروهایی با کاربری مشابه این انتقال را صورت دهید. برای مثال نمی توانید تخفیف بیمه نامه خود را از یک تاکسی به یک خودرو با کاربری بارکش انتقال دهید.

در صورت گم شدن بیمه شخص ثالث چه روندی را باید طی کرد؟

اولین کاری که بعد از گم شدن بیمه شخص ثالث باید انجام دهید، گزارش فوری گم شدن آن به دفتر نمایندگی بیمه است. مشکل اینجا است که برای بیمه شخص ثالث نمی توان المثنی صادر کرد. تنها کاری که می توانید انجام دهید تقاضا برای صدور گواهی است و برای این کار باید به مجتمع بیمه ای که بیمه نامه از آن صادر شده مراجعه کنید.

اگر فرض کنیم شرکت بیمه خود را فراموش کرده باشید می توانید با استفاده از شماره پلاک، شماره شاسی، شماره موتور و یا شماره بیمه نامه از طریق سایت بیمه مرکزی مشخصات بیمه نامه خود را استعلام کنید. مدارکی که در هنگام مراجعه به مجتمع بیمه لازم دارید عبارتند از: کارت شناسایی معتبر و سند خودرو.

این گواهی از نظر ارزش قانونی هیچ تفاوتی با بیمه نامه ندارد. نمایندگی بیمه با استعلام کردن تعداد کوپن ها و تعداد سال های تخفیف عدم خسارت و … تمامی مشخصات مربوطه را در این گواهی ثبت می کند. اگر بعدها در یک حادثه رانندگی، شخص بیمه شده دچار خسارت شود شرکت بیمه الحاقیه ای تحت عنوان استفاده از بیمه شخص ثالث و از بین رفتن سال های تخفیف عدم خسارت صادر می کند که ضمیمه گواهی خواهد شد.

صدور گواهی بیمه شخص ثالث کاملا رایگان خواهد بود.

 

تغییرات قانون بیمه شخص ثالث در سال 1400

قانون بیمه شخص ثالث خودرو در سال 1400 تغییرات محسوسی را تجربه کرد که شما به عنوان یک بیمه گزار باید از این تغییرات و قوانین مربوط به آن اطلاعات کافی داشته باشید.

 1. الحاقیه بیمه شخص ثالث خودرو : در سالهای گذشته مطابق با قانون قبلی بیمه گزارانی که سررسید بیمه نامه آن ها در ابتدای سال شمسی نبود ملزم می شدند تا با اعلام نرخ جدید حق بیمه از طرف بیمه مرکزی مابه التفاوت حق بیمه را پرداخت کنند تا بتوانند از حداقل سقف پوشش مالی برخوردار شوند. این مابه التفاوت به شکل یک الحاقیه صادر می شد که برای بسیاری از رانندگان تبدیل به یک دغدغه جدی شده بود. در سال ۹۶ قانونی تصویب شد که به موجب آن این الحاقیه حذف شد و در صورت تصادف و خسارت، هزینه مابه التفاوت ناشی از افزایش نرخ سالانه دیه و حق بیمه، توسط صندوق خسارات بدنی پرداخت می شود و کسی از بابت خرید الحاقیه هیچ گونه نگرانی نخواهد داشت.
 2. بیمه شخص ثالث خودرو برای رانندگان سابقه دار: مطابق با قانون جدید نرخ بیمه شخث ثالث خودرو برای رانندگانی که نمره منفی بالایی دارند و سوابق تخلف آن ها زیاد است با سایر افراد تفاوت دارد. چون بیمه این افراد ریسک بالاتری دارد مطابق با این قانون شرکت های بیمه حق بیمه بیشتری از این اشخاص دریافت می کنند.
 3. برخورد قانون جدید با متقلبان: مطابق با قانون جدید بیمه شخص ثالث خودرو اگر کسی با صحنه سازی و نمایش اقدام به دریافت خسارت از بیمه کند، به حبس تعزیری محکوم شده و ملزم است دو برابر مبلغ دریافت شده از بیمه را پرداخت کند.

بر اساس این قانون راننده مقصر در حادثه، به هیچ عنوان زندانی نمی شود.

 • پرداخت خسارت بیمه شخص ثالث خودرو و رانندگان متخلف: مطابق با این قانون راننده ای که با تخلف و رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی باعث بروز تصادف شده، ملزم است بخشی از خسارات را شخصا پرداخت کند.
 • جریمه برای شرکت های بیمه: اگر بیمه گزار مدارک کاملی داشته باشد و رای دادگاه مبنی بر دریافت خسارات از شرکت بیمه به سود بیمه گزار باشد، و شرکت بیمه در پرداخت هزینه ها و خسارات تعلل کند، باید جریمه شود.
 • تغییرات بیمه حوادث راننده: مطابق با قانون جدید خسارات جانی راننده مقصر بر حسب بیمه نامه پرداخت می شود. این در حالی است که در قانون قدیم تنها فوت و قطع عضو تحت پوشش بیمه حوادث راننده قرار می گرفت.
 • شرکت های بیمه می توانند از ارگان های مقصر خسارت بگیرند: اگر علت رخ دادن حادثه نبود علایم راهنمایی، خرابی مسیرها و یا … باشد شرکت بیمه می تواند از ارگان مربوطه خسارت دریافت کند. این خسارت و میزان دقیق آن طبق رای دادگاه تعیین می شود.

دریافت خسارت در حوادث مختصر و جزیی

اگر حادثه رخ داده خسارتی کم تر از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داشته باشد، شرکت بیمه برای پرداخت خسارت نیازی به کروکی و گزارش پلیس نخواهد داشت. در این حالت شرکت بیمه با حضور خودروهای هر دو طرف و مدارک لازم هزینه های این گونه خسارات را پرداخت می کند.

تغییرات قانون بیمه شخص ثالث خودرو  در سال 1400

حذف کوپن بیمه شخص ثالث خودرو : از آنجایی که مشخصات بیمه و تمامی سوابق در سیستم بیمه ثبت شده است بنا بر تشخیص کارشناسان نیازی به کوپن در بیمه نامه نیست.​
محاسبه تخفیف ها: در این قانون در صورتی که بعد از تصادف از بیمه خود استفاده کنید، تخفیف های شما به طور کامل از بین نمی روند و تنها بخشی از آن ها کسر می شود. برای مثال در حادثه اول ۲۰ درصد و در حادثه دوم ۳۰ درصد از تخفیف های شما از بین می رود. در مقابل از این به بعد سالانه به جای ۱۰ درصد تنها ۵ درصد به تخفیف های شما در بیمه شخص ثالث خودرو افزوده می شود.

خرید بیمه شخص ثالث اصفهان

با توجه به تمامی نکاتی که گفته شد، معیارهای مناسبی برای خرید بیمه شخص ثالث خودرو دارید و از قوانین مربوط به این بیمه آگاهی پیدا کرده اید. حالا برای خرید بیمه شخص ثالث خودرو تمامی فاکتورهای موثر را می شناسید و می توانید با استفاده از مدیر بیمه خرید بیمه را به شکل مطلوب تجربه کنید.


6-استعلام خسارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

قانون تأسيس بيمه مرکزى ايران و بيمه‌گرى در ۳۰ خرداد ۱۳۵۰ در ۷۷ ماده به تصويب رسيد و نحوه فعاليت و عمليات بيمه را در مورد شرکت‌هاى داخلى و خارجى ترسيم نمود .
ماده (۱) اين قانون اعلام كرده است كه :
بیمه مرکزی به منظور تنظيم و تعميم و هدايت امر بيمه در ايران و حمايت بيمه‌گذاران و بيمه شدگان و صاحبان حقوق آنها و همچنين به منظور اعمال نظارت بر اين فعاليت، مؤسسه‌اى به نام بيمه مرکزى طبق مقررات اين قانون با اهداف زير تأسيس مى‌گردد.

* تنظيم بازار بيمه كشور و هدايت آن از طريق تصويب آيین ­نامه ­ها و مقررات
* توسعه و تعميم بيمه­هاي بازرگاني
* اعطای مجوز تأسيس شركت­ها و شبكه كارگزاری و نظارت بر فعاليت شركت­هاي بيمه­اي به نمايندگي از دولت در بازار
* انجام امور اتكايي اجباري براي مؤسسات بيمه­اي
* قبولی و واگذاری بيمه­های اتكايی با مؤسسات داخلی و خارجی

بيمه مركزی جمهوری اسلامي ايران در تلاش است تا با تكيه بر تجربه چندين ساله و دانش فني كارشناسان و مديران خود، رسالتي را كه به موجب قانون برعهده اين سازمان قرار گرفته است هرچه مطلوب‌تر به انجام رساند. اهم وظايف و اختيارات بيمه مركزی جمهوری اسلامي ايران طبق قانون مذكورعبارت است از:

– تهيه آيين‌نامه‌ها و مقررات براي حسن اجراي امر بيمه .
– تهيه اطلاعات لازم از عملكرد‌مؤسسات بيمه فعال در بازار بيمه ايران .
– انجام بيمه‌هاي اتكايي اجباری .
– ‌ قبول يا واگذاري بيمه‌های اتكايی به مؤسسات بيمه داخلي يا خارجی .
– اداره صندوق تأمين خسارتهای بدنی و تنظيم آيين‌ نامه آن .
– ‌ ارشاد، هدايت ونظارت برمؤسسات بيمه و حمايت از آنهابرای ‌حفظ سلامت بازار بيمه .
– ‌ تنظيم امور نمايندگی و دلالی بيمه و نظارت بر امور بيمه اتكايی .

سایت بیمه مرکزی
سایت بیمه مرکزی ایران از بخش ها و قسمت های مختلف تشکیل و سعی شده است تا نیازهای مراجعه کنندگان را پاسخگو باشد.

معرفی سازمانقوانین و مقرراتقوانین
قانون بیمهقانون تاسیس بیمه و بیمه گریقانون بیمه شخص ثالث
مصوبات هیئت دولتدر خصوص بيمه شخص ثالثاخبار صنعت بیمه
اخبار بيمه ‌مركزي‌راهنمای محصولات بیمه ایفرآيند طراحي محصول بيمه‌اي
محصولات بيمه اي داراي مجوزمحصولات بیمه ای ارسال شدهعرضه كنندگان خدمات بيمه اي
ارزيابان خسارتضوابط اعطاي پروانه و نحوه فعاليتضوابط اعطاي پروانه كارگزاري رسمي بيمه
نمایندگان بیمهآیین نامه و مقررات نمایندگی بیمهشركت‌هاي‌ بيمه‌
بیمه های دولتیبیمه های خصوصیراهنمای بیمه گذاران
حقوق بيمه گذارانشرايط عمومي بيمه نامه بدنه اتومبيلمعرفی انواع بیمه
شرايط عمومي بيمه حوادث سرنشينمقررات صندوق تامين خسارت هاي بدنينحوه پرداخت هزينه هاي درماني مصدومين

آدرس سایت بیمه مرکزی ایران به آدرس www.centinsur.ir می باشد.


7-محاسبه بیمه بدنه در اصفهان

یکی از شرکت‌های معتبر ارائه دهنده انواع بیمه از جمله بیمه بدنه، بیمه ایران است. بیمه بدنه ایران بیشترین سهم از بازار بیمه بدنه را دارد؛ یعنی این شرکت پرفروش‌ترین شرکت در زمینه بیمه بدنه است. شرکت بیمه ایران سال‌هاست که به ارائه بیمه بدنه با پوشش‌های اصلی و اضافی آن می‌پردازد.

 

بیمه بدنه چیست

قبل از معرفی یا انتخاب بیمه‌نامه مناسب، ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که بیمه بدنه چیست؟ بیمه بدنه یکی دیگر از بیمه‌های مربوط به اتومبیل است که بر خلاف بیمه شخص ثالث خودرو بیمه‌ای غیر اجباری محسوب می‌شود و خسارت‌های مالی وارد شده به وسیله نقلیه را در اثر حوادثی مثل: سرقت کلی، آتش‌سوزی، انفجار، تصادف و …پوشش می‌دهد.

 

پوشش‌های بیمه بدنه ایران اصفهان

علاوه بر پوشش‌های اصلی در بیمه بدنه یعنی تصادف، سقوط و سرقت کلی خودرو، پوشش‌های اضافه‌ای هم وجود دارند که می‌توانید آن را در صورت تمایل به بیمه‌نامه بدنه خود اضافه کنید. مثل خسارت‌های ناشی از سیل، طوفان، پاشیده شدن اسید و مواد شیمیایی، شکست شیشه، نوسانات قیمت و…

یکی از این پوشش‌های اضافی، کشیدن میخ و یا خط و خش است که در حال حاضر تنها بیمه‌ای که پوشش کشیدن میخ و خط و خش را ارائه می‌دهد، بیمه بدنه ایران است.

در صورت اضافه کردن این پوشش به بیمه‌نامه بدنه، بیمه بدنه ایران خسارت‌های وارد شده به خودرو بر اثر کشیده شدن هر گونه جسم تیز را جبران خواهد کرد.

بهترین بیمه بدنه خودرو چیست؟

محاسبه بیمه بدنه ایران اصفهان

در محاسبه بیمه بدنه نمی‌توان فرمول دقیق و مشخصی ارائه داد، چرا که محاسبه قیمت این بیمه به عوامل زیادی بستگی دارد.

قیمت بیمه بدنه ایران بر اساس چند عامل مثل ویژگی‌های خودرو (سال ساخت، نوع خودرو و …)، انتخاب پوشش‌های اضافی بیمه بدنه و تخفیف‌های این بیمه تعیین می‌ شود.

 

قیمت بیمه بدنه ایران اصفهان

به صورت کلی قیمت بیمه شخص ثالث خودرو ، به دلیل اعلام نرخ پایه توسط بیمه مرکزی، در اکثر شرکت‌های بیمه یکسان است اما قیمت بیمه بدنه در شرکت‌های مختلف بیمه یکسان نیست و گاهی تفاوت زیادی در قیمت این بیمه مشاهده می‌ شود.

قیمت بیمه بدنه ایران هم برای ماشین‌های مختلف و بیمه بدنه ماشین سنگین متفاوت است و شما می‌ توانید برای دریافت قیمت آن از طریق مدیر بیمه اقدام کنید.

 

تخفیف بیمه بدنه ایران

یکی از عوامل مهمی که می‌ تواند قیمت بیمه بدنه خودروی شما را کاهش دهد، تخفیف‌های این بیمه است که توسط شرکت‌های بیمه ارائه می‌ شود. اصلی ترین تخفیف بیمه بدنه، تخفیف عدم خسارت است که به معنی تعداد سال هایی است که شما از بیمه بدنه خود استفاده نکرده باشید. تخفیف بیمه بدنه ایران علاوه بر تخفیف عدم خسارت، شامل تخفیف‌های دیگری هم می‌ شود. تخفیف هایی مثل تخفیف خودروی صفر، تخفیف ویژه ایثارگران و هیئت علمی، تخفیف گروهی بیمه بدنه و تخفیف پرداخت نقدی حق بیمه.

 

استعلام بیمه بدنه ایران اصفهان

برای خرید بهترِ بیمه بدنه، استعلام قیمت و شرایط بیمه بدنه هر شرکت بسیار اهمیت دارد. برای استعلام بیمه بدنه ایران علاوه بر روش سنتی آن، یعنی مراجعه حضوری به شعب بیمه ایران، روش دیگری هم وجود دارد. روشی آسان تر و سریع تر که از طریق آن شما می‌توانید نرخ و شرایط بیمه‌نامه خود را به صورت آنلاین استعلام بگیرید. در این روش شما می‌توانید از طریق سایت مدیر بیمه، مشخصات خودروی خود را وارد کنید و استعلام بیمه بدنه ایران را به سادگی مشاهده کنید.

 

پرداخت خسارت بیمه بدنه ایران اصفهان :

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه بدنه ایران شامل:

 • اصل و کپی بیمه‌نامه بدنه وسیله نقلیه
 • اصل و کپی بیمه‌نامه شخص ثالث وسیله نقلیه
 • ارائه گزارش مقامات انتظامی (کروکی)
 • اصل و کپی گواهینامه راننده
 • اصل و کپی کارت ملی بیمه‌گذار و راننده
 • اصل و کپی شناسنامه مالکیت خودرو
 • اصل فاکتور هزینه‌های حمل و نجات وسیله نقلیه در صورت غیر قابل حرکت بودن
 • اصل فاکتور رسمی لوازم و قطعات تعویضی با نظر کارشناس بیمه و تایید سلامت وسیله نقلیه

برای دریافت خسارت بیمه بدنه نیاز است فرد بیمه‌گذار و مالک وسیله نقلیه، با مراجعه به بخش پذیرش و ارزیابی خسارت برای انجام تعمیرات خودرو اقدام کنند و در نهایت بعد از تأیید مبلغ نهایی خسارت، به بخش صدور چک مراجعه و خسارت خود را دریافت نمایند.

برای خرید بیمه بدنه ایران، دریافت مشاوره، اطلاع از آخرین تغییرات قانون و انتخاب بهترین بیمه بدنه خودرو از طریق سایت مدیر بیمه اقدام کرده و یا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 

خرید اینترنتی بیمه بدنه ایران اصفهان در مدیر بیمه

یکی از راه‌های جدید خرید بیمه بدنه که در حال حاضر در میان بیمه گذاران رایج شده است، خرید اینترنتی آن است.مدیر بیمه نیز به عنوان یک مرکز مشاوره و انتخاب بیمه، بیمه بدنه ایران را به شما ارائه می‌دهد.

همچنین اگر قصد خرید بیمه بدنه ایران را دارید، استعلام قیمت و خرید این بیمه از طریق مدیر بیمه فراهم شده است.


8-بیمه بدنه خودرو صفر اصفهان

با توجه به تولید روزافزون خودروهای صفر در کمپانی‌های خودروساز داخلی و همچنین واردات خودروهای صفر خارجی، هر روز تعداد خودروهای صفر بازار افزایش می‌یابد. خریداری خودروهای صفر توسط شهروندان و تردد آنها در سطح کلان‌شهرها، منجر به تراکم زیاد اتومبیل و در نتیجه آمار بالای تصادفات خواهد شد. بنابراین صاحبان این خودروها برای رفع نگرانی از تصادفات از ابتدا به دنبال خرید بیمه بدنه خودرو صفر هستند.

تعریف خودروی صفر

تعاریف مختلفی برای خودروی صفر وجود دارد؛ به صورت عمومی به خودرویی که مستقیما از کمپانی سازنده خریداری شود، خودروی صفر گفته می‌شود.

البته به خودروهایی که کارکرد آنها کمتر از 500 کیلومتر باشد و از یک شخص حقیقی به عنوان صاحب خودرو و یا از نمایشگاه‌های خودرو نیز خریداری شود اتومبیل صفر گفته می‌شود.

اما این تعاریف صرفا معنای عمومی و بازاری خودروی صفر است؛ ملاک خودروی صفر بودن در بیمه و در بین شرکت‌ها بیمه کمی متفاوت است.

برای خرید بیمه بدنه ایران و خودرو صفر ؛ باید به ملاک‌های زیر توجه شود؛ هر یک از شرکت‌ها ممکن است یکی از این را برای ارائه بیمه بدنه خودروی صفر :

 • مقدار کیلومتر کارکرد خودرو
 • میزان زمانی که از پلاک کردن خودرو گذشته
 • میزان زمانی که از شماره‌گذاری خودرو گذشته
 • میزان زمانی که از تولید خودرو گذشته
 • سایر مواردی که ممکن است شرکت‌های بیمه به‌عنوان ملاک خودروی صفر تعیین کنند.

بیمه بدنه خودرو صفر

مثلا خودرویی که بیشتر از 3 ماه از مدت‌زمان پلاک کردن آن گذشته باشد و یا بیشتراز یک سال از زمان تولید آن گذشته باشد دیگر خودروی صفر محسوب نمی‌شود حتی اگر میزان کارکرد آن کمتر از 500 کیلومتر باشد.

خریداران خودروهای صفر عموما برای پیشگیری از برخی خسارت‌های احتمالی از همان ابتدای کار به دنبال تهیه بیمه بدنه خودرو صفر هستند.

بیمه بدنه خودرو صفر

بیمه بدنه در شرایط زیر متعهد به جبران خسارت‌های به‌وجود آمده برای اتومبیل است:

 • راننده خودروی بیمه‌شده مقصر حادثه باشد.
 • راننده خودروی بیمه شده مقصر حادثه نباشد اما میزان خسارتی که بیمه‌ی شخص ثالثِ مقصر حادثه پرداخت می‌کند، کمتر از خسارت وارد شده باشد.
 • راننده مقصر حادثه متواری شده باشد.
 • خودروی آسیب‌دیده جزو خودرو‌های لوکس و گران‌قیمت باشد.

بیمه بدنه خودرو صفر چه پوشش‌هایی ارائه می‌دهد؟

از بین رفتن تخفیف بیمه بدنه ،بیمه بدنه خودرو صفر نیز مانند بیمه بدنه سایر خودروها شامل پوشش خطرات اصلی یعنی حادثه، آتش سوزی و انفجار و سرقت کلی است. در ضمن می‌توان با پرداخت هزینه اضافه و خرید پوشش‌های تکمیلی خطرات سرقت درجا قطعات، بلایای طبیعی، هزینه ایاب و ذهاب، شکست شیشه، مواد شیمیایی، خط و خش، نوسانات قیمت، ترانزیت ، حذف فرانشیز، حذف استهلاک و … را نیز تحت پوشش قرار داد.

لازم است بدانیم تمام شرکت‌های بیمه همه‌ی پوشش‌های اضافی را ارائه نمی‌نمایند و هنگام خرید بیمه بدنه خودرو صفر باید به این امر توجه نمود مثلا پوشش خط و خش صرفا توسط بیمه ایران ارائه می‌شود. همچنین پوشش حذف فرانشیز فقط توسط بیمه‌های پاسارگاد و سامان ارائه می‌شود و در صورتی که بیمه این پوشش را نداشته باشد بخشی از هر خسارت به عنوان فرانشیز به عهده خود بیمه‌گذار است.

از چه راه‌هایی می‌توان بیمه بدنه خودرو صفر را خریداری کرد؟

همان‌گونه که گفته شد؛ از یک سو خریداران خودروهای صفر به دنبال کاهش خطرات و پوشش بیمه بدنه هستند و از سوی دیگر شرکت‌های سازنده‌ی خودرو نیز به دنبال راهی برای فروش محصولات خود هستند؛ از این رو ارائه بیمه بدنه خودرو صفر با قیمت‌های بسیار ناچیز و یا حتی به صورت رایگان می‌تواند یکی از راه‌های ترغیب مشتریان به خرید خودروهای صفر باشد.

در این حالت معمولا شرکت‌های خودروساز با یک شرکت بیمه مشخص همکاری میکنند و این امر ممکن است موجب شود تا بهترین بیمه بدنه با پوشش و خدمات مناسب ارائه نشود.

از دیگر روش‌های ارائه خدمات به مشتریان، صدور کارت طلایی توسط خودروسازانی مانند ایران‌خودرو است؛ با استفاده از این راه‌کار نیز خدمات بیمه‌ای ارائه نمی‌شود و صرفا تعمیرات خودرو تحت پوشش قرار می‌گیرد و برای دارنده خودرو سابقه‌ی بیمه بدنه محسوب نخواهد شد. در این شرایط دارنده خودرو صفر تا یک سال به خرید بیمه بدنه نیازی نخواهد داشت.

گاهی نیز ممکن است خودروی صفر خریداری شده دارای بیمه بدنه نباشد و فرد باید شخصا اقدام به خرید بیمه بدنه خودرو صفر نماید. در این حالت با کمک گرفتن از یک مشاور مطمئن و از طریق مقایسه شرکت‌های مختلف بیمه از نظر خدمات ارائه شده مانند پرداخت خسارت و سرعت و سهولت در خسارت‌دهی، سرعت در صدور، مبلغ خسارت پرداختی و … می‌توان انتخابی درست و دوراندیشانه داشت و بیمه بدنه خودرو صفر را با بهترین شرایط تهیه نمود.

مدیر بیمه، مرکز مشاوره و انتخاب بیمه با ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه صدور و پرداخت خسارت و همچنین امکان مقایسه‌ی شرکت‌های مختلف بیمه، راهی آسان برای خرید انواع بیمه‌ها از جمله بیمه بدنه خودرو صفر ، بیمه شخص ثالث ، بیمه درمان تکمیلی ، بیمه عمر و … را برای مخاطبان خود فراهم آورده است.

مدارک لازم  برای خرید بیمه بدنه خودرو صفر

برای خرید بیمه بدنه خودرو صفر چند حالت مختلف وجود دارد که هر یک از آنها به مدارک و شرایط متفاوتی نیاز دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

بیمه بدنه برای اولین بار

خودرویی که برای اولین بار بیمه بدنه می‌شود چه خودروی صفر باشد یا خودروی کارکرده برای صدور بیمه بدنه‌ی آن تنها مدرک لازم آن کارت ماشین است.

 

بیمه بدنه خودروی فاقد پلاک

اگر خودروی مورد نظر مراحل شماره‌گذاری و پلاک را طی نکرده باشد، واضح است که کارت ماشین ندارد؛ برای خرید بیمه بدنه خودرو صفر که کارت ماشین ندارد می‌توان، با استفاده از کارت سبز خودرو بیمه‌نامه را تهیه نمود.

اما حتما باید در نظر داشت که در این حالت بیمه بدنه خودرو صفر ، پوشش سرقت کلی را ارائه نمی‌کند و باید بلافاصله بعد از دریافت کارت ماشین آن را به شرکت بیمه ارائه نمود و برای پوشش سرقت کلی الحاقیه دریافت کرد.

 

مراحل صدور بیمه بدنه خودرو صفر

با ارائه کارت ماشین و یا کارت سبز خودرو مراحل ابتدایی خرید بیمه بدنه طی می‌شود و در مراحل بعدی لازم است تا با توجه به شرایط شرکت بیمه‌ی انتخاب شده و سیاست‌ها و مقیاس‌های شرکت بیمه، خودرو توسط کارشناسان بیمه بدنه مورد بازدید قرار گیرد.
کارشناسی بیمه بدنه خودرو صفر حتما باید به صورت حضوری انجام شود، نظر و گزارش کارشناس مبنی بر سلامت خودرو ضمیمه مدارک بیمه بدنه شده و پس از آن مراحل صدور انجام می‌شود. مدت زمان اعتبار بیمه بدنه خودروی صفر در بیمه‌نامه درج می‌شود و مانند بیمه شخص ثالث می‌تواند به صورت بلند مدت یک ساله و یا کوتاه مدت صادر شود.

بازدید و کارشناسی بیمه بدنه خودرو حتما باید به صورت حضوری باشد و این الزام برای تمام خودروهایی است که نیاز به بازدید دارند وجود دارد و ارسال عکس به جای بازدید حضوری از نظر بیمه مرکزی امری غیر قانونی است.

تمدید بیمه بدنه در اصفهان

برای تمدید بیمه بدنه دو حالت وجود دارد:

 • حالت اول اینکه تاریخ اعتبار بیمه بدنه تمام شده باشد که در این صورت نیاز به کارشناسی مجدد وجود دارد.
 • حالت دوم اینکه بیمه‌نامه هنوز معتبر باشد و خسارتی رخ نداده باشد، همچنین تمدید بیمه‌نامه با همان شرکت قبلی انجام شود، در این شرایط چون بین دو بیمه‌نامه فاصله‌ای وجود ندارد و بیمه‌نامه پیوسته محسوب می‌شود نیازی به کارشناسی مجدد نیست.

قیمت بیمه بدنه پراید در اصفهان

پراید با بیشترین سهم از بازار،‌ پرفروش‌ترین خودرو در کشور است. با توجه به ایمنی پایین این خودرو بیمه بدنه پراید اهمیت بسیاری دارد. برای محاسبه بیمه بدنه پراید می‌توانید وارد سایت بیمه بازار شوید و  قیمت بیمه بدنه پراید را محاسبه کنید. برای محاسبه قیمت و خرید بیمه بدنه پراید:

✔مشخصات خودرو را در فرم محاسبه‌گر بیمه بازار وارد کنید.
✔ نرخ بیمه بدنه پراید را در معتبرترین شرکت‌های بیمه مشاهده و با هم مقایسه کنید.
✔ پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید اینترنتی بیمه بدنه پراید خود را کامل کنید.
✔ بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان و مکان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
✔ در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی مدیر بیمه به شماره 09131760166 تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید.

قیمت بیمه بدنه پراید اصفهان

قیمت بیمه بدنه پراید برخلاف قیمت بیمه شخص ثالث خودرو پراید مبلغی نسبتا ثابتی نیست و در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت‌های بسیاری دارد. دلیل اختلاف قیمت بیمه بدنه پراید در شرکت‌های مختلف این است که شرکت‌های بیمه برای اعمال تخفیف اختیار بیشتری دارند. هنگام محاسبه قیمت بیمه بدنه پراید عوامل گوناگونی بر نرخ آن تاثیرگذار هست. این عوامل عبارتند از: نوع و مدل خودرو،‌ ارزش خودرو،‌ پوشش‌های انتخابی و تخفیف.
ارزش خودرو نقش بسزایی در تعیین نرخ بیمه بدنه پراید دارد. بنابراین توجه داشته باشید که حتما ارزش خودروی پراید را وارد کنید زیرا در صورت تعیین ارزش خودرو به مبلغی کمتر از ارزش واقعی آن در صورت بروز حادثه، شرکت بیمه مبلغی کمتر از خسارت واقعی را پرداخت می‌کند.
یکی دیگر از عوامل تاثیرگزار بر قیمت بیمه بدنه هزینه هر کدام از پوشش‌های اضافی این بیمه‌نامه است. به ازای انتخاب هر کدام از پوشش های اضافی، مبلغی به بیمه نامه بدنه خودرو شما افزوده خواهد شد. پس هرچه در زمان خرید بیمه بدنه پراید پوشش‌های اضافی بیشتری را انتخاب کنید، قیمت بیمه بدنه خودرو شما بیشتر می‌شود.

تخفیف بیمه بدنه پراید در اصفهان

شرکت‌های بیمه هنگام محاسبه نرخ بیمه بدنه پراید تخفیف‌های گوناگونی را در نظر می‌گیرند. این تخفیف‌ها در هریک از شرکت‌ها متفاوت بوده و در بازه‌های زمانی مختلف تغییر می‌کند. این تخفیف‌ها به شرح زیر است:

•    تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه
•    تخفیف خودروهای صفر کیلومتر
•    تخفیف خودروهای وارداتی
•    تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث
•    تخفیف دارندگان بیمه عمر
•    تخفیف دارندگان بیمه شخص ثالث
•    تخفیف خرید نقدی بیمه بدنه
•    تخفیف مناطق آزاد
•    تخفیف‌های گروهی بیمه بدنه
•    تخفیف‌های مناسبتی
•    و….

اگر بخواهید برای محاسبه مقدار تخفیف و استعلام نرخ بیمه بدنه پراید به صورت حضوری اقدام کنید، باید زمان بسیاری صرف کنید و قیمت این بیمه‌نامه را از شرکت‌های بیمه استعلام بگیرید. اما با وارد کردن اطلاعات خودرو در وبسایت مدیر بیمه  به سادگی و در عرض چند دقیقه می‌توانید از قیمت بیمه بدنه پراید مطلع شوید

 

بهترین بیمه بدنه پراید اصفهان

همانطور که می‌دانید  تمامی شرکت‌های بیمه به ارائه بیمه بدنه می پردازند. احتمالا این سوال برای شما ایجاد شده که کدام شرکت، بیمه بهتری ارائه می‌کند و در واقع می‌توان گفت  بهترین بیمه بدنه پراید توسط کدام بیمه است.

بهترین بیمه بدنه به شرایط و نیازهای هر فرد بستگی دارد. مثلا ممکن است برای یک نفر ارزانترین بیمه بدنه پراید،‌ بهترین است و برای شخص دیگر داشتن پوشش‌های بیمه‌ای کامل و مناسب.

به طور کلی برای انتخاب بهترین بیمه بدنه باید معیارهای مختلفی را در نظر داشته باشید و قیمت و شرایط شرکت‌های مختلف را بررسی و با یکدیگر مقایسه نمود.

مدیر بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به آسانی بهترین بیمه بدنه را انتخاب و خریداری کنید.

چه خسارت‌هایی تحت پوشش بیمه بدنه پراید قرار می‌گیرند؟

خسارت‌های تحت پوشش بیمه بدنه پراید به دو دسته خسارت‌های اصلی و فرعی تقسیم می‌شود. بیمه بدنه پراید در حالت کلی تنها خسارت‌های اصلی را تحت پوشش قرار می‌دهد.بر اساس قانون بیمه مرکزی شرکت‌های بیمه خسارات زیر را به عنوان خطرات اصلی تحت پوشش قرار می‌دهند:

•    برخورد اشیاء به اتومبیل (اتومبیل در حال حرکت و سکون)
•    برخورد دو وسیله نقلیه به یکدیگر یا برخورد با یک جسم ثابت یا متحرک
•    واژگونی و سقوط خودرو
•    آتش سوزی، صاعقه، انفجار
•    سرقت کلی خودرو (خسارت ناشی از سرقت کلی خودرو یا ناشی از آسیب دیدن وسایل اصلی یا اضافی درج‌شده در بیمه‌نامه هنگام سرقت)
•    خسارت وارد شده به خودرو آسیب دیده هنگام نجات یا انتقال آن
•    خسارت وارد شده به باطری و لاستیک‌های خودرو (تا ۵۰ درصد قیمت نو)

پوشش‌های تکمیلی بیمه بدنه پراید

خسارت‌های فرعی تحت پوشش بیمه بدنه پراید نیستند، مگر در صورتی که با پرداخت مبلغی اضافی این پوشش‌های تکمیلی را خریداری کنید. خسارت‌های فرعی تحت پوشش این بیمه‌نامه عبارتند از:

•  سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو
•  نوسانات قیمت
•  بلایای طبیعی
•  شکسته شدن شیشه
•  هزینه ایاب و ذهاب
•  پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی
•  میخ‌کشی
•  ترانزیت
•  حذف فرانشیز
•  حذف استهلاک

چه خسارت‌هایی تحت پوشش بیمه بدنه پراید قرار نمی‌گیرند؟

خسارت‌های زیر توسط شرکت های بیمه پوشش داده نمی‌شوند:

•    خسارت‌های وارد شده بر اثر جنگ، شورش، حمله یا اعتصاب
•    خسارت‌های مستقیم یا غیرمستقیم وارد شده به خودرو به دلیل انفجارهای هسته ای
•    خسارت های عمدی وارد شده به خودرو توسط بیمه‌گزار، ذینفع یا راننده خودرو
•    تعقیب و گریز کردن از پلیس
•    مستی و استفاده کردن از مشروبات الکلی، مواد روان گردان یا مواد مخدرها
•    حمل کردن بار بیشتر از حد مجاز
•    در صورت بکسل کردن وسیله نقلیه دیگر (به جز خودروهایی که مجاز به بکسل کردن باشند)
•    رانندگی کردن بدون گواهینامه یا رانندگی با گواهینامه باطل شده یا رانندگی با گواهینامه غیرمرتبط با وسیله نقلیه (مثلا رانندگی کردن با اتومبیل با گواهینامه موتور)

دقت داشته باشید تمام شدن اعتبار گواهی‌نامه به معنای باطل شدن آن نیست.

خرید بیمه بدنه پراید- بیمه آنلاین اصفهان

برای خرید بیمه بدنه پراید راه‌های مختلفی پیش رو دارید. شما می‌توانید به صورت حضوری به بیمه ایران نمایندگی قسوریان مراجعه کنید و قیمت بیمه بدنه پراید را استعلام گرفته و خریداری کنید. خرید بیمه بدنه به این روش نیاز به زمان بسیاری دارد. ضمن اینکه در این روش نمی‌توان قیمت بیمه بدنه پراید را در همه شرکت‌های بیمه بررسی و مقایسه کرد.
روش دیگر محاسبه بیمه بدنه ایران برای پراید است. برای محاسبه و خرید اینترنتی بیمه بدنه پراید می‌توانید وارد سایت مدیر بیمه شوید. به سادگی اطلاعات خودرو را وارد کنید و با چند کلیک قیمت این بیمه‌نامه را در شرکت‌های مختلف بررسی و متناسب با نیاز خود بهترین بیمه بدنه پراید را خریداری کنید.

 

source : modirebimeh

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]