با خرید آنلاین بیمه شخص ثالث اقساطی بیمه ایران ، می توانید حق بیمه خود را به صورت تدریجی و با فاصله زمانی پرداخت کنید. وبسایت خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از مدیر بیمه به شما امکان خرید آنلاین انواع رشته های بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه  را می دهد، کافیست اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و پس از مقایسه قیمت ها، بیمه نامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید. چرا که بیمه های کوتاه مدت برای شرکتهای بیمه ریسک بیشتری دارند. برای مثال اگر شما به مدت ۲ سال از بیمه شخص ثالث خود استفاده نکرده باشید و در تصادفی مقصر شناخته نشده باشید، هنگام تمدید بیمه ثالث سمند خود ۱۰ درصد تخفیف بر روی مبلغ حق بیمه اعمال خواهد شد. با خرید اقساطی بیمه شخص ثالث سمند، میتوانید مبلغ حق بیمه را در چند قسط پرداخت کنید. همچنین در مدیر بیمه می توانید با توجه به پوشش های مختلف ارائه شده توسط شرکتهای بیمه، بهترین بیمه بدنه با قیمت مناسب را برای خودروی خود انتخاب و خریداری کنید. در وبسایت مدیر بیمه می توانید قیمت انواع بیمه را از تمامی شرکتها استعلام بگیرید، شرایط و پوشش ها را با هم مقایسه کنید و بیمه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید. در وبسایت مدیر بیمه میتوانید قیمت انواع بیمه را استعلام بگیرید، شرایط و پوششها را با هم مقایسه کنید و بیمه مورد نظر خود را آنلاین سفارش دهید.

در شرایط متفاوتی ممکن است فرد قصد انتقال بیمه شخص ثالث خودرو مدیر بیمه خود را به روشهای مختلف داشته باشد. مطابق قانون جدید بیمه شخص ثالث درصورتیکه راننده مقصر به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی باعث بروز حادثه شده باشد، باید بخشی از خسارت وارد شده را پرداخت کند. پس از بررسی می توانید بیمه مورد نظر را ثبت و پرداخت آنلاین انجام بدهید.مدیر بیمه یک سامانه و اپلیکشن مشاوره، استعلام قیمت : خرید و ثبت نام آنلاین بیمه می باشد .افراد با مراجعه به وبسایت مدیر بیمه می توانند قیمت انواع بیمه مورد تایید بیمه مرکزی ایران استعلام و محاسبه قیمت بیمه بگیرید، شرایط و پوشش ها را با هم مقایسه کنند و بیمه مورد نظر خود با پاسخ دادن به چند سوال ساده آنلاین سفارش دهند.و در کوتاترین بازه زمانی تحویل بگیرند. تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث سمند به معنی تعداد سالهایی است که بیمه گزار از بیمه ماشین خود استفاده نکرده است، این تخفیف در بیمهنامه شما ثبت شده است. برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث سمند کافیست اطلاعات خودرو مانند مدل، سال ساخت، تعداد سال تخفیف، سطح پوشش درخواستی، تاریخ انقضای بیمه نامه را در سامانه مدیر بیمه وارد کنید.

در مبالغ بیشتر پوشش مالی، اختلاف قیمت شرکتهای در بیمه شخص ثالث سمند بیشتر خواهد شد و شما می توانید با  بهترین قیمت بیمه ثالث سمند را برای خودروی خود انتخاب کنید. اگر از خودروی بارکش برای حمل ونقل مواد خطرناک مانند مواد قابل اشتعال (سوختنی) مایع و گاز استفاده شود 25درصد و در صورت به کارگیری خودروی بارکش برای حمل مواد منفجره 50 درصد به مبالغ نرخ بیمه پایه افزوده میشود. در مورد مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث، تمامی موارد مؤثر بر حق بیمه در قالب فرمولهایی درآورده شده است و متقاضی بعد از وارد کردن مشخصات خودرو و بیمه نامه خودرو قادر به مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث تمام شرکتها خواهد بود. شرایط خرید اقساطی بیمه ثالث از بیمه بازار به این صورت است که میبایست ۵۰ درصد حق بیمه رابه عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی و مابقی مبلغ را در دو تا ۴ قسط (متناسب با شرایط شرکت بیمه انتخابی) و توسط چک پرداخت کنید. لازم به ذکر است که بیمه حوادث راننده فقط خسارتهای جانی وارد شده به راننده را جبران میکند و در برابر خسارتهای مالی هیچگونه پوششی ارائه نمیدهد. در مواردی اولویت متقاضی خرید بیمه شخص ثالث، قیمت پایین حق بیمه است در صورتیکه ممکن است افرادی حاضر باشند با پرداخت حق بیمه بیشتر، خدمات باکیفیت تری دریافت کنند.

توجه داشته باشید بیمه شخص ثالثی که به صورت قسطی خریداری میکنید با بیمه خودرو که نقدی خریداری میشود، از نظر شرایط، مبلغ، اعتبار بیمه نامه، کیفیت ارائه خدمات و نحوه پرداخت خسارت تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن در نحوه پرداخت حق بیمه است. شخص سوم یا ثالث تمام افرادی هستند که در حوادث مرتبط با خودرو، زیان جانی یا مالی دیده باشند. با توجه به افزایش قیمت خودرو، توصیهی ما انتخاب پوشش مالی بیشتر برای بیمهنامه خودرو سمند شما میباشد، تا در صورت بروز حادثه، مبلغ خسارت مالی بیشتری توسط بیمه پوشش داده شود. به طور کلی برایانتخاب و خرید بهترین بیمه شخص ثالث سمند نیاز است اطلاعات، شرایط و قیمت تمام شرکتهای بیمه را بررسی و با یکدیگر مقایسه کرد سپس بر اساس نیازها خود بهترین بیمه بدنه و ثالث را انتخاب کرد. برای استعلام قیمت و محاسبه بیمه شخص ثالث سمند، با وارد کردن مشخصات خودرو همچون سال ساخت و درصد تخفیف ذکر شده بر روی بیمهنامه قبلی خود، قیمت بیمه شخص ثالث را در تمامی شرکتهای بیمه ارائه دهنده استعلام کنید. نمایندگی بیمه تعداد کوپنها و تخفیف عدم خسارت و مشخصات دیگر بیمه نامه قبلی را استعلام میکند و در گواهی بیمه شخص ثالث درج میکند.

source:modirebimeh

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]