بعد از پرداختن به موارد مهم در مورد خرید آنلاین بیمه یا خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث و خرید آنلاین بیمه بدنه  نوبت به بررسی نکات مهم در خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران  می رسد. اگر برایتان قیمت بیمه شخص ثالث مهم است، مناسب ترین قیمت را و اگر سایر پارامترهای کیفی مهم است میتوانید با مقایسه آن بین بیمه های مختلف، بیمه مناسب را انتخاب کرده و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ایران کنید. البته بسیار مهم است در نظر داشته باشید که سقف تعهدات بیمه نامه خودرو بیمه ایران را افزایش دهید اهمیت این کار در این است که اگرچه حق بیمه اندکی بیشتر می شود اما این افزایش سقف تعهدات به نفع بیمه گزار است زیرا بیمه در زمان حادثه با پرداخت خسارت بیشتر از بیمه گزار حمایت کند. 


بهترین خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران ، ارزان ترین و اقساطی

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث

خرید اینترنتی ارزان ترین بیمه شخص ثالث یک پوشش بیمه اتومبیل است که شما را در مقابل کلیه مسئولیت های حقوقی شخص ثالث که ممکن است به دلیل هرگونه اتفاق ناگوار مانند تصادف جاده ای در اتومبیل شما بوجود بیاید ، بیمه می کند. این آسیب را برای جراحات جسمی / مرگ شخص ثالث (که دادگاه تصمیم گرفته است) و همچنین خسارت اموال شخص ثالث تا سقف دیه روز فراهم می کند.


خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران چیست و خرید آنلاین و صدور لحظه ای چگونه کار می کند؟

اگر یک بیمه گذار دارای بیمه ماشین شخص ثالث در یک حادثه تصادف کند ، شرکت بیمه ایران موظف است کمک مالی وی را در قبال مسئولیت های خود در قبال شخص ثالث در قبال جراحات ، فوت و خسارت های مالی به وی ارائه دهد. این پوشش بیمه بار مالی بیمه گذار را برای هرگونه خسارت وارده توسط شخص ثالث با خودروی بیمه شده کاهش می دهد.

بیمه شخص ثالث

در صورت بروز حادثه ، شخص بیمه شده باید قبل از طرح مطالبه ، بلافاصله بیمه گر را در مورد وقوع حادثه مطلع کند. پس از طرح ادعا ، شرکت بیمه یک کارشناس را تعیین می کند تا میزان خسارت را بررسی کرده و هزینه تعمیرات تخمینی را بررسی کند. پس از مراحل راستی آزمایی ، شرکت بیمه ایران مبلغ خسارت را پرداخت می کند.


اهمیت استعلام و مقایسه قیمت بیمه اتومبیل شخص ثالث و خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران

چرا برای اتومبیل به خرید اینترنتی و محاسبه بیمه شخص ثالث نیاز دارید؟ طبق قانون بیمه مرکزی ایران ، داشتن حداقل بیمه ثالث برای هر صاحب وسیله نقلیه در ایران اجباری است. خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران اساسی ترین پوشش را ارائه می دهد و در مقایسه و استعلام قیمت بیمه و خرید اینترنتی با قیمت بیمه بدنه ایران مقرون به صرفه است.


چه مواردی تحت پوشش مشاوره و خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران قرار می گیرد؟

 

بیمه شخص ثالث ایران

اگرچه پوشش خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث اتومبیل از پوشش محدودی برخوردار است ، اما با این وجود پوشش بسیار مهمی برای پوشش زیر است:


چه چیزی تحت پوشش خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ارزان ایران قرار نمی گیرد؟

بیمه شخص ثالث اتومبیل ،خسارت خود ماشین را که توسط وسیله نقلیه یا راننده / مالک آن متحمل شده است ، تأمین نمی کند. برای دریافت بیمه خسارت ناشی از آسیب دیدگی اتومبیل خود ، می توانید یک بیمه بدنه اتومبیل خریداری کنید. همچنین ، برای بیمه خود و یا راننده اتومبیل خود ، لازم است پوشش تصادف شخصی یا پوشش راننده پولی را حسب مورد انتخاب کنید.


ویژگی های اصلی خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث اتومبیل ایران

موارد زیر ویژگی های خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث است:

ویژگی

در دسترس بودن با جلد شخص ثالث

صدمه به اموال

با محدودیت موجود است. 

 تصادفات شخصی

در دسترس

پوشش های اضافی

در دسترس نیست

گزینه های خرید

آنلاین و آفلاین

هزینه های خسارت خود

پوشش داده نشده


استعلام ، تمدید و مقایسه قیمت خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران در مقابل خرید اینترنتی بیمه بدنه ایران

در اینجا تفاوت بین بیمه شخص ثالث اتومبیل و بهترین بیمه بدنه خودرو وجود دارد:

اساس

بیمه اتومبیل شخص ثالث

بیمه بدنه اتومبیل

پوشش

بیمه شخص ثالث جبران خسارت / فوت شخص ثالث (طبق تصمیم دادگاه قانونی) و خسارت اموال شخص ثالث را ارائه می دهد.

بیمه بدنه اتومبیل جبران خسارت وارده به وسیله نقلیه بیمه شده را ارائه می دهند.

افزودنیها

با استفاده از سیاست های شخص ثالث ، چنین پوشش افزونه ای برای خرید در دسترس نیست.

تعدادی از پوشش های الحاقی مانند لاستیک ماشین و ضبط و غیره  در برابر حق بیمه اضافی ارائه می شود.

هزینه

بیمه شخص ثالث به دلیل پوشش محدود آن با بیمه نامه های ارزان تر به بیمه نامه بدنه مقایسه می شود.

 بیمه بدنه ایران به دلیل پوشش گسترده نسبتاً هزینه بر هستند.


مزایای خرید / تمدید خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران چیست؟

موارد زیر مزایای خرید اینترنتی و محاسبه بیمه شخص ثالث ایران چهار چرخ است:

 • اجباری است: 

 • بیمه شخص ثالث 4 چرخ دار اجباری است و اگر بدون آن گرفتار شوید می توانید مجازات شوید ، از این رو داشتن یک قانون اطمینان از رعایت قانون را برای شما تضمین می کند. با کمک این بیمه خودرو می توانید بدون نقض هیچ قاعده راهنمایی و رانندگی اتومبیل خود را به صورت قانونی رانندگی کنید و خود را از هر نوع جریمه یا حبس نجات دهید.

بیمه شخص ثالث قسطی ایران

 • آرامش خاطر: 

 • در صورت بروز یک اتفاق ناگوار ممکن است فشار مالی زیادی بر مردم وارد شود. اگر شخص ثالثی درگیر شود ، حتی دست و پا گیرتر می شود. با بیمه شخص ثالث ، می توانید اطمینان حاصل کنید که این بدهی ها پوشش داده می شوند که در نهایت باعث افزایش روحیه شما می شود و به شما امکان می دهد آزادتر رانندگی کنید.
 • مبلغ حق بیمه پایین: 

 • خرید اینترنتی و هزینه بیمه شخص ثالث با قیمت های بسیار پایین و مقرون به صرفه موجود است و ثابت می کند در مواقع بحرانی بسیار مفید است. نرخ مناسب آن نیز از مزایای این بیمه نامه اتومبیل است که به شما امکان می دهد با سرمایه گذاری مبلغ کمی ، میزان خوبی از پوشش را پیدا کنید.
 • طرح بیمه شخص ثالث مقرون به صرفه:

 •  پوشش ارائه شده به بیمه گذار تحت بیمه مسئولیت شخص ثالث از نظر هزینه و مبلغ حق بیمه قابل پرداخت مقرون به صرفه است. صرف نظر از این واقعیت که آیا باید به عنوان یک بخش مهم یا اضافی از پوشش بیمه پایه استفاده شود ، کاملاً به نفع مالک خودرو است.
 • فرآیند خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران ساده ، بدون درز و سریع: 

 • روش خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث خودرو مدیر بیمه ایران یک فرآیند بسیار ساده و سریع است. هر شخصی می تواند به راحتی و از طریق آسایش در منزل خود یا هر مکان دیگر ، پوشش بیمه شخص ثالث را بصورت آنلاین خریداری کند. علاوه بر این ، بیمه کننده همچنین می تواند با رعایت دستورالعمل های ساده ارائه شده توسط شرکت بیمه ایران ، برنامه بیمه خود را به راحتی تمدید کند.
 • کمک مالی در برابر مسئولیت های حقوقی ارائه می دهد:

 • مسئولیت های حقوقی شخص ثالث می تواند از نظر مالی بسیار خسارت بار باشد و حتی در مواردی می تواند منجر به ورشکستگی شود در صورتی که مالک وسیله نقلیه قادر به پرداخت خسارت یا خسارت به شخص ثالث نباشد. این زمانی است که بیمه شخص ثالث به کمک می آید زیرا کمک های مالی مورد نیاز را به بیمه گذار ارائه می دهد و به آنها کمک می کند تا مسئولیت شخص ثالث را  پرداخت کنند.

چگونه خرید اینترنتی شخص ثالث ایران را بصورت آنلاین انجام دهیم؟

بیمه شخص ثالث اقساطی

مراحل زیر شما را برای خرید آنلاین بیمه اتومبیل شخص ثالث راهنمایی می کند:

مرحله 1: به وب سایت ما مراجعه کنید modirebimeh.ir

مرحله 2: در بخش ” خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ” شماره ثبت اتومبیل خود را ارائه دهید. در صورت نداشتن آن می توانید مدل خودرو ، سال ساخت و ثبت نام خودرو را نیز ارائه دهید.

مرحله 3: مشخصات شخصی خود مانند نام و شماره تلفن همراه را وارد کنید. تمام نقل قول های موجود در دسته شما بر روی صفحه شما قابل مشاهده خواهد بود.

مرحله 4: سیاستی متناسب با نیاز و قیمت شما را انتخاب کنید.


چگونه می توان بعد از خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران آن را مطالبه و خسارت گرفت؟

برای دریافت خسارت و استفاده از ارائه دهنده بیمه ، بیمه کننده باید مراحل زیر را دنبال کند:

 • بیمه گذار باید قبل از زمان مقرر ذکر شده ، این موضوع را به شرکت بیمه اطلاع دهد. اگر ادعاهایی پس از این مدت ارائه شود ، شرکت بیمه می تواند آن را رد کند.
 • باید گزارش حادثه در نزدیکترین کلانتری ثبت و بایگانی شود و نسخه ای از آن باید در زمان طرح دعوی یا در طی مراحل به شرکت بیمه ارسال شود.
 • دارنده بیمه باید مراحل قانونی خود را طی کرده و مدارک مورد نیاز را برای تکمیل مراحل مطالبه ارائه دهد.
 • شرکت بیمه یک کارشناس را برای بررسی و ارزیابی خسارت ارسال می کند. پس از این ، گزارشی ثبت می شود.
 • ادعا براساس این گزارش تکمیل می شود.

نکاتی که باید در هنگام طرح دعوی بیمه شخص ثالث خودرو ایران به خاطر داشته باشید

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام ادعای شخص ثالث در نظر بگیرید:

1. گزارش پلیس باید در صورت تصادف ثبت شود ، پس از آن شرکت بیمه نیز باید در مورد این واقعه مطلع شود. 

2. شخص ثالث برای اثبات اشتباه طرف مقابل، باید شواهد مربوطه را ارائه دهد.

3- همیشه توصیه می شود که پرونده های خسارت و خسارت جزئی را خارج از دادگاه حل و فصل کنید زیرا روند  دادرسی دادگاه زمان بر است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]