ارزان ترین بیمه شخص ثالث (The cheapest third party insurance)

ارزان ترین بیمه شخص ثالث

در صورت معامله خودرو مالک جدید خودرو می تواند ارزان ترین بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه را به نام خود ثبت کند که در این صورت الحاقیه ای ضمیمه بیمه نامه می شود مبنی بر تغییر مالک بیمه نامه و یا می تواند مشخصات خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه ایران را تغییر ندهد چرا که شماره شاسی خودرو در بیمه ماشین درج شده است و از آنجایی که کارت خودرو به نام مالک جدید است مشکلی پیش نخواهد آمد.


ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران (The cheapest third party insurance in Iran)

ارزان ترین بیمه شخص ثالث  ،در صورتی که فرد شرکت بیمه ایران خود را فراموش کرده است، می تواند با هریک از موارد شماره پلاک خودرو، شماره شاسی، شماره موتور یا شماره بیمه نامه از طریق سایت بیمه مرکزی مشخصات استعلام بیمه خودرو کند. ارزان ترین بیمه شخص ثالث ،با این حال، در هر لحظه ای که نیاز به مشاوره با ما داشتید، میتوانید از بخش چت وبسایت مدیر بیمه یا به وسیله تماس تلفنی، با ما در تماس باشید. گاهی ممکن است این مبلغ به یک میلیون تومان نیز برسد و این مبلغ مشمول هیچگونه تخفیف یا بخشودگی نمی شود. خوشبختانه در سال 96 الحاقیه حذف شده است و در صورت بروز خسارت، مابه تفاوت مبلغ ناشی از افزایش دیه و نرخ بیمه توسط صندوق خسارات بدنی پرداخته می شود و دیگر نگرانی بابت خرید الحاقیه وجود ندارد. در صورتیکه مالک خودروی فاقد بیمه شخص ثالث قصد معامله آن را داشته باشد ابتدا باید برای وسیله نقلیه خود ارزان ترین بیمه شخص ثالث تهیه کند چرا که امکان خرید و فروش خودرویی که تحت پوشش ارزان ترین بیمه شخص ثالث نیست وجود ندارد.


ارزان ترین بیمه شخص ثالث و انتقال بیمه شخص ثالث خودرو (Cheapest third party insurance and car third party insurance transfer)

ارزان ترین بیمه شخص ثالث ایران

بخشی از هزینه ارزان ترین بیمه شخص ثالث در ابتدا باید به صورت پیش پرداخت واریز شود. در برخی از موارد فرد مایل به انتقال بیمه شخص ثالث خودرو خود به خودروی دیگری است. از طرفی شرکت بیمه طرف قرارداد با خودروی مقصر نیز ممکن است در پرداخت خسارت به راننده زیاندیده فاقد بیمه شخص ثالث مشکلاتی به وجود آورد. در قانون جدید ارزان ترین بیمه شخص ثالث به راننده مقصر هم توجه شده است. در این قانون راننده مقصر حادثه تحت هیچ شرایطی زندانی نمی شود. در صورتیکه راننده فاقد بیمه شخص ثالث در حادثه رانندگی زیاندیده باشد نیز ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. در این قانون خسارات جانی راننده مقصر مطابق بیمهنامه پرداخت میشود؛ درصورتیکه در قانون قدیم فقط فوت و نقص عضو تحت پوشش بیمه حوادث راننده قرار میگرفت. مطابق قانون جدید بیمه شخص ثالث اصفهان درصورتی که راننده مقصر به دلیل رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی باعث بروز حادثه شده باشد، باید بخشی از خسارت وارد شده را پرداخت کند.

در مدت زمانی که بیمه ماشین قبلی و جدید همپوشانی دارند اگر حادثه رانندگی رخ دهد از بیمه نامه قبلی استفاده می شود. بنابراین محاسبه بیمه شخص ثالث از این پس تغییر می کند. بنابراین ارزان ترین بیمه خودرو را باید از شرکت بیمه ای بخرید که تخفیف 2 و نیم درصد را اعمال کرده باشد. بعد از گمشدن بیمه شخص ثالث چه روندی را باید طی کرد؟ باقیمانده را میتوان طی چند قسط و به صورت چک صیاد در فاصلههای زمانی چند ماه از زمان خرید بیمه به حساب شرکت بیمه واریز کرد. در گذشته خرید ارزان ترین بیمه شخص ثالث عمدتاً از طریق دفاتر نمایندگی بیمه شخص ثالث ایران انجام می شده است. امکان مقایسه تمامی فاکتورهای مربوط به کیفیت و قیمت از طریق اپلیکیشن و وبسایت مدیر بیمه فراهم شده است. اگر به هر دلیل میخواهید شرکت بیمه ای که از آن بیمه می خرید باید را عوض کنید؛ مثلاً اگر میخواهید خرید بیمه را به صورت قسطی انجام دهید و امکان خرید بیمه قسطی از شرکت قبلیتان فراهم نیست می توانید بدون نگرانی از شرکت دیگری ارزان ترین بیمه شخص ثالث را تهیه کنید. البته بسیار مهم است در نظر داشته باشید که سقف تعهدات بیمه نامه خودرو را افزایش دهید اهمیت این کار در این است که اگرچه حق بیمه اندکی بیشتر می شود اما این افزایش سقف تعهدات به نفع بیمه گزار است زیرا بیمه در زمان حادثه با پرداخت خسارت بیشتر از بیمه گزار حمایت کند.

در این حالت شخص خاطی باید خرید آنلاین بیمه شخص ثالث که دارای اعتبار است تهیه کند و علاوه بر پرداخت جریمه دیرکرد ارزان ترین بیمه شخص ثالث که به حق بیمه اش اضافه شده است، هزینه پارکینگ را نیز بپردازد. آیا میتوان جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث را کاهش داد؟ مطابق روند خرید از سامانه مدیر بیمه پیداست میتوان برای تمدید بیمه نامه را انتخاب کرد و مدارک همیشگی را ارائه داد. باقیمانده را میتوان طی دو قسط و به صورت چک صیاد در فاصله های زمانی یک و دو ماه از زمان خرید بیمه به حساب شرکت بیمه ایران ( Iran Insurance )واریز کرد. سالهای تخفیف عدم خسارت : همانطور که گفتیم سالهای عدم خسارت باعث می شود که بیمه گزار در خرید ارزان ترین بیمه  از تخفیف بیمه شخص ثالث استفاده کند. در مواردی اولویت متقاضی خرید بیمه شخص ثالث، قیمت پایین حق بیمه است در صورتی که ممکن است افرادی حاضر باشند با پرداخت حق بیمه بیشتر، خدمات باکیفیت تری دریافت کنند. اعتبار بیمه شخص ثالث از دوازده بامداد فردای خرید ارزان ترین بیمه شخص ثالث آغاز می شود و تا بامداد روز سررسید بیمه نامه معتبر است.

source:modirebimeh

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]