بیمه عمر ایران مان

بیمه عمر مان ایران یکی از انواع طرح ها  بیمه عمر شرکت بیمه ایران مانند بیمه شخص ثالث است که بیمه عمر اصفهان  و سرمایه گذاری را با شرایط ویژه و خاص ارائه می کند. جدول بیمه عمر ایران برای کودکان ، در این طرح شرکت بیمه ایران خواسته است که بهترین شرایط بیمه عمر را به بیمه گذاران خود ارائه نماید تا آن‌ها بتوانند با خیال آسوده بیمه عمر را تهیه نمایند. این که بیمه عمر مان ایران چیست و چه پوشش هایی را برای فرد بیمه شده ارائه می کند و چه شرایطی دارد  همه مواردی می باشد که در این مقاله به آن پرداخته‌ایم

بیمه عمر مان ایران چیست؟

اجازه دهید تعریف این بیمه نامه را از زبان  شرکت بیمه ایران بخوانیم:

مزایای بیمه عمر ایران مان

بررسی پوشش‌های بیمه عمر مان

1- پوشش سرمایه فوت

اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه مان ایران فوت نماید، سرمایه در اثر فوت به ذینفعان مشخص شده در بیمه نامه پرداخت می شود. اگر ذینفعی در بیمه نامه مشخص نشده باشد سرمایه فوت بر اساس گواهی انحصار وراثت به وراث فرد بیمه شده پرداخت می شود. میزان سرمایه فوت 5 تا 35 برابر حق بیمه پرداختی سالانه فرد می باشد.

 

2- پوشش سرمایه فوت ناشی از حادثه

ممکن است فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید که در این صورت 5 تا 140 برابر حق بیمه سالانه‌ای که توسط بیمه شده پرداخت می شود را به عنوان سرمایه فوت حادثی به اضافه سرمایه فوت به هر علت و به اضافه اندوخته بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می کند.

 

3- پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه

اگر بیمه شده به علت حادثه و یا به هر علتی در طول مدت داشتن بیمه عمر مان ایران  دچار ازکار افتادگی شود بر اساس شرایط بیمه عمر از پرداخت حق بیمه معاف می شود و شرکت بیمه ایران تا پایان مدت قرارداد حق بیمه شما را پرداخت می کند.

4- سرمایه ازکارافتادگی بیمه عمر مان

در کنار معافیت از پرداخت حق بیمه، در صورت ازکارافتادگی کامل فرد بیمه شده شرکت بیمه ایران با داشتن پوشش سرمایه ازکارافتادگی می تواند از سرمایه ازکارافتادگی این بیمه نامه نیز استفاده نماید . سقف این پوشش تا 100 درصد از سرمایه ازکارافتادگی می باشد.

سقف پوشش ازکار افتادگی بیمه مان تا 100 میلیون تومان است.

البته بیمه شده ای که دچار ازکارافتادگی دائم شده  می‌تواند درخواست دریافت مستمری را از بیمه ایران نماید . میزان مستمری که توسط شرکت بیمه ایران پرداخت می شود  1 تا 3 برابر حق بیمه پرداختی فرد بیمه شده می باشد. که این مبلغ را تا 10 سال به بیمه شده پرداخت می کند.

 

5- پوشش امراض خاص

اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر مان به یکی از 4 دسته بیماری سکته قلبی و یا مغزی مبتلا شود و یا عمل قلب باز انجام دهد و یا نیاز به پیوند هر کدام از اعضای اصلی بدن از جمله کلیه، قلب، کبد ،ریه، مغز استخوان داشته باشند می‌تواند از این پوشش استفاده کند. میزان سقف تعهدات این پوشش تا 25 درصد سرمایه فوت و تا سقف 20 میلیون تومان می باشد.

در این بیمه نامه برای سرطان پوشش جداگانه ای ارائه می شود که اگر فرد بیمه شده در طول مدت داشتن بیمه عمر به انواع سرطان مبتلا شود می‌تواند تا 30 میلیون تومان از پوشش بیمه عمر خود استفاده نماید. میزان پوشش سرطان بر اساس 25 درصد سرمایه فوت محاسبه می شود. همچنین به این دو نکته زیر توجه داشته باشید:

 • پوشش بیماری خاص و پوشش سرطان تا سن 60 سالگی به بیمه شده ها ارائه می شود.
 • بیمه شده می تواند فقط یکبار از پوشش بیماری های خاص استفاده نماید.

 

6- پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه

اگر بیمه شده حادثه ای برایش اتفاقی بیافتد که هزینه پزشکی داشته باشد، می تواند از این پوشش تا سقف 5 میلیون تومان استفاده کند. میزان سرمایه هزینه پزشکی می‌تواند 0 تا 20 درصد سرمایه فوت به هر علت باشد.

حال که با انواع پوشش‌های بیمه عمر مان آشنا شدید بد نیست با دیگر مزایای آن نیز آشنا شوید.

 

مزایای بیمه عمر ایران مان چیست؟

 • این بیمه نامه تقریبا محدودیت سنی ندارد و هر فردی از بدو تولد تا 106 سالگی!!! (البته بهتره بگیم هیج محدودتی نداره) می‌تواند این بیمه عمر را داشته باشد
 • پوشش فوت در اثر حادثه تا پایان بیمه نامه و تا سن 108 سالگی ارائه می شود
 • علاوه بر پرداخت سود تضمینی، 85 درصد از منافع حاصل از سرمایه گذاری نیز به عنوان سود مشارکت به اندوخته ریاضی بیمه نامه پرداخت می شود
 • شما می‌توانید کل اندوخته و یا بخشی از اندوخته بیمه نامه را در پایان مدت بیمه نامه به مستمری تبدیل نمایید
 • -بیمه عمر مان از زمان صدور تا 7 روز پوشش فوت در اثر حادثه رایگان به بیمه شده های خود ارائه می کند. در بسیاری از شرکت های بیمه این پوشش دارای مدت انتظار می باشد
 • اگر حق بیمه توسط بیمه گذار پرداخت نشود از محل اندوخته فرد برداشت می شود و پوشش های بیمه نامه  علی رغم عدم پرداخت حق بیمه برای فرد برقرار می ماند
 • -هر فرد بیمه شده این امکان را دارد که بعد از پایان سال دوم بتواند بدون نیاز به ضامن می تواند 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه را برداشت نماید
 • در صورت نیاز فرد بیمه شده می‌تواند بیمه نامه را بازخرید کند. بازخریدی بیمه عمر مان ایران محدودیت زمانی خاصی ندارد
 • اندوخته  و سرمایه فوت این بیمه نامه معاف از مالیات می باشد

برسی میزان سود دهی بیمه مان ایران

در این بیمه عمر دو نوع سود تضمینی و سود مشارکت به حق بیمه‌های عمر پرداخت می شود. سود تضمینی به صورت روز شمار و علی الحساب به اندوخته فرد بیمه شده پرداخت می شود.

سود تضمینی: میزان سود تضمینی قابل پرداخت به صورت زیر می باشد:

سود مشارکتی: هر سال و در پایان سال مالی و پس از برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت  بیمه ایران سود قطعی حاصل شده از سرمایه گذاری های انجام گرفته توسط این شرکت را  اعلام می کند. شرکت بیمه ایران حداقل 85 درصد از سود قطعی تحقق یافته را علاوه بر سود تضمینی به حساب بیمه گذار واریز می کند.

بروشور بیمه مان به همراه نمونه جدول خرید

شرکت بیمه ایران، در توضیح بیمه عمر مان ایران یک بروشور کلی طراحی کرده که شما می توانید در یک نگاه تمامی مزایا و پوشش های این بیمه نامه را بررسی نمایید. در بروشور بیمه مان یک جدول نمونه تعهدات بر اساس یک حق بیمه سالانه آورده شده که شما می توانید میزان پوشش  سرمایه فوت و امراض خاص به همراه ارزش بازخریدی برای یک فرد سالانه را مشاهده و بررسی نمایید.

 

شرایط بیمه مان: سایر نکاتی که باید بدانید

 • اگر فرد بیمه شده سن بالای 50 سال داشته باشد انجام معاینات پزشکی برای صدور بیمه عمرمان لازم می باشد
 • برای بیمه شده‌هایی که سن بیمه شده کمتر از 50 سال باشد و درخواست سرمایه فوت بالای 35 میلیون تومان دارند انجام معاینات پزشکی برای صدور بیمه نامه لازم می باشد
 • برای استفاده از پوشش بیماری ها 3 ماه دوره انتظار و باری پوشش سرطان 6 ماه دوره انتظار وجود دارد
 • برای بیمه شده ای که سن زیر یک سال دارد فقط پوشش فوت به هر علت برقرار می باشد
 • برای افراد  18 تا 60 ساله همه پوشش های بیمه نامه عمر مان ارائه می شود و از 60 سال به بعد پوشش امراض خاص و پوشش سرطان بیمه نامه حذف می شود. بعد از 70 سالگی نیز فقط پوشش فوت به هر علت و پوشش فوت در اثر حادثه به بیمه شده ها ارائه می شود.

پرداخت اقساط بیمه مان بیمه ایران

 

فرد بیمه شده برای خرید و یا تمدید بیمه مان می‌تواند از طریق یکی از روش های زیر اقدام به پرداخت حق بیمه خود نماید:

پرداخت اقساط بیمه عمر ایران مان

 • واریز از طریق پوزهای دفاتر نمایندگی و شعب
 • واریز از طریق ATM بانک ملت
 • امکان پرداخت از طریق اینترنت بانک ملت
 • امکان پرداخت از طریق تلفن همراه  # 9668 * 770

 

مشاوره و خرید بیمه عمر مان ایران

در انتخاب بیمه عمر در بین همه شرکت‌هایی که این بیمه نامه را ارائه می کنند، بیمه عمر مان ایران یکی از گزینه‌هایی می باشد که با توجه به شرایط و پوشش هایی که ارائه می کند توسط بیشتر بیمه گذاران انتخاب می شود. اگر شما هم می خواهید این بیمه عمر را بخرید و یا این که می‌خواهید این بیمه نامه را با سایر بیمه‌نامه‌های عمر مقایسه کنید، کافی است با کارشناسان مدیر بیمه یا با شماره 09131760166 تماس بگیرید.


2-بیمه عمر ایران جدول

هنگامی که شما برای خرید بیمه عمر ثبت نام میکنید ، به شما یک برگه حاوی یک جدول داده میشود. شاید در نگاه اول شما با دیدن این اعداد و ارقام کمی گیج شوید . اما جای هیچ نگرانی نیست.

شرایط بیمه عمر ایران جدول

تمام قسمت های آن را برای شما توضیح خواهیم داد. نکته مهم اینکه هر جدول متناسب با سن ، جنس ، میزان توانایی مالی و میزان حق بیمه و همچنین تعداد سالهای بیمه نامه طراحی میشود ، پس هر جدول متفاوت از دیگری است و خاص شما طراحی شده است. در این مثال یک جدول برای فرد 25 ساله با پرداخت سالانه 1 میلیون تومان آورده شده است. قسمت های مختلف این جدول را باهم مرور میکنیم.

بیمه عمر ایران

همانطور که ملاحظه میکنید ، قسمت بالای این جدول اطلاعات کلی درباره این جدول و شرایط پوشش های این بیمه نامه است. در این جدول نحوه پرداخت حق بیمه سالیانه و حق بیمه سالی 1 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. ضریب سالیانه افزایش حق بیمه ، به این معناست که شما سالیانه درصدی به صورت پلکانی به میزان حق بیمه  خود اضافه کنید به این دلیل که تورم را خنثی کند و سرمایه پرداختی به شما در انتهای قرارداد ارزش پولی خود را در آن سال حفظ کند. این میزان از 5 تا 20 % قابل تغییر است. ضریب افزایش سالانه سرمایه فوت ، در این مورد هم سرمایه فوت سالانه بصورت پلکانی افزایش میابد. چراکه تمام پوشش های بیمه ای به سرمایه فوت بستگی دارد و با افزایش آن ، افزایش میابد. پس عاقلانه است که این مورد را هم ضریبی بین 5 تا 20 % انتخاب کنیم. سرمایه فوت سال اول : این سرمایه که پوشش اصلی بیمه نامه نامیده میشود به میزان بین 5 تا 35 برابر حق بیمه سال اول قابل انتخاب است ( در بعضی سن ها محدودیت وجود دارد )اما در سن 7 تا 70 سال تا سقف چهارصد میلیون تومان قابل انتخاب است. در سن های پایین تر از 7 سال و بالاتر از 70 سال محدودیت وجود دارد. که در اینجا به میزان 20 میلیون تومان در سال اول انتخاب شده است. معافیت از پرداخت حق بیمه در صورتی قابل خرید است که فرد بالای 18 سال سن داشته باشد و شاغل باشد. که در اینجا انتخاب شده است پوشش دیگر مستمری در هنگام ازکارافتادگی است که میزان آن 1تا 3 برابر اخرین حق بیمه پرداختی قبل از ازکارافتادگی و به میزان ده سال است. در این جدول نیز به میزان حداکثر یعنی تا 3 برابر انتخاب شده است. در قسمت بعدی میزان پوشش های فرعی انتخاب شده است. سرمایه فوت در اثر حادثه که به میزان 1 تا 3 برابر سرمایه فوت عادی قابل انتخاب است در اینجا 2 برابر انتخاب شده است. یعنی 40 میلیون تومان گزینه بعدی سرمایه پوشش هزینه پزشکی ( در اثر حادثه ) است. حداکثر تا 20% سرمایه فوت قابل انتخاب است. این مقدار سالانه حداکثر تا 5 میلیون تومان قابل خرید است. پوشش نقص عضو نیز تا 100%میزان سرمایه فوت قابل انتخاب است. پوشش بیماری های خاص که شامل سکته قلبی و سکته مغزی و پیوند قلب باز و پیوند اعضای اصلی بدن است. این پوشش تا  تا 25% سرمایه فوت و تا 20 میلیون تومان قابل خرید است. پوشش بعدی پوشش سرطان است. که تا 50% سرمایه فوت و تا سقف 30 میلیون تومان قابل خرید است.

 

جدول بیمه عمر ایران

نکته : تمامی پوشش های ذکر شده بنا بر درخواست خریدار و با تناسب میزان حق بیمه پرداختی قابل تغییر است.

همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید در سال اول پرداخت حق بیمه 1 میلیون تومان است و سرمایه فوت 20 میلون تومان ، سرمایه حادثه 40 میلیون تومان ، سرمایه نقص عضو 20 میلیون تومان ، سرمایه امراض خاص 5 میلیون تومان ، سرمایه سرطان 10 میلیون تومان است. در سال دوم حق بیمه 10% اضافه میشود. چراکه برای خنثی کردن اثر تورم 10% حق تعدیل حق بیمه انتخاب کردیم. این میزان از 0 تا 20% قابل انتخاب است. پس هر سال 10% به میزان حق بیمه اضافه میشود. همینطور برای سرمایه فوت هم 5% حق تعدیل انتخاب کردیم و چون تمامی پوشش ها وابسته به سرمایه فوت هستند پس تمامی پوشش ها سالانه 5% اضافه میشوند.  ادامه جدول را در پایین ملاحظه فرمایید.

جدول محاسبه بیمه عمر ایران

این جدول 30 ساله طراحی شده است.. در سال 30 م شما در کل حدود 164 میلیون تومان پرداخت کرده اید. و در انتهای قرارداد 484 میلون تومان دریافت خواهید کرد. ویژگی جالبی که این بیمه نامه دارد این است که چه شما از پوشش های بیماری و حادثه استفاده بکنید و چه نکنید این مبلغ سرمایه به شما پرداخت خواهد شد.

لازم بذکر است که این سرمایه با احتساب سود 16% حساب شده است. در صورتیکه در بیمه ایران برای پرداخت سرمایه سود  25% پیش بینی شده است. در سال 93 سود پرداخت شده به حساب بیمه گزاران 25% بوده است. ولی بدلیل بخش نامه  . ای که از سوی بیمه مرکزی صادر شد   ما موظف به معرفی بیمه نامه با سود 16% هستیم ولی پرداخت سود پیش بینی بیشتر از 16% به قوت خود باقیست.این بدین معناست که ارقام درج شده در ستون ارزش بازخریدی حداقل پرداخت بیمه به شماست و بعلاوه سود دوم می شود.

جدول بازخرید بیمه عمر ایران

راهنمای جداول اصلی و جدول بیمه بازنشستگی بیمه عمر بطور خلاصه :


3-پرداخت بیمه عمر ایران به صورت اینترنتی

 

1-پرداخت اینترنی اقساط بیمه ایران

از طریق لینک های زیر میتوانید اقساط  بیمه عمر و یا سایر بیمه نامه های بیمه ایران خود را پرداخت کنید .

1-1 https://epay.iraninsurance.ir

در این روش فقط کافیست شناسه پرداخت قسط خود را که یک عدد هفده رقمی است و حاوی کلیه اطلاعات بیمه نامه شما می باشد را وارد کنید تا بطور خودکار اطلاعات بیمه نامه شما نمایش داده شود . درصورت تایید اطلاعات با انتخاب یکی از بانک ها به صفحه پرداخت اینترنتی بانک مورد نظر هدایت خواهید شد و با تکمیل اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم به راحتی میتوانید اقساط بیمه ایران را پرداخت کنید

 

پرداختی بیمه عمر ایران

 

1-2 https://epay.bankmellat.ir/epayment/payment/PaymentLinks.aspx?ItemId=38

در این روش از طریق سایت بانک ملت میتوانید با تکمیل اطلاعات در تمامی رشته های بیمه ای اقساط بیمه خود را بصورت اینترنتی پرداخت کنید

2-پایانه های فروش مستقر در نمایندگی های بیمه ایران سراسر کشور

با مراجعه به نمایندگی های بیمه ایران سراسر کشور امکان پرداخت اقساط بیمه ایران وجود دارد.


4-پرداخت بیمه عمر ایران از بانک ملت

با توجه به تلاش بیمه ایران برای دسترسی و پرداخت آسان حق بیمه و اقساط به بیمه‌گذاران، قراردادهایی با بانک‌های مختلف مانند بانک آینده، بانک کشاورزی، بانک ملت و بانک سامان منعقد شده و صفحه‌های ویژه برای پرداخت‌ها ایجاد شده است.

پیگیری اقساط بیمه ایران

برای پرداخت اقساط و حق بیمه‌ از درگاه بانک ملت اینجا را کلیک کنید.

https://epay.bankmellat.ir/epayment/payment/PaymentLinks.aspx?ItemId=38


5-نحوه پرداخت بیمه عمر ایران

انواع پرداخت حق بیمه :

1- سالانه

2-شش ماهه

3-سه ماهه

4-ماهانه

5-یکجا

بهترین حالت پرداخت حق بیمه کدام است ؟

با توجه به اینکه سود روز شمار به حق بیمه ها تعلق می گیرد ،بهترین حالت پرداخت حق بیمه به ترتیب : سالانه ،شش ماهه ، سه ماهه و ماهانه می باشد .

پرداخت سالانه هم سود مشارکت بهتری خواهد داشت و هم یک بار در سال پرداخت می نمایید و نگران دیر شدن و یا فراموشی قسط حق بیمه نخواهید بود .

پرداخت شش ماهه برای کسانی که پرداخت یک ساله براشون دشواره پیشنهاد می شود .

پرداخت سه ماهه و ماهانه در اولویت آخر قرار دارد .

توجه : با توجه به شرایط مالی و اقتصادی و درآمدی شما تمام گزینه هابررسی می شود تا شما بهترین حالت رو نسبت به شرایط اقتصادی موجود خودتون انتخاب کنید .

روش های پرداخت حق بیمه

در هر ساعت و در هر جا که باشی خیلی راحت بدون اینکه بخواهی بری بانک از سایت زیر اقساط حق بیمه رو میتونی پرداخت کنی :

روی لینک زیر کلیک کنید و با شناسه 17 رقمی داخل لیست اقساط تتون براحتی پرداخت نمایید

سامانه پرداخت اقساط بیمه ایران

https://epay.iraninsurance.ir/


6-استعلام بیمه عمر مان ایران

در این بخش با ذکر چند مثال ، چگونگی پرداخت و سرمایه گذاری را در بیمه عمر مان توضیح میدهیم و محاسبه ی استعلام بیمه عمر ایران و زندگی مان بیمه ایران ارایه شده:

نرخ دهی بیمه ایران ،بعنوان مثال در این جدول فردی 24 ساله ،با پرداخت ماهی 300 هزار تومان نشان داده شده است .و هر ساله 10 درصد به حق بیمه پرداختی اضافه میشود . این درصد به این دلیل اعمال شده است که  با توجه به اینکه در ایران تورم وجود دارد، پولی که قرار است شما در سالهای آتی از بیمه دریافت کنید ، ارزش پولی داشته باشد ( این مقدار از 0 تا 20 % قابل انتخاب است ) .  مدت بیمه نامه 30 ساله درخواست شده است ، یعنی فرد در سن 53 سالگی سرمایه خود را دریافت خواهد کرد. سرمایه فوت سال اول 35 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و چون 05% افزایش سالانه در نظر گرفته شده است ، ببنابراین تمامی پوشش ها به همان مقدار سالیانه 05% افزایش پیدا خواهد کرد زیرا که تمامی پوشش ها وابسته به سرمایه فوت هستند. در انتهای قرارداد فرد به طور تضمینی مبلغ 1 میلیارد و 600 میلیون تومان را دریافت خواهد کرد  و به طور پیش بینی میتواند مبلغی بالاتر را دریافت کند چراکه این رقم تنها سود روزشمار آن است و بعلاوه سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذاری های شرکت بیمه ایران میشود. پس یعنی 1 میلیارد و 600 میلیون حداقل پرداختی شرکت بیمه به فرد بیمه گزار است. در انتهای هر سال شرکت بیمه ایران سود مشارکت را اعلام میکند که این مبلغ را به اندوخته شما پرداخت میکند و به این سود ، سود مشارکت میگویند. در سال 93 این سود برابر با 24.9 % بوده است. میتوانید مبلغ پوشش های ارائه شده این فرد را در جدول ببینید که هر کس با توجه به شرایط و سنش میتواند پوشش ها را متفاوت خریداری کند.

توجه: این اعداد و این جداول تنها یک نمونه هستند و تمامی این ارقام قابل تغییر با توجه به سن و میزان پول پرداختی شما دارد.

 

 


7-استعلام بیمه عمر ایران با کد ملی

شما می توانید از طریق لینک زیر بیمه مرکزی استعلام بگیرید

استعلام بیمه عمر ایران

https://www.centinsur.ir/index.aspx?pageid=306/


8-استعلام آنلاین بیمه ایران

کاربر گرامی شما از طریق سایت مدیر بیمه می توانید تمامی بیمه نامه ها را استعلام بگیرید و یا جهت مشاوره رایگان با تلفن 09131760166 تماس حاصل نمایید


9-استعلام پرداخت بیمه عمر ایران

روزانه تعداد بیشماری از شما عزیزان با نمایندگی ما تماس می گیرید تا از درستی پرداخت خود مطمئن شوید . این مورد از سهل انگاری نماینده شماست که به شما توضیحات کافی را نمی دهد و یا خدمات پس از فروش به شما  ارائه نمیدهد ، البته ما با روی باز جواب تک تک شما عزیزان را می دهیم. در این پست تصمیم گرفتیم تا چند روش مفید ذکر کنیم تا شما از سردرگمی خارج شوید.گاها پیش میاید عزیزانی که اشتباه پرداخت خود را انجام میدهند و یا پرداخت هایی که دیر به حساب شرکت بیمه می نشینند ، و یا اینکه شما به نماینده یا بیمه نامه خود اعتماد کافی را ندارید. ما تمامی این شرایط را درک می کنیم و به شما کمک می کنیم تا از درستی و صحت پرداخت های خود مطمئن شوید.نکته 1 : هنگامی که بیمه نامه شما صادر می شود ، برگه و یا دفترچه ای به شما داده می شود که در آن کد شناسه پرداخت شما  نوشته شده ، مانند شکل زیرنکته 2 : کد شناسه شما بعد از گذشت یکسال تغییر میابد ، لذا پس از گذشت یکسال برای گرفتن کد شناسه جدید با نماینده خود تماس بگیرید.نکته 3 : هنگامی که شما پرداخت خود را انجام میدهید ، بسته به نوع پرداخت شما ، یک الی 10 روز طول میکشد تا پرداخت شما در سیستم بیمه ایران تایید شود.نکته 4 : بعد از گذشت این مدت میتوانید از نماینده خود بخواهید تا تاییدیه پرداختتان را برای شما بفرستد.

نکته 5 : از طریق لینک زیر می توانید کد شناسه خود را نوشته و گزینه جستجو را زده تا نام شماو مبلغ بیمه نامه تان را برای شما نشان دهد . در این صفحه می توانید مشاهده کنید که آخرین سررسید قسطتان پرداخت  شده یا خیر ( منظور از پرداخت ، تایید شدن از طرف شرکت بیمه ایران است و همانطور که گفتم مدتی طول میکشد تا تایید شود )

https://epay.iraninsurance.ir/

نکته 6  : از طریق سایت http://www.irinsco.ir/میتوانید اطلاعات بیمه نامه خود را مشاهده کنید . این سایت در زیر بیمه نامه تان نوشته شده است ( دربعضی موارد این سایت دچار مشکل می شود ، پس اگر نتوانستید اطلاعاتی ببینید نگران نشوید )

نکته 7 : نماینده ای که با وی قرارداد بسته اید امین شماست ، لذا به وی اعتماد کرده و برای ثبت نام و یا خدمات پس از آن از وی مشورت بخواهید. در غیر این صورت نمایندگی ما بعنوان وظیفه ی اجتماعی ،با کمال میل پاسخگوی شما خواهد بود.

نکته 8 : هنگامی که پرداخت خود را انجام میدهید کد رهگیری و شناسه ای که از طرف بانک به شما داده می شود را یادداشت کنید تا هنگام ضرورت اطلاعاتی از پرداخت خود داشته باشید.


10-محاسبه آنلاین بیمه عمر ایران

کاربر گرامی شما از طریق سایت مدیر بیمه می توانید بیمه عمر را استعلام بگیرید و یا جهت مشاوره رایگان با تلفن 09131760166 تماس حاصل نمایید


11-بیمه عمر ایران چیست؟

بیمه ایران در کنار انواع خدمات بیمه‌ای خود مثل بیمه بدنه ایران، ثالث و … دارای چندین طرح برای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. در واقع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ایران بیمه‌نامه‌ای است طولانی مدت که بیمه‌گذار در کنار سرمایه‌گذاری ارزشمند  از پوشش‌های قابل توجهی نیز برخوردار می‌شود. در ادامه تمامی امکانات و طرح‌های این بیمه نامه بررسی خواهد شد اما قبل از آن بد نیست مختصری از شرکت بیمه ایران بدانیم:

شرکت بیمه ایران از آذر ۱۳۱۴ در صنعت بیمه ایران شروع به کار کرد. اولین نمایندگی های بیمه ایران در سال اول در شهرهای مشهد، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر تاسیس شد. اکنون با گذشت ۸۴ سال از تاسیس این شرکت، بیمه ایران  با دارا بودن ۲۰۵ شعبه فعال و مجتمع خدمات‌ بیمه‌ای در سراسر کشور و ۱۲ شعبه و نمایندگی در خارج از کشور و با داشتن بیش از ۳۷۷۰ دفتر نمایندگی حقیقی و ۱۵۶ نماینده حقوقی تحت عنوان شرکت خدمات بیمه ای (در مجموع ۴۲۵۶ نمایندگی، کارگزار و شرکت خدمات بیمه‌ای )، بزرگترین شبکه عرضه بیمه در کشور را در اختیار دارد. همچنین بیمه ایران با داشتن ۳۲ درصد از سهم بازار بیمه کشور بیشترین سهم را در ارائه بیمه دارد.

انواع بیمه عمر ایران

از جمله شرکت‌­های بیمه‌­ای که تنوع بسیار زیادی در ارائه بیمه نامه‌های عمر دارد بیمه عمر ایران است که در طرح ­های مختلف فرآ­یند سرمایه گذاری و پوشش‌­های بیمه‌ای را برای بیمه گذاران ارائه می‌کند. البته شرایط بیمه عمر ایران در طرح‌های مختلف بیمه متفاوت می‌باشد که در ادامه به بررسی انواع بیمه‌های عمری که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند می‌پردازیم:

۱- بیمه عمر مان ایران
یکی از جدیدترین طرح‌های بیمه ای است که بیمه عمر ایران ارائه می‌کند. بیمه عمر مان علاوه بر اندوخته ساز بودن پوشش‌های بیمه‌ای کاملی نیز دارد. شرایط بیمه عمر ایران در این طرح  بسیار جامع می‌باشد و اگر فردی بخواهد یکی از به روزترین بیمه نامه‌های عمر را خریداری نماید یکی از بهترین گزینه می‌تواند باشد. اطلاعات کامل را در مطلب بیمه عمر مان مطالعه کنید.

 

بیمه عمر مان چیست؟

۲- بیمه جامع زندگی
یکی از طرح‌هایی که در سال های قبل توسط بیمه عمر ایران ارائه می‌شود، بیمه جامع زندگی می‌باشد که در حال حاضر توسط شرکت بیمه ایران دیگر قابل ارائه نمی‌باشد.

۳- بیمه عمر و بازنشستگی ایران
امکان دریافت بازنشستگی در پایان قرارداد بیمه عمر از طرح‌های جدید بیمه عمر ایران است که فرد با انتخاب این طرح می‌تواند از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی ایران استفاده کنید. داشتن پشتیبان مالی برای فرزندانمان در زمانی که نیازمند این سرمایه هستند از دل نگرانی‌های بسیاری از خانواده‌ها می‌باشد. با داشتن این بیمه نامه امکان استفاده از چنین سرمایه‌ای برای هزینه‌های تحصیل و یا شروع یک کار تازه برای شما فراهم می‌‌شود.

۴- بیمه ازدواج جوانان ایران
جبران هزینه­‌های ازدواج می‌تواند یکی از دردسرهای مالی باشد که نگرانی زیادی را برای جوانان ممکن است ایجاد کند. با داشتن بیمه عمر ازدواج جوانان می‌توانید از سرمایه بیمه نامه خود برای جبران هزینه‌های ازدواجتان استفاده کنید.

۵- بیمه زنان خانه دار بیمه ایران
حمایت مالی از زنان خانه دار می­‌تواند انگیزه مهمی برای خرید بیمه عمر ایران باشد، چراکه با داشتن بیمه زنان خانه دار ایران می‌توانید از سرمایه پایان قرارداد برای استفاده از برخی مزایای بیمه عمر زنان خانه دار کمک بگیرید.

۶- بیمه عمر ایران برای کودکان
با گسترش فرهنگ بیمه نامه های عمر در سال های اخیر بیشتر خانواده های ایرانی با انتخاب بیمه عمر پس اندازهای اندک ماهانه خود را تبدیل به سرمایه گذاری ارزشمند می‌کنند. با تغییر نوع بیمه نامه‌های عمر و اضافه شدن سرمایه گذاری به پوشش های بیمه ای نگرش های متفاوتی نیز نسبت به موضوع بیمه عمر و مخصوصا تهیه بیمه عمر کودکان ایجاد شده است.

بیمه عمر کودکان ایران همه پوشش‌های بیمه عمر ایران از جمله پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی، پوشش سرمایه امراض خاص، پوشش سرمایه هزینه‌های پزشکی را برای دارندگان این بیمه نامه ارائه می‌کند . کودکان از بدو تولد می‌توانند بیمه عمر ایران داشته باشند و سرمایه گذاری در این بیمه نامه را از زمان تولد شروع کنند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که بیمه عمر کودکان ایران همانند بیشتر شرکت های بیمه دیگر برای ارائه  برخی از پوشش ها دارای شرایط سنی هستند مثلا برای استفاده از پوشش های نقص عضو و ازکارافتادگی، پوشش مستمری ازکارافتادگی بیمه شده باید حداقل ۱۸ سال تمام داشته باشد.

نحوه محاسبه بیمه عمر ایران
برای محاسبه بیمه عمر ایران چندین عامل مهم موثرند که بر میزان سرمایه گذاری در بیمه عمر و هم در برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند اثر گذار باشد. که در ادامه به بررسی همه موارد خواهیم پرداخت:

۱- میزان حق بیمه  پرداختی بیمه نامه عمر ایران
انتخاب حق بیمه عمر پرداختی توسط خود فرد بیمه شده انجام می­‌شود، هر میزان حق بیمه پرداختی شما بیشتر باشد میزان سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای شما در بیمه عمر بیشتر خواهد شد. به عنوان مثال اگر یک فرد ۳۰ ساله به مدت ۳۰ سال، ماهانه مبلغ ۱۰۰ هزارتومان پرداخت کند در پایان مدت ۳۰ ساله بیمه نامه ، پرداختی وی برای شرکت بیمه حدود ۳۶ میلیون تومان بوده ولی اندوخته بیمه نامه وی تا حدود ۱۷۰ میلیون تومان می‌باشد.

۲- سن بیمه شده
از عواملی که بر روی بیمه نامه عمر ایران موثر است سن بیمه شده است است. هر میزان سن بیمه شده کمتر باشد نتیجه بهتری را خواهید داشت. بازه سنی که می‌تواند بیمه عمر ایران داشته باشد از بدو تولد تا ۶۵ سالگی می‌باشد، و در واقع بر اساس شرایط بیمه عمر ایران مجموع سن بیمه شده و بیمه گذار نباید بالاتر از ۷۰ سال باشد.

تفاوت در بیمه نامه های یک فرد ۱۰ ساله و ۴۰ ساله در میزان اندوخته بیمه نامه عمر می‌باشد، اگر هر دو فرد حق بیمه یکسان پرداخت نمایند و شرایط بیمه‌ای یکسان داشته باشند، اندوخته بیمه‌ای متفاوتی خواهند داشت و فرد ۱۰ ساله اندوخته بیشتری نسبت به فرد ۴۰ ساله خواهد داشت، چون این دو سن ریسک بیمه‌ای متفاوتی را دارند، هرچه سن بیمه شده بالاتر می‌رود میزان ریسک بیمه‌ای وی هم بیشتر می‌شود.

۳- مدت بیمه نامه
طول مدت بیمه نامه عمر در واقع مدتی است که پوشش‌های بیمه نامه عمر برای فرد برقرار می‌باشد و فرد می‌تواند از مزایای بیمه عمر ایران در طول مدت ایران استفاده نماید. در بیمه عمر ایران مدت بیمه نامه عمر  می‌تواند تا ۳۰ سال باشد. حداکثر سنی که هر فرد می تواند بیمه عمر داشته باشد تا۶۵ سالگی می باشد یعنی هر فردی از بدو تولد تا این سن می تواند بیمه نامه عمر داشته باشد. بر اساس شرایط بیمه عمر هر میزان مدت بیمه‌نامه طولانی‌تر باشد میزان سرمایه گذاری بیشتری خواهد بود، به عنوان مثال اگر دو نفر که سن یکسان داشته باشند و با حق بیمه یکسان، بیمه نامه عمر داشته باشند، نهایتا بیمه نامه‌ای که مدت طولانی داشته باشد سرمایه گذاری بیشتری هم خواهد داشت.

۴- نحوه پرداخت حق بیمه
انتخاب مدل پرداخت حق بیمه عمر، بر این اساس است که  پرداخت حق بیمه سالانه شما به صورت ثابت باشد یا به صورت درصد افزایشی.در مدل افزایشی بر اساس درخواست فرد بیمه شده هر سال با درصدی مشخص حق بیمه سالانه افزایش پیدا کند تا از نظر سرمایه گذاری ارزشمند شود. این فرآیند بر اساس درخواست خود فرد انجام می­‌شود. بیمه نامه‌ای که روش پرداخت ثابت را انتخاب کرده است تا پایان مدت قرارداد میزان حق بیمه ثابتی را پرداخت می‌کند ولی اگر فردی روش تعدیل افزایش در پرداخت داشته باشد هر ساله با توجه به درصد افزایش انتخابی می‌تواند حق بیمه بیشتری را پرداخت کند. البته روش پرداخت افزایش در پرداخت روی سرمایه گذاری نهایی بیمه نامه موثر است و باعث افزایش در سرمایه گذاری نهایی این بیمه نامه می‌شود.

۵- وام بیمه عمر ایران
دریافت وام بدون نیاز به ضامن از مزایای بیمه عمر ایران است. بر اساس شرایط بیمه عمر ایران هر فرد بیمه شده می‌تواند از انتهای سال دوم از محل اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت نماید. میزان وام بر اساس اندوخته بیمه عمر محاسبه می‌شود که برابر با ۹۰ درصد اندوخته این بیمه نامه می‌باشد. میزان سودی که بابت بازپرداخت بیمه عمر پرداخت می‌شود حدود ۴ درصد می‌باشد. در زمانی که فرد از محل اندوخته بیمه نامه عمر خود وام می‌گیرد سایر پوشش‌های بیمه نامه برای فرد همچنان برقرار بوده و فرد می‌تواند در صورت نیاز از همه پوشش‌های خود استفاده نماید. مدت زمان لازم برای انجام کارهای اداری دریافت وام بیمه عمر از زمان ارسال درخواست شما برای دریافت وام تا واریز مبلغ به حساب شما حداکثر تا دو هفته کاری می‌باشد. دریافت وام برای زمانی پیشنهاد می‌شود که فرد بدون نیاز به بازخریدی بخواهد از اندوخته بیمه نامه خود استفاده کند و همه پوشش‌های بیمه‌ای  هم برای وی برقرار باشد.

۶- انتخاب پوشش‌های بیمه‌ای
با توجه به مزایای بیمه عمر که دارای پوشش‌های بیمه‌ای در کنار سرمایه‌گذاری است، انتخاب برخی از پوشش‌ها اختیاری هستند و فرد به انتخاب خود می‌تواند پوشش‌های بیمه‌ای خود را انتخاب کند. البته برخی از پوشش‌ها از قبیل پوشش بیماری‌ها و از کارافتادگی از پوشش‌هایی هستند که برای همه بیمه گذاران عمر توصیه می‌شود که روی بیمه نامه عمر خود داشته باشند.

جدول بیمه عمر ایران
تمامی موارد ذکر شده در بخش‌های بالا را می‌توانید در جدول محاسبه بیمه عمر ایران در تصویر زیر مشاهده کنید. تمامی اطلاعات این جدول برای یک فرد ۳۰ ساله و طی ۳۰ سال پرداخت بیمه عمر محاسبه شده است. ضریب افزایش سالانه حق بیمه ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.

جدول محاسبه بیمه عمر ایرانجدول محاسبه بیمه عمر ایران برای یک فرد ۳۰ ساله (برای مشاهده در سایز بزرگ بر روی عکس کلیک کنید)
آیا برای خرید بیمه عمر نیاز به مشورت بیشتر دارید؟برای دریافت مشاوره تخصصی کلیک کنید

مزایای بیمه عمر ایران
علاوه بر پوشش فوت عادی، پوشش فوت در اثر حادثه، پوشش هزینه پزشکی، پوشش نقص عضو ، پوشش امراض خاص را به بیمه گذاران ارائه می‌دهد.
در کنار پوشش های بیمه ای کاملی که دارد شما می توانید از مزایای سرمایه گذاری این بیمه نامه نیز استفاده نمایید.
مدت بیمه نامه می تواند بین ۵ تا ۳۰ سال متغیر و بسته به انتخاب شما دارد. البته توجه کنید که هرچه این مدت بیشتر باشد سود شما نیز بیشتر خواهد بود.
از دیگر مزایای بیمه عمر ایران این است که از بدو تولد تا ۷۰ سالگی می توانید بیمه عمر ایران را تهیه نمایید و از مزایا و پوشش های این بیمه نامه استفاده نمایید.
در پوشش امراض بیمه عمر ایران برای سرطان پوشش جداگانه ای ارائه می شود و بیمه شده می تواند به صورت جداگانه از این پوشش استفاده نماید.
پوشش هزینه پزشکی از جمله پوشش هایی است که توسط برخی از شرکت های بیمه از جمله شرکت بیمه ایران ارائه می شود.
پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی از مزایای دیگر بیمه عمر ایران است که شما می توانید از این طریق یک سرمایه گذاری امنی برای خودتان و یا فرزندانتان داشته باشید.
از دیگر مزایای بیمه عمر دریافت وام بدون نیاز به ضامن است که فرد بیمه شده می تواند بعد از پایان سال دو می تواند ۹۰ درصد از اندوخته خود را وام بگیرد.
در بیمه عمر ایران شما این امکان را دارید که اندوخته بیمه نامه عمر را به بازنشستگی تبدیل نمایید.
بیمه عمر ایران یک بیمه نامه منعطف است از جمله مواردی که در طول مدت داشتن این بیمه نامه می تواند تغییر کند می توان به تغییر نحوه پرداخت حق بیمه اشاراه کرد که فرد بیمه گذار می تواند حق بیمه خود را به صورت افزایشی و یا ثابت تغییر دهد و یا حتی ذینفعان خود را در این مدت تغییر دهد.

بیمه ایران عمر

ثبت نام و خرید بیمه عمر ایران
می‌توانید فرم درخواست خود را برای سامانه بیمه تایم از طریق صفحه خرید بیمه عمر ارسال کنید و درخواست خرید بیمه عمرتان را از سامانه بیمه تایم انجام دهید. کارشناسان بخش عمر، سامانه بیمه تایم با انجام مشاوره کامل بیمه‌ای و انجام مقایسه بین شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را برای شما انجام داده و شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر با پوشش‌های و شرایط لازم را همراهی خواهند کرد.


12-قسط بیمه عمر بیمه ایران

ابزار مورد نیاز برای پرداخت: کارت بانکی عضو شتاب که دارای پارامتر  CVV2 و رمز اینترنتی باشد.

جهت پرداخت حق بیمه کلیه بیمه نامه لطفا ابتدا شماره شناسه 17 رقمی را از نماینده صدور بیمه نامه دریافت فرمایید.

بعد از دریافت شناسه مربوط به قسط خود می توانید به یکی از روش های زیر حق بیمه را پرداخت فرمایید :

روش اول:
لطفا روی لینک زیر کلیک کنید

https://epay.iraninsurance.ir/

بعد از وارد شدن به لینک بالا بایستی شماره شناسه را در قسمت (استعلام شناسه واریز) تایپ کنید.

بعد از اینکه رقم را وارد کردید کلید جستجو را بزنید. وقتی مشخصات قسط خود را مشاهده کردید یکی از درگاه های بانکی را انتخاب نمایید تا به درگاه بانک وصل شوید. این قسمت مانند همه خرید های اینترنتی است. یعنی شما بایستی مشخصات کارت بانکی عضو شتاب خود را وارد نموده و کلید پرداخت را بزنید. بعد از پرداخت به شما یک شماره رسید بانکی اعلام می شود ، می توانید این شماره را برای پیگیری های بعدی نزد خود نگه دارید و یا از صفحه پرداختی خود تصویر یا چاپ بگیرید.

روش دوم:
به منظور پرداخت وجوه به حساب بیمه ایران از بستر اینترنت، شما بیمه گذار گرامی می توانید با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانی https://www.bankmellat.ir/default.aspx و انتخاب گزینه بانکداری الکترونیک ، ورود به سامانه های مبتنی بر وب و انتخاب “سامانه واریز شتابی وجوه به حساب سازمان ها”وسپس انتخاب بیمه ایران  نسبت به انجام واریز وجوه مربوطه اقدام نمایید.

جهت استفاده از خدمت یاد شده پس از انتخاب موسسه مورد نظر ودرج مبلغ و سایر مشخصات ، وارد صفحه درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت خواهید شد.

بدین ترتیب با تکمیل اطلاعات مورد نیاز؛ عملیات پرداخت نهایی شده و پیامی مبنی بر موفق یا نا موفق بودن تراکنش برای شما مشتریان گرامی صادر خواهد گردید . در این خصوص رسید مربوطه قابل چاپ می باشد.


13-سایت پرداخت اینترنتی اقساط بیمه ایران

شما طریق لینک زیر سایت بیمه ایران می توانید به راحتی اقساط خود را واریز نمایید

 سامانه پرداخت اینترنتی حق بیمه

epay.iraninsurance.ir


14-شرایط بیمه عمر ایران

بیمه عمر مقوله‌ای است که کم‌وبیش در اطراف خود دیده یا شنیده‌ایم. تبلیغات این بیمه در معابر عمومی به‌وفور مشاهده می‌شود. بد نیست بدانیم این بیمه چه مزایایی برای ما دارد و دقیقاً چه خدماتی ارائه می‌دهد. بیمه ایران قدیمی‌ترین شرکتی است که در صنعت بیمه فعالیت می‌کند. در اینجا قصد داریم با شرایط بیمه عمر ایران آشنا شویم و ببینیم آیا قانع می‌شویم بیمه عمر ایران را بخریم یا نه.

خرید آنلاین بیمه عمر ایران 

بیمه عمر برای سرمایه‌گذاری یا تأمین جان؟!

بیمه عمر و سرمایه گذاری

قبل از اینکه با شرایط بیمه عمر ایران آشنا شویم باید بدانیم بیمه عمر چیست و انواع بیمه‌های عمر را بررسی کنیم. افراد با اهداف مختلفی بیمه عمر خریداری می‌کنند. بیمه عمر به کسانی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند، تحت پوشش‌هایی باشند یا در برابر خطراتی ایمن باشند و… خدماتی ارائه می‌دهد.

بیمه عمر، طرح‌های مختلفی دارد؛ بین طرح‌های مختلف این بیمه، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طرفداران بیشتری دارد. با استفاده از بیمه عمر و سرمایه‌گذاری می‌توان پس‌انداز خوبی برای خود ذخیره کرد و در عین حال تحت پوشش‌هایی نیز قرار گرفت. سرمایه‌گذاری در بیمه عمر بدین‌صورت است که به مدت مشخصی (معمولاً بین 5 تا 30 سال) مبلغی را به‌عنوان حق بیمه عمر به شرکت بیمه می‌پردازید؛ پس از اتمام دوره، بیمه مبلغی را تحت عنوان اندوخته بیمه عمر شما پرداخت خواهد کرد. این پرداخت می‌تواند به‌صورت «یکجا» یا «مستمری» باشد؛ یعنی شما می‌توانید در پایان قرارداد بیمه عمر خود، یک مبلغ نسبتاً زیاد را در یک نوبت دریافت کنید یا اینکه مانند حقوق بازنشستگی به این مبلغ را به صورت مستمری دریافت کنید.

درصورتی‌که بیمه‌گزار قبل از اتمام قرارداد بیمه عمر خود فوت کند، مبلغی تحت عنوان سرمایه فوت به «ذی‌نفعان» وی می‌رسد. ذی‌نفعان بیمه‌گزار توسط خود او در ابتدای قرارداد مشخص می‌شوند. اگر هم بیمه‌گزار کسی را به‌عنوان ذی‌نفع خود معرفی نکند، سرمایه فوت مطابق قانون ارث، بین وراثش توزیع می‌شود.

برای اهداف مختلفی از جمله سرمایه‌گذاری می‌توان بیمه عمر خرید.

انواع بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران طرح‌های مختلفی دارد. همچنین این بیمه طرح‌های مختلفی در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دارد. البته طرح‌های بیمه عمر و سرمایه‌گذاری غالباً جامع‌تر از سایر طرح‌ها است و به نفع بیمه‌گزار است که این طرح‌ها را خریداری کند.

برای مثال بیمه عمر ایران طرحی به نام بیمه به‌شرط فوت دارد. در این طرح بیمه‌گزار باید سالانه 300 هزار تومان به مدت 20 سال بپردازد تا اگر در طول مدت این 20 سال فوت کرد، 50 میلیون تومان به ذی‌نفعان وی برسد. اگر بیمه‌گزار در این مدت فوت نکند هیچ مبلغی به او یا ذی‌نفعانش تعلق نمی‌گیرد و هزینه‌هایی که طی این سال‌ها بابت حق بیمه عمر پرداخته است از بین می‌رود.

اما در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری این‌طور نیست و حق بیمه پرداختی همواره قابل‌استفاده است و از بین نمی‌رود. حتی قبل از اینکه سررسید بیمه عمرتان فرارسد می‌توانید قرارداد خود را فسخ کرده و ارزش بازخرید بیمه عمر خود را دریافت کنید.

بهترین نوع بیمه عمر بیمه‌ای است که هم در صورت حیات و هم در صورت فوت بیمه‌گزار خدماتی ارائه دهد.

 

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری ایران

شرایط بیمه عمر ایران

شرایط بیمه عمر ایران در شاخه عمر و سرمایه‌گذاری بسیار متنوع است و از طرحی به طرح دیگر تفاوت دارد. بعضی از این طرح‌های بیمه عمر عبارتند از:

بیمه جامع زندگی

این طرح یکی از طرح‌های قدیمی بیمه عمر ایران محسوب می‌شود و در حال حاضر خیلی فعال نیست. حتی ممکن است خیلی از نمایندگان بیمه ایران این طرح را نشناسند؛ زیرا مدت‌ها است که طرفداران خود را از دست داده است.

بیمه عمر مان

بیمه عمر مان طبق گفته کارشناسان بیمه ایران بهترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر این شرکت است؛ به همین دلیل اگر با بازاریاب‌ها یا نمایندگان بیمه ایران در مورد بیمه عمر ایران صحبتی داشته باشید، قطعاً اکثر آنها بیمه مان را به شما پیشنهاد می‌کنند. شرایط بیمه عمر ایران در این طرح بسیار جامع است و برای کسی که قصد خرید بیمه عمر ایران را دارد بهترین گزینه به نظر می‌رسد.

شرایط بیمه عمر ایران برای بیمه‌های مان

توجه به این نکته حائز اهمیت است که بیمه مان نیز یک طرح ثابت و مشخص از بیمه ایران نیست و طرح‌های متفاوتی دارد؛ شرایط بیمه عمر ایران برای هریک از بیمه‌های مان متفاوت است. بعضی از انواع بیمه عمر مان عبارت است از:

 بیمه آتیه فرزندان

شرایط بیمه آتیه فرزندان بیمه ایران

این بیمه مناسب فرزندان شما است. شرایط بیمه عمر ایران برای این بیمه بدین‌صورت است که می‌توانید از بدو تولد برای فرزندان خود این بیمه را تهیه کنید تا در جوانی برای خرید منزل، خودرو، راه‌اندازی کسب‌وکار و … دغدغه‌های مالی معمول را نداشته باشند.

 

بیمه ازدواج

بیمه تامین آتیه ازدواج

با داشتن این بیمه دیگر لازم نیست نگران هزینه‌های سنگین ازدواج بود. همان‌طور که می‌دانید، هزینه‌های ازدواج در حال حاضر بسیار زیاد است و احتمالاً هر چه از تاریخ این نوشته می‌گذرد بیشتر هم می‌شود(!)؛ به همین دلیل، خیلی از افراد از انجام آن خودداری می‌کنند. درصورتی‌که فردی این بیمه را داشته باشد می‌تواند با اندوخته آن از پس هزینه‌های متنوع ازدواج برآید.

 بیمه زنان خانه‌دار

بیمه تامین آتیه زنان خانه دار

زنان خانه‌دار در کشور ما درآمد مشخصی ندارند و زمانی که سرپرست خانواده در قید حیات نباشد یا درآمدش کم شود، ممکن است دچار مشکلات مالی شوند. زنان خانه‌دار اگر از سنین کمتر شروع به پس‌انداز و سرمایه‌گذاری در بیمه عمر کنند، با داشتن این بیمه می‌توانند در سنین بالا از بیمه مستمری دریافت کنند؛

ویژگی بارز بیمه عمر این است که به قشر خاصی تعلق ندارد و هرکس با هر سطح درآمدی می‌تواند از خدمات این بیمه بهره‌مند شود.

بیمه عمر مان را بیشتر بشناسیم

بیمه عمر مان بیمه ایران

تا اینجا متوجه شدیم که اگر بخواهیم تحت پوشش بیمه عمر ایران قرار بگیریم، قطعاً بهترین انتخاب، بیمه عمر مان است. این بیمه به مدت 3 سال است که توسط شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود. این بیمه معمولاً محدودیتی برای سن بیمه‌گزار در نظر نمی‌گیرد و هرکس با هر سنی می‌تواند تحت پوشش بیمه عمر مان ایران قرار گیرد. فقط برای افراد بالای 50 سال به یک سری آزمایش و چکاپ نیاز است.

این بیمه امکان پرداخت اندوخته عمر را هم به‌صورت یکجا و هم به‌صورت مستمری فراهم کرده است؛ فقط به این نکته توجه کنید که برای اینکه بتوانید به‌صورت مستمری اندوخته خود را دریافت کنید باید بالای 50 سال باشید.

نحوه پرداخت حق بیمه مان می‌تواند به‌صورت ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه و یک‌ساله باشد.

در حال حاضر، بیمه عمر مان؛ بهترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر ایران است!

عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران

برای خرید هر یک از انواع بیمه‌های عمر ایران از جمله بیمه مان باید اطلاعات زیر را ارائه دهیم:

. سن
سن بیمه‌گزار هنگام شروع قرارداد یکی از عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران است.

. مدت قرارداد بیمه
یکی از عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران، مدتی است که می‌خواهید تحت پوشش این بیمه قرار بگیرید. معمولاً می‌توانید بین 5 تا 30 سال از خدمات این بیمه استفاده کنید.

هر چه مدت قرارداد بیمه عمر بیشتر، سوددهی آن بالاتر!

. میزان حق بیمه اولیه
بسته به اینکه در ابتدای قرارداد خود چه مبلغی می‌خواهید پرداخت کنید شرایط بیمه عمر ایران متفاوت است.

. میزان افزایش سالانه حق بیمه
برای اینکه در طی سالیان مختلف اثر تورم خنثی شود و اندوخته شما در پایان ارزش داشته باشد می‌توانید سالانه درصدی را به حق بیمه خود بیافزایید تا سرمایه اندوخته شما مبلغ قابل‌توجهی شود.

برای اینکه اثر تورم خنثی شود، بهتر است سالانه به مبلغ حق بیمه عمر افزوده شود.

. پوشش‌های اضافی
یکی از عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران پوشش‌های اضافی است که می‌خواهید به آن اضافه کنید. هر چه تعداد این پوشش‌ها بیشتر شود، اندوخته شما در پایان دوره کمتر خواهد شد؛ در عوض در برابر خطرات مختلف تحت پوشش بیمه قرار خواهید گرفت.

. شغل بیمه‌گزار
یکی از عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران این است که بیمه‌گزار متعلق به کدام طبقه شغلی باشد. با توجه به اینکه ریسک مشاغل مختلف متفاوت است، این موضوع در شرایط بیمه عمر ایران منظور شده است.

خرید بیمه عمر ایران

نحوه خرید بیمه مسافرتی شینگن

برای خرید بیمه عمر ایران، روش‌های گوناگونی وجود دارد. در روش سنتی، می‌توانید به یکی از نمایندگی‌های بیمه ایران مراجعه کنید؛ سن، مدت قرارداد، توان پرداخت ماهیانه یا سالیانه و … خود را اعلام کنید تا پیشنهاد بیمه عمر، به صورت یک جدول به نام جدول بیمه عمر در اختیار شما قرار بگیرد. اگر این پیشنهاد برای شما جذاب باشد، باید فرم پیشنهادی بیمه عمر خود را تأیید کنید و مدارک لازم را در اختیار نمایندگی بگذارید تا روند صدور و تخفیف بیمه عمر شما آغاز شود.

البته ممکن است در این مسیر بازاریاب‌های بیمه عمر نیز به شما کمک کنند و حاضر باشند مراجعات حضوری شما به محل نمایندگی و رفت‌وآمدهای لازم برای شما را کم کنند؛ هر قدر هم در این مسیر نمایندگان بیمه و بازاریاب‌ها قصد داشته باشند روند خرید بیمه عمر ایران را برای شما ساده‌تر کنند، ممکن است به هر دلیل بخواهید خودتان و در فضایی آرام تصمیم‌گیری و سبک‌سنگین‌ کردن‌های لازم برای خرید بیمه عمر ایران را انجام دهید؛ چراکه خرید بیمه‌ای مانند بیمه عمر که یک قرارداد بلندمدت است، نیازمند دقت و حوصله زیادی است.

اگر جزو دسته افرادی هستید که می‌خواهید با آرامش و دقت بیشتری درباره خرید بیمه عمر تصمیم بگیرید، می‌توانید از مدیر بیمه کمک بگیرید.

ضمناً به این نکته توجه کنید که هر چند اکثر نمایندگان بیمه ایران، بیمه عمر مان را پیشنهاد می‌کنند ولی بهتر است قبل از خرید بیمه عمر شرایط و جزئیات آن را به‌طور کامل بررسی کنید؛ زیرا طرح‌های مختلف این بیمه در مواردی اختلافات زیادی باهم دارند.


15-بیمه عمر ایران برای کودکان

وقتی صحبت از بیمه عمر می‌شود برای آنانی که اندکی با این بیمه آشنا هستند، ممکن است تصویری از بیمه فوت و یا پوشش‌های مربوط به حوادث و یا بیماری‌های مختلف را به خاطر بیاورد. با آشنایی بیشتر با این بیمه اما می‌توان فهمید که بیمه عمر تنها برای مواقع بیماری و فوت کاربرد ندارد بلکه برای افراد جوان و کودکان نیز خریداری می‌شود. بیمه عمر کودکان ایران که حتی آن را با نام بیمه عمر نوزادان ایران نیز می‌شناسند و با تاکید بر حمایت از آینده کودکان ارایه شده، نمونه خوبی است از این که بیمه عمر برای هر رده سنی بیمه‌ای ضروری و لازم است.

خرید آنلاین بیمه عمر ایران

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری 

توضیح درباره بیمه عمر و سرمایه‌گذاری به متقاضیان بیمه عمر کمک می‌کند تا درک بهتری از بیمه عمر و خدمات آن داشته باشند و بهتر با بیمه عمر برای کودکان آشنا شوند. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بر روی زندگی افراد سرمایه‌گذاری می‌کند و تلاش دارد تا خسارات مالی که به زندگی افراد وارد می‌شود را جبران کند. در بیمه عمر، بیمه‌گزار می‌پذیرد که مبالغی را که به آن حق بیمه می‌گویند، به بیمه‌گر پرداخت کند. بخش ناچیزی از حق بیمه‌های پرداختی صرف خدماتی می‌شود که بیمه‌گزار درخواست کرده است و بخش مهمی از آن در سپرده عمر بیمه‌گزار اندوخته می‌شود و از طرف بیمه‌گر در پایان هر سال، دو نوع سود تضمینی و سود حاصل از مشارکت به آن‌ها تعلق می‌گیرد. در نهایت، مجموع حق‌بیمه‌های پرداختی با احتساب سود آن به بیمه‌گزار پرداخت خواهد شد. علاوه بر مزایای مالی، بیمه‌گزار می‌تواند از پوشش‌های بیمه‌ای موجود در بیمه عمر نیز در صورت نیاز استفاده کند.

در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری هم امکان سرمایه‌گذاری و استفاده از سود و هم امکان استفاده از پوشش‌های بیمه عمر وجود دارد.

بیمه عمر کودکان ایران

بیمه عمر کودکان ایران یا بیمه عمر کودکان و نوجوانان بیمه ایران ، در چارچوب بیمه عمر طراحی شده و امکانات مشابهی را ارایه می‌دهد اما تاکید ویژه‌ای بر سرمایه‌گذاری و استفاده از سود بیشتر بیمه عمر دارد. علت این کار هم رسیدن به اندوخته قابل قبولی است که در پایان قرارداد بیمه عمر باید به بیمه‌گزار پرداخت ‌شود.

هدف از بیمه عمر کودکان ایران

هدف از بیمه عمر کودکان ایران برای پوشش دادن نیازهای مادی کودکان در آینده و در دوره جوانی‌شان است. بیمه عمر کودکان ایران اگرچه خدمات بیمه‌ای نیز ارایه می‌کند اما بیشتر نقش سرمایه‌گذاری آن اهمیت دارد. مدت قراردادهای آن نیز معمولاً با مدت‌زمان‌های بالا و بیشتر از 15 سال است. البته بیمه عمر قراردادی بلندمدت است اما طولانی بودن قراردادهای بیمه عمر کودکان به این خاطر است که بیمه‌گزار به بیشترین سود ممکن از اندوخته بیمه عمر برسد.

هدف در بیمه عمر کودکان ایران استفاده از پوشش‌های کمتر و کمک به سوددهی بیشتر بیمه عمر است.

 

شرایط بیمه عمر ایران برای کودکان

پوشش‌های بیمه عمر کودکان ایران

پوشش سرمایه فوت عادی: هدف از بیمه عمر، پوشش زندگی بیمه‌گزار و خطراتی است که جان او را تهدید می‌کند. چنانچه بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد بیمه عمر، فوت کند مبلغی تا 35 برابر حق بیمه پرداختی سالانه، تحت عنوان سرمایه فوت به ذی‌نفع بیمه او تعلق خواهد گرفت.

پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه: اگر بیمه‌شده یا بیمه‌گزار در طول مدت‌زمان قرارداد بیمه عمر در اثر حوادث فوت کند ذی‌نفع او علاوه بر سرمایه فوت عادی، خسارت سرمایه فوت در اثر حادثه را نیز دریافت می‌کند.

پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی: در صورت نقص عضو و ازکارافتادگی بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد خسارت فوت به او پرداخت خواهد شد که میزان آن تا 100% سرمایه فوت است. این پوشش از سن 18 سالگی بیمه‌گزار فعال خواهد شد و تا پایان قرارداد بیمه عمر ادامه می‌یابد.

پوشش مستمری ازکارافتادگی: اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد دچار ازکارافتادگی شود طبق این پوشش تا 3 برابر حق بیمه‌های پرداختی سالانه و به مدت ده سال از سوی بیمه ایران به وی مستمری پرداخت خواهد شد. این پوشش نیز که در تکمیل پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی است، از 18 سالگی برای بیمه‌گزار فعال شده و تا پایان مدت قرارداد، ادامه خواهد داشت.

پوشش سرمایه امراض خاص: اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد بیمه عمر دچار سرطان، سکته قلبی و مغزی شود، یا عمل پیوند اعضا حیاتی بدن را انجام دهد و یا در اثر بیماری قلبی ناچار به انجام عمل قلب باز شود، طبق این پوشش به بیمه‌گزار سرمایه امراض خاص جهت جبران خسارت پرداخت خواهد شد. مبلغ سرمایه امراض خاص در بیمه ایران 25% از سرمایه فوت است. البته بیمه ایران برای بیماری سرطان سرمایه‌ای جداگانه اختصاص داده و تا 50% از سرمایه فوت به بیمه‌گزار غرامت پرداخت خواهد کرد.

پوشش سرمایه هزینه‌های پزشکی: این پوشش هزینه‌های بستری و درمانی بیمه‌گزار در اثر حوادث را در طول مدت قرارداد، پرداخت می‌کند.

مزایای بیمه عمر کودکان ایران

مزایای بیمه عمر کودک ایران شامل مزایای مادی بیمه عمر و مزایای بیمه‌ای مانند پوشش‌های بیمه است و از آنجایی که این بیمه برای کودکان ارایه شده است و همه پوشش‌های بیمه عمر در آن ارایه می‌شود اما کودکان به همه این پوشش‌ها نیازی ندارند و به جای آن می‌توان تأکید بیشتری بر افزایش سرمایه و سود حاصل از سرمایه‌گذاری در بیمه عمر داشت. مزایای این بیمه عمر عبارت‌اند از:

مزایای مادی بیمه عمر کودکان ایران
استفاده از سود بیمه عمر: شرکت‌های بیمه سالانه به حق بیمه‌هایی که بیمه‌گزار در سپرده عمر خود سرمایه‌گذاری می‌کند، دو نوع سود شامل سود تضمینی و سود حاصل از مشارکت واریز می‌کند.

استفاده از وام بیمه عمر: با گذشت دو سال از مدت‌زمان بیمه عمر، بیمه‌گزار می‌تواند تا 90درصد از اندوخته خود را وام بگیرد.

استفاده از اندوخته بیمه عمر در سال آخر حیات بیمه‌گزار: پرداخت 25% از سرمایه فوت به بیمه‌گزار در صورتی که وی در سال آخر زندگی خود باشد.

مزایای بیمه‌ای و پوشش‌های بیمه عمر کودکان ایران
استفاده از پوشش‌های بیمه عمر: پوشش‌های بیمه عمر کودکان ایران شامل پوشش سرمایه فوت عادی، پوشش سرمایه فوت ناشی از حادثه، پوشش سرمایه امراض خاص و پوشش سرمایه هزینه‌های پزشکی، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه، پوشش مستمری ازکارافتادگی و پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی است که به طور کامل شرح داده شده است.

مزایای بیمه کودکان ایران شامل استفاده از انواع پوشش‌های بیمه عمر و استفاده از مزایای مادی آن است.

توصیه‌ای برای بیمه عمر کودکان ایران

بیمه عمر کودکان ایران برای پوشش زندگی و آینده کودکان طراحی شده است. این بیمه انعطاف‌پذیر بوده و حتی می‌توان به پوشش‌هایی که ارایه می‌دهد پوشش‌های تکمیلی دیگری نیز افزود اما معمولاً توصیه می‌شود که بیمه‌گزار از پوشش‌های تکمیلی غیر ضروری که ممکن است برای کودکان کاربرد نداشته باشد چشم‌پوشی کند و سعی کند که بیمه عمر سوددهی بیشتری داشته باشد. دلیل این توصیه این است که معمولاً کودکان کمتر از بزرگ‌سالان به بیماری‌های سخت دچار می‌شوند و همچنین در معرض خطراتی که در جامعه و محیط کار افراد بزرگ‌سال را تهدید می‌کند، نیستند. بنابراین می‌توان تنها یک یا تعداد اندکی پوشش بیمه را انتخاب کرد و به ازای آن با افزایش سرمایه و حق بیمه‌ها، تلاش کرد تا سوددهی بیمه افزایش یافته و در پایان قرارداد، اندوخته قابل توجهی نصیب بیمه‌گزار شود.

در بیمه عمر کودکان بهتر است فقط پوشش‌های ضروری انتخاب شود تا سوددهی بیشتری در طول مدت قرارداد به دست آید.

چرا بیمه عمر کودکان ایران

بیمه عمر کودکان ایران را می‌توان از اولین ماه تولد کودک خریداری کرد. این بیمه علاوه بر نقش حمایتی و بیمه‌ای از بیمه‌گزار به عنوان یک راه سرمایه‌گذاری کمک زیادی را در سنین بزرگ‌سالی به کودک خواهد کرد. زمان استفاده از بیمه عمر کودکان معمولاً بین سنین 20 تا 30 سالگی است و به مدت قرارداد بیمه عمر بستگی دارد. این سنین از لحاظ مادی دغدغه‌ها و نیازهای خاص خود را دارند چرا که افراد در موقعیت‌های حساس زندگی خود به سر می‌برند. ورود به دانشگاه و هزینه‌های تحصیلی، قصد ازدواج و یا راه‌اندازی کسب‌وکار همه از موارد مهمی هستند که در این سنین اتفاق افتاده و نشان‌دهنده نیاز بیمه‌گزار به یک سرمایه و یا اندوخته مالی است. آینده‌نگری برای رفع چنین نگرانی‌هایی است که لزوم استفاده از بیمه عمر را بیش از پیش مشخص می‌کند.

بیمه عمر کودکان ایران یک صندوق پول برای آینده کودکان است و اندوخته آن در زمان بزرگسالی کمک بزرگی برای بیمه‌گزار خواهد بود.

تهیه بیمه در گذشته و به روش‌های سنتی مشکلات فراوانی داشت. صرف وقت برای رفتن به نمایندگی بیمه و کسب اطلاعات و محاسبات مالی و خرید بیمه و مشکلاتی که ممکن بود در زمان خرید بیمه رخ دهد، خرید بیمه را دشوار و ناخوشایند می‌کرد. با کمک اینترنت و استفاده از فضای آنلاین، خرید و فروش و مبادلات اقتصادی شکل دیگری به خود گرفته است.

 

source : modirebimeh

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]