محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران (Calculation and online purchase of Iran Life Insurance)

شاید داشتن محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر بیمه ایران اجباری نباشد ولی با فراهم شدن امکان سرمایه‌گذاری در کنار پوشش‌های بیمه‌ای می‌­تواند یکی از دلایل مهم محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران  باشد. در محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران  دانستن شرایط بیمه عمر و نحوه محاسبه بیمه عمر و حتی محاسبات سود دهی بیمه نامه از سوالاتی می­‌باشد که برای همه بیمه گذاران و خریداران بیمه عمر ممکن است که ابهاماتی را ایجاد کند. هر بیمه گذاری تمایل دارد تا سود دهی سرمایه بیمه نامه خود را از ابتدا تا انتهای بیمه نامه عمرش را ببیند. در این مقاله نحوه محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران و عواملی که در این محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران موثر می‌باشند مورد بررسی قرار می‌گیرد.

محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران

محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران و سرمایه گذاری بیمه نامه‌ای است که پوشش‌هایی را در طول مدت بیمه نامه برای بیمه گذارش ارائه می‌کند که در صورت بروز حادثه و یا ایجاد خسارت می‌تواند از پوشش‌های  محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران استفاده نماید. در کنار این پوشش‌ها با حق بیمه‌هایی محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران که فرد پرداخت می‌کند سرمایه گذاری بر اساس سود تضمینی و سود مشارکت که از طرف شرکت بیمه پرداخت می‌شود برای فرد شکل می‌گیرد. در پایان قرارداد و یا حتی در سال‌های میانی بیمه نامه، اندوخته بیمه نامه در دسترس فرد بوده و وی می‌تواند این مبلغ را برداشت کند و اگر هم در طول قرارداد فرد بیمه شده فوت کند سرمایه فوت بیمه نامه به همراه اندوخته محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می­‌شود.


شرایط محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران

محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران و محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران ،بیمه عمر مقوله‌ای است که کم‌ و بیش در اطراف خود دیده یا شنیده‌ایم. تبلیغات این بیمه در معابر عمومی به‌ وفور مشاهده می‌شود. بد نیست بدانیم این بیمه چه مزایایی برای ما دارد و دقیقاً چه خدماتی ارائه می‌دهد. بیمه ایران قدیمی‌ترین شرکتی است که در صنعت بیمه فعالیت می‌کند. در اینجا قصد داریم با شرایط و محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران  آشنا شویم و ببینیم آیا قانع می‌شویم بیمه عمر ایران را بخریم یا نه.


محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران ، بیمه عمر برای سرمایه‌گذاری یا تأمین جان؟! بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟

محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران ،قبل از اینکه با شرایط و محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران آشنا شویم باید بدانیم بیمه عمر چیست و انواع بیمه‌های عمر را بررسی کنیم. افراد با اهداف مختلفی بیمه عمر خریداری می‌کنند. بیمه عمر به کسانی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند، تحت پوشش‌هایی باشند یا در برابر خطراتی ایمن باشند و… خدماتی ارائه می‌دهد.

محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران ، طرح‌های مختلفی دارد؛ بین طرح‌های مختلف این بیمه، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری طرفداران بیشتری دارد. با استفاده از بیمه عمر و سرمایه‌گذاری می‌توان پس‌انداز خوبی برای خود ذخیره کرد و در عین حال تحت پوشش‌هایی نیز قرار گرفت. سرمایه‌گذاری در بیمه عمر بدین‌ صورت است که به مدت مشخصی (معمولاً بین 5 تا 30 سال) مبلغی را به‌عنوان حق بیمه عمر به شرکت بیمه می‌پردازید؛ پس از اتمام دوره، بیمه مبلغی را تحت عنوان اندوخته بیمه عمر شما پرداخت خواهد کرد. این پرداخت می‌تواند به‌صورت «یکجا» یا «مستمری» باشد؛ یعنی شما می‌توانید در پایان قرارداد بیمه عمر خود، یک مبلغ نسبتاً زیاد را در یک نوبت دریافت کنید یا اینکه مانند حقوق بازنشستگی به این مبلغ را به صورت مستمری دریافت کنید.

درصورتی‌که بیمه‌گزار قبل از اتمام قرارداد بیمه عمر خود فوت کند، مبلغی تحت عنوان سرمایه فوت به «ذی‌نفعان» وی می‌رسد. ذی‌نفعان بیمه‌گزار توسط خود او در ابتدای قرارداد مشخص می‌شوند. اگر هم بیمه‌گزار کسی را به‌عنوان ذی‌نفع خود معرفی نکند، سرمایه فوت مطابق قانون ارث، بین وراثش توزیع می‌شود.


انواع بیمه عمر و محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران ،  برای اهداف مختلفی از جمله سرمایه‌گذاری می‌توان بیمه عمر خرید(Types of life insurance)

 

محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران طرح‌های مختلفی دارد. همچنین این بیمه طرح‌های مختلفی در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دارد. البته طرح‌های بیمه عمر و سرمایه‌گذاری غالباً جامع‌تر از سایر طرح‌ها است و به نفع بیمه‌گزار است که این طرح‌ها را خریداری کند.

برای مثال محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران  طرحی به نام بیمه به‌شرط فوت دارد. در این طرح بیمه‌گزار باید سالانه 300 هزار تومان به مدت 20 سال بپردازد تا اگر در طول مدت این 20 سال فوت کرد، 50 میلیون تومان به ذی‌نفعان وی برسد. اگر بیمه‌گزار در این مدت فوت نکند هیچ مبلغی به او یا ذی‌نفعانش تعلق نمی‌گیرد و هزینه‌هایی که طی این سال‌ها بابت حق بیمه عمر پرداخته است از بین می‌رود.

اما در بیمه عمر و سرمایه‌گذاری این‌طور نیست و حق بیمه پرداختی همواره قابل‌استفاده است و از بین نمی‌رود. حتی قبل از اینکه سررسید بیمه عمرتان فرارسد می‌توانید قرارداد خود را فسخ کرده و ارزش بازخرید بیمه عمر خود را دریافت کنید.

بهترین نوع  محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران بیمه‌ای است که هم در صورت حیات و هم در صورت فوت بیمه‌گزار خدماتی ارائه دهد.


 محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران و سرمایه‌گذاری ، شرایط بیمه عمر ایران (Iranian life insurance conditions)

شرایط و محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران در شاخه عمر و سرمایه‌گذاری بسیار متنوع است و از طرحی به طرح دیگر تفاوت دارد. بعضی از این طرح‌ها و محاسبه اندوخته بیمه عمر  ایران عبارتند از:

 

بیمه جامع زندگی (Comprehensive life insurance)

این طرح یکی از طرح‌های قدیمی بیمه عمر ایران محسوب می‌شود و در حال حاضر خیلی فعال نیست. حتی ممکن است خیلی از نمایندگان بیمه ایران این طرح را نشناسند؛ زیرا مدت‌ها است که طرفداران خود را از دست داده است.

بیمه عمر مان (Our life insurance)

بیمه عمر مان طبق گفته کارشناسان بیمه ایران بهترین و کامل‌ترین طرح بیمه عمر این شرکت است؛ به همین دلیل اگر با بازاریاب‌ها یا نمایندگان بیمه ایران در مورد بیمه عمر اصفهان ایران صحبتی داشته باشید، قطعاً اکثر آنها بیمه مان را به شما پیشنهاد می‌کنند. شرایط بیمه عمر ایران در این طرح بسیار جامع است و برای کسی که قصد محاسبه و خرید بیمه عمر ایران را دارد بهترین گزینه به نظر می‌رسد.


شرایط و محاسبه خرید آنلاین بیمه عمر ایران برای بیمه‌های مان

توجه به این نکته حائز اهمیت است که بیمه مان نیز یک طرح ثابت و مشخص از بیمه ایران نیست و طرح‌های متفاوتی دارد؛ شرایط بیمه عمر ایران برای هریک از بیمه‌های مان متفاوت است. بعضی از انواع بیمه عمر مان عبارت است از:

بیمه آتیه فرزندان ،شرایط بیمه آتیه فرزندان بیمه ایران (Children’s future insurance)

این بیمه مناسب فرزندان شما است. نرخ دهی بیمه ایران و شرایط و محاسبه خرید آنلاین بیمه عمر ایران برای این بیمه بدین‌صورت است که می‌توانید از بدو تولد برای فرزندان خود این بیمه را تهیه کنید تا در جوانی برای خرید منزل، خودرو، راه‌اندازی کسب‌وکار و … دغدغه‌های مالی معمول را نداشته باشند.


بیمه ازدواج ، بیمه تامین آتیه ازدواج (Marriage insurance)

با داشتن این بیمه دیگر لازم نیست نگران هزینه‌های سنگین ازدواج بود. همان‌طور که می‌دانید، هزینه‌های ازدواج در حال حاضر بسیار زیاد است و احتمالاً هر چه از تاریخ این نوشته می‌گذرد بیشتر هم می‌شود(!)؛ به همین دلیل، خیلی از افراد از انجام آن خودداری می‌کنند. درصورتی‌که فردی این بیمه را داشته باشد می‌تواند با محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران آن از پس هزینه‌های متنوع ازدواج برآید.


بیمه زنان خانه‌دار  ،بیمه تامین آتیه زنان خانه دار (Housewife insurance)

زنان خانه‌دار در کشور ما درآمد مشخصی ندارند و زمانی که سرپرست خانواده در قید حیات نباشد یا درآمدش کم شود، ممکن است دچار مشکلات مالی شوند. زنان خانه‌دار اگر از سنین کمتر شروع به پس‌انداز و سرمایه‌گذاری در بیمه عمر کنند، با داشتن این بیمه می‌توانند در سنین بالا از بیمه مستمری دریافت کنند؛

ویژگی بارز بیمه عمر این است که به قشر خاصی تعلق ندارد و هرکس با هر سطح درآمدی می‌تواند از خدمات این بیمه بهره‌مند شود.


بیمه عمر مان را بیشتر بشناسیم! بیمه عمر مان بیمه ایران

تا اینجا متوجه شدیم که اگر بخواهیم تحت پوشش و محاسبه خرید آنلاین بیمه ایران قرار بگیریم، قطعاً بهترین انتخاب، بیمه عمر مان است. این بیمه به مدت 3 سال است که توسط شرکت بیمه ایران ارائه می‌شود. این بیمه معمولاً محدودیتی برای سن بیمه‌گزار در نظر نمی‌گیرد و هرکس با هر سنی می‌تواند تحت پوشش بیمه عمر مان ایران قرار گیرد. فقط برای افراد بالای 50 سال به یک سری آزمایش و چکاپ نیاز است.

این بیمه امکان پرداخت و محاسبه اندوخته عمر ایران را هم به‌صورت یکجا و هم به‌صورت مستمری فراهم کرده است؛ فقط به این نکته توجه کنید که برای اینکه بتوانید به‌صورت مستمری اندوخته خود را دریافت کنید باید بالای 50 سال باشید.

نحوه پرداخت حق بیمه مان می‌تواند به‌صورت ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه و یک‌ساله باشد.

در حال حاضر، بیمه عمر مان؛ بهترین و کامل‌ترین طرح محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران است!


عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران

برای خرید هر یک از انواع بیمه‌های عمر ایران از جمله بیمه مان باید اطلاعات زیر را ارائه دهیم:

. سن
سن بیمه‌گزار هنگام شروع قرارداد یکی از عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران است.

. مدت قرارداد بیمه
یکی از عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران، مدتی است که می‌خواهید تحت پوشش این بیمه قرار بگیرید. معمولاً می‌توانید بین 5 تا 30 سال از خدمات این بیمه استفاده کنید.

هر چه مدت قرارداد بیمه عمر بیشتر، سوددهی آن بالاتر!

. میزان حق بیمه اولیه
بسته به اینکه در ابتدای قرارداد خود چه مبلغی می‌خواهید پرداخت کنید شرایط بیمه عمر ایران متفاوت است.

. میزان افزایش سالانه حق بیمه
برای اینکه در طی سالیان مختلف اثر تورم خنثی شود و اندوخته شما در پایان ارزش داشته باشد می‌توانید سالانه درصدی را به حق بیمه خود بیافزایید تا سرمایه اندوخته شما مبلغ قابل‌توجهی شود.

برای اینکه اثر تورم خنثی شود، بهتر است سالانه به مبلغ حق بیمه عمر افزوده شود.

. پوشش‌های اضافی
یکی از عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران پوشش‌های اضافی است که می‌خواهید به آن اضافه کنید. هر چه تعداد این پوشش‌ها بیشتر شود، اندوخته شما در پایان دوره کمتر خواهد شد؛ در عوض در برابر خطرات مختلف تحت پوشش بیمه قرار خواهید گرفت.

. شغل بیمه‌گزار
یکی از عوامل مؤثر بر شرایط بیمه عمر ایران این است که بیمه‌گزار متعلق به کدام طبقه شغلی باشد. با توجه به اینکه ریسک مشاغل مختلف متفاوت است، این موضوع در شرایط بیمه عمر ایران منظور شده است.


محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران ،نحوه خرید بیمه مسافرتی شینگن

برای محاسبه و خرید بیمه عمر ایران ، روش‌های گوناگونی وجود دارد. در روش سنتی، می‌توانید به یکی از نمایندگی‌های بیمه ایران مراجعه کنید؛ سن، مدت قرارداد، توان پرداخت ماهیانه یا سالیانه و … خود را اعلام کنید تا پیشنهاد بیمه عمر، به صورت یک جدول به نام جدول بیمه عمر در اختیار شما قرار بگیرد. اگر این پیشنهاد برای شما جذاب باشد، باید فرم پیشنهادی بیمه عمر خود را تأیید کنید و مدارک لازم را در اختیار نمایندگی بگذارید تا روند صدور بیمه عمر شما آغاز شود.

البته ممکن است در این مسیر بازاریاب‌های بیمه عمر نیز به شما کمک کنند و حاضر باشند مراجعات حضوری شما به محل نمایندگی و رفت‌وآمدهای لازم برای شما را کم کنند؛ هر قدر هم در این مسیر نمایندگان بیمه و بازاریاب‌ها قصد داشته باشند روند خرید بیمه عمر ایران را برای شما ساده‌تر کنند، ممکن است به هر دلیل بخواهید خودتان و در فضایی آرام تصمیم‌گیری و سبک‌سنگین‌ کردن‌های لازم برای خرید و محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران را انجام دهید؛ چراکه خرید بیمه‌ای مانند بیمه عمر که یک قرارداد بلندمدت است، نیازمند دقت و حوصله زیادی است.

اگر جزو دسته افرادی هستید که می‌خواهید با آرامش و دقت بیشتری درباره خرید بیمه عمر تصمیم بگیرید، می‌توانید از بیمیتو کمک بگیرید. بیمیتو یک اپلیکیشن و وب‌سایت برای مقایسه و خرید اینترنتی بیمه است؛ برای آنکه از شرایط بیمه عمر ایران یا هر بیمه عمر دیگری اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید با استفاده از استعلام آنلاین بیمه عمر مدیر بیمه به چند سؤال ساده پاسخ دهید و در لحظه و بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی یا …، جدول بیمه عمر خود را مشاهده کنید.

ضمناً در استفاده از مدیر بیمه دست شما برای ایجاد تغییرات باز است و می‌توانید نتیجه تغییراتی را که می‌خواهید ایجاد کنید، در لحظه ببینید؛ نگران نباشید! کار اینجا تمام نمی‌شود. اگر قصد خرید بیمه عمر را داشته باشید نیز می‌توانید با مدیر بیمه آنلاین اقدام کنید.

ضمناً به این نکته توجه کنید که هر چند اکثر نمایندگان بیمه ایران، بیمه عمر مان را پیشنهاد می‌کنند ولی بهتر است قبل از خرید بیمه عمر شرایط و جزئیات آن را به‌طور کامل بررسی کنید؛ زیرا طرح‌های مختلف این بیمه در مواردی اختلافات زیادی باهم دارند.

قبل از خرید و محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران حتماً جزئیات بیمه‌نامه را به‌دقت مطالعه کنید.


بیمه ایران

تأسیس

پانزدهم آبان‌ماه تاریخی است به یادماندنی درصنعت بیمه کشور . در سال 1314 ، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و به عنوان بنیانگذار صنعت بیمه در کشور آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد. همزمان تعدادی از دانشجویان رشته‌های اقتصادی و تجارت برای آموختن فنون بیمه به خارج از کشور اعزام شدند. شرکت بیمه ایران موفق شد در همان سال نخست فعالیتش ،62% بازار بیمه کشور را در اختیار بگیرد و سهم مؤسسات خارجی را از 100% به 38% کاهش دهد. بیمه ایران همچنین درصد واگذاری اتکائی را از حدود 90% به 44% تقلیل داد و با کاهش نرخ حق بیمه در برخی از رشته‌‌ها به حدود50%،‌ در گسترش و توسعه بیمه نقش مؤثری را ایفا کرد بطوری که امروز نه تنها درسراسر کشور، بلکه درکشورهای اروپایی و آسیایی، بویژه در خاورمیانه نامی پر آوازه و آشناست .


تاریخچه بیمه ایران

در اولین روزی که شرکت سهامی بیمه ایران شروع بکار کرد مرحوم داور وزیر مالیه وقت که در حقیقت باید تاسیس شرکت سهامی بیمه ایران را تا اندازه زیادی مرهون علاقه و پشتکار او دانست خطاب به کارمندان بسیار معدود شرکت چنین گفت : ” من به شرکت بیمه جدید التاسیس به اندازه بانک ملی ایران علاقمندم و اهمیت این شرکت برای کشور به اندازه بانک ملی است. سعی کنید تشکیلات منظم و درستی داشته باشید و حتی از اول به تاسیس شعب در خارج کشور مثل بغداد و کراچی و بمبئی اقدام نمائید و کارمندان تحصیل کرده داشته باشید و آنها را برای فعالیت حاضر نمائید. البته اسم این شرکت به زودی در تمام دنیا معروف خواهد شد. ” بعدازاین نطق کوتاه و موثر مرحوم داور تقاضا کرد که برای اولین بار منزل خود او بوسیله شرکت سهامی بیمه ایران بیمه شود و بدین ترتیب اولین بیمه نامه آتش سوزی در تاریخ 14 آبان ماه 1314 به نام مرحوم داور صادر گردید. تاریخ مزبور در تاریخ اقتصادی کشور اهمیت خاصی دارد. چون موسسات بیمه هر کشوری از ارکان اولیه اقتصادی آن کشور به شمار میرود و عمل بیمه در تمام دنیا ملاک درجه ترقی و تنزل اقتصادی است. قسمتی از خاطرات آقای عبدالحمید شمس سرپرست اداره خسارت در سال 1332 تحت عنوان ” شرکت بیمه ایران چگونه بوجود آمد ” … درابتدای کار، شرکت محل معینی نداشت. درخیابان لاله زار محل فعلی سینما خورشید در قسمت زیر زمین آن ، دو اطاق تاریک و مرطوب تحویل ما گردید که در آنجا مشغول کار شویم. خوب به خاطر دارم که در آن روزگار ( اول دی ماه 1314 ) فقط آقای سرکیاس ( عضو هیئت مدیره وقت ) و دو نفر خانم ماشین نویس و نگارنده شروع به کار کردیم. در آن زمان برای تامین سرمایه اولیه شرکت و تبدیل مقداری کاغذ به پول که برای شرکت نهایت ضرورت را داشت کوشش می کردیم. صبح اول وقت کیف من از طلبهای تثبیت غله پر می شد و برای وصول آن عازم می شدم و در مراجعت چکی همراه داشتم. آقای مدیرعامل تشکر و تشویق می کردند و خانم های همکار چای و شیرینی تعارف می کردند و همین تشویق ها خستگی هارا به نشاط مبدل می کرد و باز بعدازظهر مجدداً برای وصول طلب ها می رفتم. از جمله سرمایه ابتدایی شرکت سهامی بیمه ایران اراضی باغ فردوس بوده است که به این شرکت واگذار شده بود تا از فروش اقساطی آن سرمایه اولیه تامین شود و مورد دیگر طلب های سازمان غله به دولت بوده است که به طریق فوق دریافت می شد و در مجموع 34.298 میلیارد ریال سرمایه اولیه شرکت تامین شد.


محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران چیست؟

بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص است که علاوه بر ارائه‌ پوشش‌هایی برای زمان حیات، پوشش‌های مخصوص در مقابل خطرهای فوت نیز دارد و شخص بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغی به عنوان حق‌بیمه و انتخاب پوشش‌های مورد نظر، بیمه عمر مناسب خود را از شرکت بیمه تهیه کند.

در بیمه عمر، بیمه‌گذار در صورت حیات از مزایای بسیاری بهره‌مند می‌شود و در صورت فوت هم خانواده و ذی‌نفعان او از مزایای مختلفی برخوردار‌ می‌شوند.

این بیمه را می‌توان به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت نیز معرفی کرد که برای افراد آینده‌نگر بسیار مفید خواهد بود. به نحوی که‌ می‌توان گفت خرید بیمه عمر به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت مزیت‌های بیشتری نسبت به سرمایه‌گذاری در بانک داراست.


انواع بیمه عمر ایران ، محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران

بیمه عمر با توجه به شرایط و نیازهای ‌بیمه‌گذاران و همچنین سیاست‌های شرکت بیمه، در قالب رشته‌های مختلفی ارائه‌ می‌شود. انواع بیمه عمر شامل بیمه‌های تمام عمر، بیمه عمر زمانی، بیمه‌ عمر و سرمایه‌گذاری، انواع طرح‌های آتیه برای کودکان، بیمه‌های مستمری و بازنشستگی و بیمه‌های عمر گروهی می‌باشد.

البته همه بیمه‌های مذکور توسط تمامی شرکت‌های بیمه ارائه نمی‌شود اما در میان رشته‌های مختلف بیمه‌ای‌ می‌توان گفت که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری جامع‌ترین و پرطرفدارترین محایبه اندوخته بیمه عمر ایران است.


پوشش‌های محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران

پوشش‌های بیمه عمر را‌ می‌توان به دو دسته پوشش‌های اصلی و تکمیلی تقسیم کرد.

پوشش‌های اصلی بیمه عمر شامل پوشش‌ فوت طبیعی و فوت بر اثر حادثه است. به این معنی که شرکت بیمه وظیفه دارد در صورت فوت ‌بیمه‌گذار به صورت طبیعی یا در اثر حادثه، بر اساس شرایط ‌بیمه‌نامه به ذی نفعان او غرامت پرداخت کند.

پوشش‌های تکمیلی بیمه عمر در شرکت‌های مختلف بیمه ممکن است متفاوت باشد اما به صورت کلی این پوشش‌ها شامل موارد زیر است:

دریافت وام بدون ضامن
پوشش بیماری‌های خاص (انواع سرطان، پیوند اعضا، سکته قلبی، سکته مغزی و عمل قلب)
پوشش نقص عضو و ازکارافتادگی
پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی و…


محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران

در محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران میزان حق‌بیمه عمر کاملا به دلخواه شخص بیمه‌گذار می‌باشد.

همچنین با انتخاب پوشش‌های متفاوت توسط شخص بیمه‌گذار میزان حق‌بیمه پرداختی تغییری نخواهد کرد، ولی میزان اندوخته‌ی نهایی شخص تغییر‌ می‌کند. به این صورت که با انتخاب پوشش‌های بیشتر میزان اندوخته‌ی نهایی فرد کاهش پیدا خواهد کرد.

بیمه ایران عمر

در مجموع‌ می‌توان گفت که در محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران و محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران میزان اندوخته نهایی آن، عوامل زیر تأثیرگذار هستند:

میزان حق بیمه
نحوه پرداخت حق بیمه
میزان افزایش حق بیمه به صورت سالانه
مدت ‌بیمه‌نامه‌
سن بیمه‌شده
بهترین بیمه عمر

بهترین بیمه عمر با توجه به هدف هر فرد از خرید آن متفاوت می‌باشد.

بهترین بیمه عمر برای افرادی که آن را صرفا جهت سرمایه‌گذاری بلندمدت خریداری می‌کنند، بیمه عمری است که حداکثر میزان حق‌بیمه پرداختی، حداقل پوشش‌های بیمه‌ای و حداکثر میزان سوددهی را داشته ‌باشد. همچنین برای آن دسته از افرادی که بیمه عمر را با توجه به مفهوم بیمه‌ای آن خریداری می‌کنند، بیمه عمری بهتر است که پوشش‌های کامل‌تر و مناسب‌تری را ارائه‌ می‌دهد.

برای انتخاب بیمه‌ای مناسب از میان همه شرکت‌های ارائه دهنده بیمه عمر، به مشاوره‌ای دقیق و کامل نیاز خواهید داشت که مشاوران مدیر بیمه به صورت کاملا بی طرفانه شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر راهنمایی خواهند کرد.


پرداخت و محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران

روش های پرداخت اقساط بیمه ایران

 

پرداخت اینترنی اقساط بیمه ایران

پرداخت اینترنتی :

از طریق لینک های زیر میتوانید اقساط  بیمه عمر و یا سایر بیمه نامه های بیمه ایران خود را پرداخت کنید .

1-1 https://epay.iraninsurance.ir 

پرداخت اقساط بیمه مان بیمه ایران

در این روش فقط کافیست شناسه پرداخت قسط خود را که یک عدد هفده رقمی است و حاوی کلیه اطلاعات بیمه نامه شما می باشد را وارد کنید تا بطور خودکار اطلاعات بیمه نامه شما نمایش داده شود . درصورت تایید اطلاعات با انتخاب یکی از بانک ها به صفحه پرداخت اینترنتی بانک مورد نظر هدایت خواهید شد و با تکمیل اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم به راحتی میتوانید اقساط بیمه ایران را پرداخت کنید


سامانه پرداخت اینترنتی اقساط بیمه ایران

1-2 https://epay.bankmellat.ir/epayment/payment/PaymentLinks.aspx?ItemId=38 

سایت پرداخت اینترنتی اقساط بیمه ایران

در این روش از طریق سایت بانک ملت میتوانید با تکمیل اطلاعات در تمامی رشته های بیمه ای اقساط بیمه خود را بصورت اینترنتی پرداخت کنید

2-پایانه های فروش مستقر در نمایندگی های بیمه ایران سراسر کشور

با مراجعه به نمایندگی های بیمه ایران سراسر کشور امکان پرداخت اقساط بیمه ایران وجود دارد.


مشاهده سوابق بیمه عمر ایران

سلام برای مشاهده سوابق پرداختی بیمه خود می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید

سامانه استعلام و پرداخت اقساط بیمه نامه های جامع عمر 


استعلام بیمه عمر ایران

از طریق لینک زیر می توانید استعلام بیمه عمر را دریافت کنید.

سامانه استعلام و پرداخت اقساط بیمه نامه های جامع عمر


بیمه عمر ایران جدول ، محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران

بطور کلی در بیمه عمر بخصوص بیمه عمر مان جداول با انسان صحبت می کنند،در واقع وقتی برای  سوالات متداول بیمه عمر خود پاسخ قانع کننده ای یافتید،می بایست به مذاکره با کارشناسان بیمه عمر بپردازید ، وقتی پیشنهاد بیمه عمر مان خود را پر نمودید جدول بیمه عمر ایران برای کودکان در اختیار شما نهاده می شود که که بر اساس توان پرداخت شما ، وضعیت سلامتی ، وضعیت ژنتیکی و حتی قد و وزن جدولی در اختیار شما نهاده خواهد شد

 که اصطلاحا به آن جدول بیمه عمر می گویند.

جدول بیمه عمر ایران

جدول بیمه عمر ایران برای کودکان


شرایط بیمه بازنشستگی بیمه ایران و محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران

 

بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله ایران
یکی از طرح‌های پرطرفدار بیمه عمر ایران، بیمه بازنشستگی ایران است. هر فردی می‌تواند با پرداخت حق بیمه ماهانه به صورت ثابت و یا به صورت افزایشی اقدام به خرید بیمه عمر و بازنشستگی ایران نماید.
مدت بیمه عمر و بازنشستگی بیمه ایران حداقل ۱۰  سال است که اگر ده سال را انتخاب کنید وارد طرح بیمه بازنشستگی ۱۰ ساله ایران خواهید شد.. به عبارت دیگر فرد بیمه شده باید حداقل ۱۰ سال  پرداخت حق بیمه سالانه را انجام داده باشد تا بتواند مستمری ماهانه دریافت نماید و اگر مدت پرداخت حق بیمه کمتر از ۱۰ سال باشد شرکت بیمه هیچگونه خدماتی را ارائه نمی‌کند. البته این امکان برای فرد وجود دارد که مدت بیمه نامه را بیشتر از این بازه زمانی انتخاب کند که این کار باعث بالا رفتن اندوخته بیمه نامه شده و به نفع بیمه شده می‌باشد. سرمایه بیمه عمر ایران که در پایان مدت بیمه نامه در اختیار بیمه شده قرار می‌گیرد، می تواند به شکل یکجا و یا ماهانه به بیمه گذاران پرداخت شود. شرایط سنی که برای دریافت بازنشستگی در بیمه عمر ایران وجود دارد ، رسیدن به سن ۵۰ سالگی است و اگر سن فرد بیمه شده در پایان مدت بیمه نامه کمتر از ۵۰ سال باشد، فقط اندوخته کل بیمه نامه به صورت یکجا به وی پرداخت می شود و نمی تواند به صورت مستمری از بیمه عمر خود استفاده نماید.

نکته ۱: با شروع پرداخت مستمری ماهانه در بیمه عمر ایران همه پوشش‌های بیمه عمر از بین می‌رود و فقط مستمری ماهانه برای وی پرداخت می شود.
نکته ۲: نحوه پرداخت مستمری می تواند به صورت مادام العمر و یا به صورت موقت باشد که هر دو شیوه دریافت مستمری بر اساس میزان اندوخته بیمه نامه انجام شود.


بهترین بیمه عمر کدام است

همه شرکت­‌های بیمه زیر نظر بیمه مرکزی هستند و بر اساس قوانین و شرایط بیمه مرکزی فعالیت می­‌کنند و در  برخی از شرایط و پوشش‌­ها مشترک هستند ولی تفاوت­‌هایی در سقف پرداخت و یا میزان سود دهی و … بین آن‌ها وجود دارد. در این انتخاب هدف بیمه گذار از خرید بیمه عمر بسیار مهم است که به چه علت این بیمه نامه را خریداری می‌­کند؟ آیا پوشش‌­های بیمه عمر برای شما مهم است یا سرمایه گذاری این بیمه نامه؟ نحوه پرداخت خسارت شرکت بیمه در زمان خسارت چگونه است؟ برای انتخاب بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری می‌توان چندین معیار مختلف را بررسی کرد:

بهترین بیمه عمر


بهترین بیمه عمر و سرمایه گذاری از نظر بیمه مرکزی

شاید بهترین راه برای اطمینان از انتخاب بیمه نامه، اعتماد کردن به بیمه مرکزی است که کدام شرکت بیمه را به عنوان برترین شرکت بیمه معرفی می‌کند. بیمه مرکزی هر ساله گزارشی را بر اساس سطح توانگری شرکت های بیمه منتشر می‌کند که در این گزارش توانگرترین شرکت های بیمه بر اساس سطح رضایت مشتریان، تعهداتی که در پرداخت سود دهی هر کدام از شرکت های بیمه دارد، میزان پاسخ گویی شرکت‌های بیمه در مقابل بیمه گذاران و … معرفی می‌کند. توانگرترین شرکت بیمه که بیمه ایران است در واقع بهترین شرکت بیمه از نظر بیمه مرکزی است.


محاسبه و خرید آنلاین بیمه عمر ایران

در تمامی جدول های بیمه عمر و پس انداز بیمه ایران  حق بیمه بصورت ضریب افزایش سالیانه 10% و سرمایه فوت 05% در نظر گرفته شده است.

محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران

این ضریب افزایش به این دلیل است که تورمی که در کشور وجود دارد را تحت پوشش قرار بدهد تا 30 سال دیگر ، سرمایه ای که به شما پرداخت میشود به میزان تورم در آن سال، ارزش خود را حفظ کرده باشد. این ضریب از صفر تا بیست درصد قابل افزایش است.


بیمه عمر چیست

بیمه عمر بیمه‌ای است که تبلیغ آن را کم‌وبیش در جای‌جای شهر و فضای مجازی مشاهده می‌کنیم. اما آیا خرید این بیمه ارزش دارد؟ اصلاً این بیمه چه کاربردهایی برای ما می‌تواند داشته باشد؟ علاوه بر این سؤالات، سؤال‌های دیگری می‌تواند در این رابطه در ذهن ما پیش بیاید که بیمه عمر چیست و چه مزایایی دارد.

 

بیمه عمر بیمه‌ای است که انواع فراوانی دارد و هر یک از این انواع کاربردهای بخصوصی دارد. در کل بیمه‌گزار با داشتن این بیمه در صورت حیات از مزایای متنوعی بهره‌مند می‌شود و اگر هم فوت کند، خانواده و ذی‌نفعان وی شامل مزایایی می‌شوند.

قراردادهای بیمه عمر غالباً طولانی‌مدت است و می‌تواند تا 30 سال هم باشد. بنابراین کسی که بیمه‌گزار بیمه عمر می‌شود تا مدت طولانی از پوشش‌های این بیمه برخوردار است و پس از آن نیز حتی می‌تواند از مزایای سرمایه‌گذاری در بیمه عمر استفاده کند. برای یافتن پاسخی بهتر برای سؤال بیمه عمر چیست و چه مزایایی دارد باید ابتدا با انواع بیمه‌های عمر آشنا شویم و ببینیم ماهیت هریک به چه صورت است.


 محاسبه اندوخته بیمه عمر ایران ،مزایای بیمه زندگی مان

1 – از بدو تولد تا 65 سالگی می توانید بیمه نامه را برای خود یا خانواده تهیه نمایید .

2 – مدت قرار داد از 5 تا 55 سال قابل تنظیم  می باشد.

3 – جهت صدور بیمه نامه تا سرمایه دویست وپنجاه میلیون ریال وتا سن 50 سالگی نیاز به انجام آزمایشات پزشکی ندارید.

4 – برای جبران بخشی از آثار تورم ، می توانید حق بیمه  و سرمایه خود را با نرخهای مشخص بصورت

سالانه تعدیل نمایید. همچنین بدینوسیله با افزایش سن ، پوششهای خود را بهبود بخشید.

5 – حق بیمه بصورت یکجا ،سالانه ، شش ماهه ، سه ماهه و ماهانه قابل پرداخت می باشد .

6- حداقل حق بیمه ماهانه  پانصد هزار ریال و حداقل سرمایه  ده میلیون ریال می باشد .

7- شما می توانید حداکثر سرمایه فوت  به میزان دو میلیارد ریال را انتخاب نمایید.

8- شما می توانید از پوشش تکمیلی فوت بر اثر حادثه به میزان 3 برابر سرمایه بیمه نامه بهره مند شوید.

9 – حداکثر پوشش حادثه دو میلیارد ریال می باشد.

10- پوشش تکمیلی حادثه از 15 تا 70 سالگی قابل انتخاب می باشد.

11 – شما می توانید از پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی کامل و دائم

بهره مند گردید .

12- از کارافتادگی کامل و دائم عبارت است از ناتوانی کامل بیمه شده در اشتغال به هرگونه شغل که در اثر

بیماری و یا حادثه به وجود آمده و مورد تایید پزشک معتمد بیمه گر ویا پزشکی قانونی باشد .

13- پوشش تکمیلی معافیت ازپرداخت حق بیمه در صورت از کارافتادگی به افرادی  که سن آنان از

18 تا 59 سال می باشد ارائه می شود.

14- شما می توانید از پوشش تکمیلی بیماریهای تحت پوشش شامل سکته قلبی ، سکته مغزی،جراحی قلب

باز،سرطان، پیوند اعضای اصلی بهره مند گردید.

15- سرمایه قابل پرداخت پوشش تکمیلی بیماریها حداکثر دویست میلیون ریال می باشد. سرمایه پوشش های

تکمیلی برای بیماری سرطان حداکثر سیصد میلیون ریال می باشد

16 – سرمایه پوشش تکمیلی بیماریها ، به صرف ابتلا و بدون نیاز به ارائه هزینه های پزشکی قابل  پرداخت می باشد.

17 – در طول مدت قرارداد فقط یک بار می توان از پوشش تکمیلی بیماریها  و یک بار بیماری سرطان استفاده نمود.

18- پوشش تکمیلی بیماریها از سن15 تا 59 سال ارائه می شود.

19 – حق بیمه پوششهای اضافه از محل حق بیمه اصلی کسر می شود .

20-  شما می توانید پس از سال دوم به میزان 90 درصد اندوخته بیمه نامه جامع زندگی خود وام دریافت

نمایید .

21- امکان برداشت از اندوخته وجود دارد .

22 – شما می توانید ذخیره انباشته شده بیمه جامع زندگی خود را در پایان قرارداد بصورت یکجا

دریافت نموده و یا آنرا تبدیل به بیمه مستمری بازنشستگی نمایید.

23 –  سود تضمین شده سالیانه بیمه جامع زندگی ایران  18 درصد به مدت 5 سال می باشد.

24- پوشش اضافی پرداخت غرامت درصورت نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم کلی و جزئی در اثر حادثه حداکثر تا ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

25- پوشش پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه های حوادث، حداکثر تا ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ریال

26- پوشش مستمری سالیانه ازکارافتادگی به میزان ۱ تا ۳ برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه به مدت ۱۰ سال درصورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه گذار به علت حادثه


18-خدمات الکترونیکی بیمه ایران

از طریق لینک زیر می توانید به خدمات الکترونیکی بیمه ایران دست پیدا کنید:

خدمات الکترونیکی بیمه ایران

 

source : modirebimeh

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]