بیمه شخص ثالث بیمه ایران

در صورت معامله خودرو مالک جدید خودرو می تواند خرید آنلاین بیمه شخص ثالث را به نام خود ثبت کند که در این صورت الحاقیه ای ضمیمه بیمه نامه می شود مبنی بر تغییر مالک بیمه نامه و یا می تواند مشخصات بیمه شخص ثالث خودرو بیمه ایران را تغییر ندهد چرا که شماره شاسی خودرو در بیمه نامه درج شده است و از آنجایی که کارت خودرو به نام مالک جدید است مشکلی پیش نخواهد آمد. در صورتی که فرد شرکت بیمه خود را فراموش کرده است، می تواند با هریک از موارد شماره پلاک خودرو، شماره شاسی، شماره موتور یا شماره بیمه نامه از طریق سایت بیمه مرکزی استعلام قیمت بیمه کند. خرید آنلاین بیمه بدنه از مدیر بیمه به سادگی انجام می شود، پس از مشاوره کافی است قیمتها را مقایسه کرده و درخواست خرید آنلاین بیمه مورد نظر خود را ارسال کنید. به محض ورود به وبسایت میتوانید از آیکون موجود در پایین صفحه با مشاوران مدیر بیمه چت کرده یا شماره تماس خود را برای دریافت مشاوره ارسال کنید. مدیر بیمه برای این خدمات که در سه دسته بیمه وسایل نقلیه، اشخاص و اموال جای گرفتهاند، راهنمای خرید و قوانین مربوطه را ارائه کرده است.

این نکته را در نظر داشته باشید که چکهای ارائه شده باید حتما به صورت چکهای صیاد (دسته چکهای جدید) باشند. ممکن است شرکتی که سال قبل از آن بیمه شخص ثالث خریدهاید، بیمهنامه را به صورت قسطی ارایه ندهد و ناچار به تغییر شرکت خود باشید. برای مثال اگر خسارت واردشده به زیاندیده در یک حادثه رانندگی 15 میلیون تومان باشد و فرد مقصر حداقل میزان پوشش مالی را خریداری کرده باشد، باید مابه تفاوت 4 میلیون تومان خسارت واردشده را شخصاً تقبل کند در صورتیکه با پرداخت حق بیمه اندکی بیشتر و خرید پوشش 15 میلیون تومانی لازم نبود هیچ هزینهای را جدا از خسارت پرداختی شرکت بیمه بپردازد. مدیر بیمه این امکان را فراهم کرده تا با خرید از این وبسایت تا ساعت ۹ عصر (به غیر از روزهای تعطیل) بیمه همان روز صادر شود. بیمه مرکزی هر ساله حداقل و حداکثر مبلغ حق بیمه شخص ثالث را به شرکتهای بیمه ابلاغ میکند که این مبلغ بر اساس میزان دیه همان سال تعیین میشود. همه ما به خدمات بیمه نیاز داریم، اما از میان شرکتهای مختلف ارائه دهنده بیمه، کدامیک بهتر است؟ در این حالت بیمه با حضور خودرو طرفین حادثه و مدارک مورد نیاز هزینه خسارت را پرداخت میکند.

در قانون جدید هزینه و محاسبه بیمه شخص ثالث و نرخ این بیمه برای رانندگان با نمره منفی بالا و سابقه تخلفات رانندگی زیاد با سایر افراد فرق میکند. به علاوه یادآور سررسید بیمه، کمک بزرگی به کاربران میکند. علاوه بر این با یادآور تمدید و اقساط بیمه خیالتان بابت فراموش کردن تمدید بیمه و پرداخت اقساط آن راحت است. پس از خرید میتوانید در بخش یادآور سررسید بیمه و اقساط آن نیز ثبت نام کنید تا در موعد مقرر به شما اطلاع رسانی شود. از این به بعد اگر فرد تصادف کند و از بیمه خود استفاده کند، تخفیفهای او به طور کامل از بین نمیرود و فقط مقداری از آن کم میشود. با اینکه کوپن بیمه نشان دهنده تعداد خسارت خودرو محسوب میشود ولی از آنجا که اطلاعات هر فرد در سیستم بیمه موجود است لذا حضور کوپن بیمه خیلی ضروری نیست. با اینکه کوپن بیمه نشان دهنده تعداد خسارت خودرو محسوب میشود ولی از آنجا که اطلاعات هر فرد در سیستم بیمه ماشین موجود است لذا حضور کوپن بیمه خیلی ضروری نیست. در مواردی ممکن است فرد قصد فروش خودروی خود را داشته باشد. از این به بعد اگر فرد تصادف کند و از بیمه خود استفاده کند، تخفیفهای او بهطور کامل از بین نمیرود و فقط مقداری از آن کم میشود.

در قانون جدید بیمه شخص ثالث درصورتیکه فردی با صحنه سازی و تقلب اقدام به دریافت خسارت از بیمه خودرو کند، به حبس تعزیری محکوم میشود و باید دو برابر مبلغ خسارت دریافت شده از بیمه را پرداخت کند. در صورتیکه حادثهای رخ دهد و کمتر از 11 میلیون تومان به خودروی زیان دیده خسارت وارد کند، برای دریافت خسارت از بیمه نیازی به کروکی و گزارش پلیس نیست. وبسایت خرید آنلاین مدیر بیمه به شما امکان خرید آنلاین انواع رشته های بیمه را می دهد، کافیست اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و پس از مقایسه قیمت ها، بیمه نامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید. این وبسایت طیف گستردهای از انواع بیمه نظیر شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی، زلزله، مسئولین پزشکی، درمان انفرادی و مسافرت را تحت پوشش دارد. این وبسایت انواع بیمه وسایل نقلیه، اشخاص، اموال و مسئولیت را تحت پوشش قرار میدهد. میر بیمه طیف وسیعی از خدمات بیمهای شامل بیمه شخص ثالث، بدنه، مسافرت، عمر، آتش سوزی، تکمیلی درمان، اموال و مسئولیت را پوشش میدهد. این وبسایت انوع خدمات بیمه نظیر بیمه وسایل نقلیه، مسافرت، تکمیلی درمان و بیمه اموال شامل تجهیزات الکترونیک و اماکن را تحت پوشش دارد. یکی از مزایای اصلی خرید آنلاین بیمه از سامانه مدیر بیمه از میان برداشتن تمامی محدودیتهای زمانی و مکانی است؛ به این صورت که در هر ساعتی از شبانه روز و در هر جای ایران امکان خرید و تمدید بیمه شخص ثالث وجود دارد.

source:modirebimeh

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]